7 4 6
Denis Shapovalov
1
63 6 4
sk Úterý 19.07.2016, 23:44ATP Washington - Mubadala Citi DC Open (antuka) • 1. kolo

6:4
    Lukáš Lacko premieňa hneď prvý mečbol pri podaní súpera a víťazí v tomto zápase!

A-40
    Lukáš Lacko sa niečo po vyše hodine a pol dostáva k prvému mečbolu!

5:4
    Hneď prvý gembol Lukáš Lacko premieňa a bez väčších problémov si drží svoj servis! Lacko vedie v rozhodujúcom sete 5:4.

4:3
    Esom ukončuje Lukáš Lacko tento gem, v ktorom mal na začiatku malé problémy, no dvoma esami ich odčinil!

40-40
    Lukáš Lacko dramatizuje tento gem, ktorý posiela do zhody.

4:6
    Denis Shapovalov premieňa hneď prvý setbal a druhý set sa tak stáva jeho korisťou. Lukáš Lacko ťahal v tomto sete za kratší koniec s mladučkým 17-ročným tenistom! O víťazovi zápasu tak rozhodne tretia sada!

4:5
    Avšak druhý gembal už slovenský tenista premieňa a znižuje stav druhého setu na 5:4. Teraz pred ním stojí neľahká úloha! Musí zobrať podanie svojho súpera Shapovalova.

40-0
    Lukáš Lacko má po dlhšej dobe opäť šancu na čistú hru pri svojom podaní!

30-40
    Lenže Lukáš bude musieť teraz čeliť ďalšiemu brejkbolu!

2:3
    A túto možnosť hneď využíva a ako prvý prelamuje podanie svojho súpera. Lukáš Lacko mal veľmi dobre rozbehnutý tento gem, no svojimi chybami sa oň pripravil!

40-30
    O prvý gembol sa pripravil Lukáš sám svojou dvojchybou!

1:0
    Slovenský tenista vstupuje do druhého setu čistou hrou!

7:6
    Lukáš Lacko premieňa druhý setbol a získava tento set v tajbrejku!
    Celý set bol pomerne vyrovnaný, mladík Shapovalov potrápil svojho súpera aj keď je medzi nimi v rebríčku rozdiel vyše 250 bodov! No v závere tohto setu a tajbrejku sa prejavili skúsenosti, ktoré naklonili misku váh na stranu slovenského tenistu!

6-2
    Skvelé! Lukáš Lacko sa dostáva k štyrom setbolom!

4-1
    Aj druhý bod pri podaní súpera získava Lukáš Lacko, ktorý už vedie 4:1!

1-0
    Lukáš Lacko využil druhého slabšieho podania súpera a hneď v úvode tajbrejku si berie minibrejk!

6:6
    Čistou hrou upravuje Lukáš Lacko stav tohto gemu a tak sa rozhodne tento set až v tajbrejku!

40-15
    Po druhom podaní súpera ide Lacko do výraznejšieho vedenia a získava dva brejkboly!

3:5
    Lukáš Lacko urobil v tom najhoršom momente svoju prvú dvojchybu a daroval tak gem svojmu súperovi, ktorý pôjde po prestávke servovať na zisk setu!

15-40
    To je veľmi zlé! Lukáš Lacko musí čeliť ďalším dvom brejkbolom súpera.

40-30
    Avšak Lukáš Lacko sa opäť dostáva k šanci na brejk!

3:3
    Avšak druhý už nie! Lukáš Lacko sa veľmi krátko tešil z brejku súpera. Ten si svoje podanie vzal hneď vzápätí späť a stav je znovu vyrovnaný!

15-40
    To je zlé! Situácia sa opakuje. Tak ako mal v minulom geme dva brejkboly Lukáš Lacko, teraz ich má jeho súper!

3:2
    Lukáš Lacko premieňa hneď prvý brejkbol a ako prvý v tomto zápase berie podanie súpera!

40-15
    Výborne! Lukáš Lacko sa dostal do výmeny po druhom servise súpera a získal dva brejkboly!