Česko
4:4 (0:1, 2:2, 2:1 - -:-)
Finsko
Čtvrtek 21.07.2016, 19:00Akademické mistrovství světa - muži

Fíni vyhrávali už 4:2, avšak vďaka skvelej poslednej päťminútovke, kedy sa z českej strany presadil Kuncman a Delong, sa zrodila v tomto stretnutí remíza 4:4! Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:49:40)

60:00

58:57
    Lukáš Souček musel teraz zachraňovať situáciu pred bránou, keď jeden z fínskych útočníkov preveril jeho pozornosť z pravého rohu ihriska.

56:47
    Česko právě vstřelilo branku!

Fantázia! Česi po treťom strelenom góle boli na koni, čo využívajú práve teraz, keď sa presne trafil ADAM DELONG.

Asistencia: Jan Šebesta

55:56

Zdá sa, že predošlí fínsky gól bol naozaj veľmi dôležitý, pretože teraz Česi strelili kontaktný tretí gól zásluhou LUKÁŠA KUNCMANA.

Asistencia: Radek Valeš

52:09
    Finsko právě vstřelilo branku!

Fíni strieľajú dôležitý gól, ktorý im môže zabezpečiť druhú výhru na AMS. Gól strelil LLARI TALVITIE.
    Bez asistencie.

50:13
    Prebieha posledných desať minúť tretej tretiny. Po desiatich minútach sa nám stav zápasu nezmenil a Fínsko naďalej vedenie nad Českom tesne 3:2.

47:27
    Česi sa snažia o vyrovnanie, ale fínski hráči sú doslova všade a nenechávajú im veľa priestoru na tvorbu akejkoľvek akcie.

43:34
    Loptička len lieta medzi českými a fínskymi hráčmi. Hrá sa v rýchlom tempe.

40:01

40:00

37:46

A Fíni sa dostávajú opäť do vedenia. Gól strelil RISTO TOLIKKO a asistenciu si pripísal Santeri Lindfors.

35:08
    Bojovný florbal môžeme vidieť, ale bez výraznejších gólových šancí.

32:47

Tak a máme tu opäť vyrovnané skóre. Česi vyrovnali po celkom šťastnom góle, keď po strele JAKUBA GRUBERA sa loptička odrazila od brankára Mestariho a nešťastne prepadla až za bránkovú čiaru.
    Asistencia: Jan Řehoř

28:04

Hlavný tréner Česka, Radim Cepek, teraz zrovna nepochváli svojich zverencov, pretože dostali gól vo vlastnej presilovke, a to z hokejky SANTERIHO LINDFORSA.

Asistencia: Janne Hoikkanen

25:03
    V úvodných minútach druhej tretiny môžeme vidieť úplný opak, čo sme videli v tej prvej tretine. Českí florbalisti majú momentálne loptičku na svojich florbalkách. Avšak cez dobrú fínsku obrancu sa nevedia veľmi dostať do útočného pásma.

22:00

Českí reprezentanti už po dvoch minútach v druhej tretine vyrovnávajú skóre zápasu na 1:1 vďaka LUKÁŠOVI KUNCMANOVI.
    Asistencia: Vojtech Bagin