Sparta – FCSB 1:1 (kon.) | Ludogorec – CZ Bělehrad 2:2 (kon.) | BATE – Dundalk 1:0 (kon.)
Partizani Tirana – Salzburg 0:1 (kon.) | Plzeň – Karabach 0:0 (kon.) | Rostov – Anderlecht 2:2 (kon.)
Šachtar – Young Boys 2:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Dinamo Tbilisi 2:0 (kon.) | Ajax – PAOK 1:1 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
2:2 (1:0)
FK Crvena Zvezda Bělehrad
Úterý 26.07.2016, 20:00 • Ludogorets Arena, Razgrad • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:55:02)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 11:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 17:16.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, jehož první poločas zvládl lépe domácí celek, který byl jasně lepší a nakonec první dějství vyhrál zcela zaslouženě 1:0. Ve druhém poločase ale hosté zabrali a dvakrát se prosadili a rázem vedli 2:1. Favorit utkání ale vrhl všechny síly do útoku a nakonec vyrovnal na 2:2. Odveta tedy bude ještě hodně zajímavá, protože vše je stále otevřené.

90+4

90+3
    Oba celky se tlačí dopředu, tak uvidíme, jestli se ještě dočkáme nějaké branky.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Žlutou kartu dostává Kanga (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Katai, přichází Sikimić.

86
    Domácí se stále tlačí dopředu a snaží se přidat ještě jednu branku, ale zatím marně.

85
    Žlutou kartu dostává Moţi (FK Ludogorec 1947 Razgrad).

83
    Míč opět poslal do vápna Wanderson, ale ani tentokrát se k němu žádný z jeho spoluhráčů nedostal.

82
    Rohový kop pro Ludogorec.

81
    Žlutou kartu dostává Ibáñez (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

79
    Domácí jsou samozřejmě na koni a opět se tlačí před branku svého soupeře.
    77. KEȘERÜ - 2:2

77
    Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!
    Jenže po krátkém ošetření domácí bleskově rozehráli a CLAUDIU KEȘERÜ se dostal do vápna a přízemním pokusem překonal brankáře. Hosté ještě protestují kvůli rychlé rozehrávce, ale branka platí – 2:2.

77
    Kanga zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil. Chvíli se hrát tedy nebude, což domácím absolutně nevyhovuje.

75
    Marcelinho to vyzkoušel, ale hradbu těl nepropálil a stav se tedy nemění.

73
    Nyní se hraje hlavně na polovině srbského celku, který ovšem hraje hodně v pohodě a skvěle se brání.

71
    Zhruba dvacet minutek mají domácí na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Konec utkání bude ještě hodně zajímavý.

69
    Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Mouche, přichází Ruiz.

68
    Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Lukoki, přichází Keșerü.
    67. KANGA - 1:2

67
    CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
    Tak domácí celek byl favoritem na postup, ale nyní to s ním nevypadá vůbec dobře, protože srbský celek otáčí skóre a jde do vedení 2:1! GUELOR KANGA napřáhl z pětadvaceti metrů a trefil to parádně! Brankář byl bez šance a hosté jsou ve vedení.

66
    Dopředu se hnal střelec vyrovnávací branky Katai, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
    64. Wanderson těsně minul

64
    Na druhé straně to vzal na sebe Wanderson, ale jeho ráně z hranice velkého vápna pár centimetrů chybělo!

62
    Po zajímavém centru měl práci domácí brankář Stojanov, ale zvládl to a míč vyboxoval.

61
    Je před námi posledních třicet minutek a protože domácí chtějí evidentně vyhrát, tak to bude ještě hodně zajímavé.

59
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže stav zápasu mezi Ludogorecem a Zvezdou je stále 1:1.

58

57
    Domácí přidali a je to znát, ovšem hosté hrají po vyrovnávací brance hodně v pohodě.

55
    Ani z další akce domácího celku nic nebylo, protože Jonathan Cafú byl v ofsajdu.

53
    Po centru se do zakončení dostal Minev, ale míč skončil nad brankou hostů a rozehrávat tak bude Kahriman.

51
    Domácí se snaží hned odpovědět, ale ve druhém poločase jsou jasně aktivnější hosté.
    49. KATAI - 1:1

49
    No, tak to je komplikace pro domácí, protože hosté srovnávají na 1:1! ALEKSANDAR KATAI dostal přihrávku do volného prostoru, namířil si to do vápna, kde obešel dva protihráče a poté zkušeně propálil Stojanova.

48
    Hosté jsou u míče a kombinují, ale zatím daleko od domácí svatyně.

46

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 21:01.

První poločas je za námi. Domácí byli aktivnější, ale dlouho to vypadalo, že se branky nedočkáme. Nakonec to v závěru poločasu vzal na sebe Jonathan Cafú, který obešel několik protihráčů a uklidil míč do branky. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    A domácí jsou při chuti, ovšem další kombinace skončila nepřesnou střelou.
    43. Jonathan CAFÚ - 1:0

43
    Tak jsem to možná přivolala, protože po další akci jde domácí celek zaslouženě do vedení 1:0. JONATHAN CAFÚ se prosmýkl snad mezi pěti protihráči, dostal se do vápna, obešel brankáře a zasunul míč do prázdné branky. Krásná individuální akce.

41
    Je před námi posledních pět minut prvního poločasu a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

39
    A další snažení domácích skončilo útočným faulem a na tahu je tak celek ze Srbska, který s rozehrávkou samozřejmě nepospíchá.

38
    Domácí zahrávali už pátý roh, ale dopadl stejně, jako předchozí, nic z něho nebylo.

37

36
    Domácí jsou nyní jasně lepší, stále se tlačí dopředu, ale Zvezda dobře brání a Kahriman nemá téměř žádnou práci. Ludogorec to nebude mít dnes lehké.

34
    Domácí nyní zatlačili svého soupeře, ale srbský celek vše přežil a stále drží bezbrankový výsledek, což mu naprosto vyhovuje.

33
    A další roh pro Ludogorec.

33
    Míč opět poslal do vápna Wanderson, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

32
    Rohový kop pro domácí. Dočkáme se úvodní branky?

31
    Nyní je k vidění pouze mnoho tvrdých střetů, ale na úvodní branku stále čekáme. Diváci se ale rozhodně nenudí.

29
    Žlutou kartu dostává Donald (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

27
    Ludogorec je aktivnější. Domácí se nyní dostali i do zakončení, ale Wanderson nemířil přesně.

26
    Ani z další akce domácího celku nic nebylo, protože aktivní Marcelinho nezvládl finální přihrávku a míč má ve své moci Kahriman.

24
    Následnou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

23
    Hostující hráč se nakonec hnal do vápna, ale po souboji mu byl odpískán útočný faul. Hosté nesouhlasí, ale k ničemu jim to není.

22
    Ani ze svého druhého rohu domácí nic nevymysleli a na tahu jsou hosté, kteří nikam nepospíchají a trpělivě kombinují.

21

21
    Je za námi úvodních dvacet minutek. Šanci jsme neviděli, domácí jsou o něco aktivnější, ale na trávníku zatím kralují obránci.

19
    Ze svého prvního rohu srbský celek nic nevytěžil a stav se tedy nemění.

19
    Po bleskové akci je tu další rohový kop, tentokrát ale pro hosty.

18
    Po centru Wandersona zakončoval Marcelinho, ale z těžké pozice poslal míč vysoko nad branku srbského celku.

17
    Rohový kop pro Razgrad.
    16. Žlutá karta

16
    Marcelinho se dostal do vápna a po souboji upadl, jenže pokutový kop se nepíská a místo toho je tu žlutá karta za simulování.

15
    Domácí borci jsou o něco aktivnější, ale hosté zatím velmi dobře brání a i proto stále čekáme na první šanci. Duel je velmi opatrný.

13
    Po centru se k hlavičce dostal Marcelinho, ale měl to hodně těžké a branku netrefil.

12
    Domácí nyní skvěle napadali rozehrávku srbského celku a Kanga musel mít odkopnout daleko na polovinu Razgradu.

10
    Zatím se na trávníku nic zajímavého neděje. K vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek a míč létá ze strany na stranu a na úvodní šanci stále čekáme.

8
    Domácí Marcelinho se po lajně hnal dopředu, ale byl ostře zastaven. Faul rozhodčí odpískal, ale zatím se to obešlo bez žlutého napomenutí.

6
    Nakonec se domácí dopředu vydali, ale byl z toho pouze nepřesný nákop a pro míč si pohodlně došel brankář srbského celku.

5
    Domácí borci drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Kahriman.

3
    Začátek zápasu je velmi opatrný a ani jeden celek nechce udělat chybu, což je zcela pochopitelné.

2
    Domácí celek hraje v zelených dresech, hosté v červeno-bílé kombinaci.

1

Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FK Ludogorec 1947 Razgrad: Stojanov – Natanael, Sasha, Djakov (C), Jonathan Cafú, Minev, Moţi, Plastun, Marcelinho, Wanderson, Lukoki
    Náhradníci: Borjan – Cicinho, Palomino, Júnior Quixadá, Anicet Abel, Keșerü, Prepeliţă

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Kahriman – Le Tallec, Kanga, Katai (C), Mouche, M. Cvetkovič, Donald, S. Srnič, Rendulic, Ibáñez, Phibel
    Náhradníci: Supić – Petkovič, Lukovič, Ruiz, Hugo Vieira, Ristić, Sikimić

Rozhodčí: Strömbergsson – Gustavsson, Nilsson.

Utkání začne ve 20:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho. Nenechte si utkání ujít, protože si myslím, že nás čeká hodně zajímavý souboj.

FK Ludogorec 1947 Razgrad hrál ve druhém předkole s Podgoricou a oba zápasy zvládl na jedničku. Razgrad nejdříve doma vyhrál 2:0 a poté i venku, když svého soupeře porazil jasně 3:0 a postoupil tedy do další fáze.

FK Crvena Zvezda Bělehrad také hrál ve druhém předkole, ve kterém narazil na Vallettu. Na hřišti soupeře vyhrála Crvena Zvezda 2:1 a stejným výsledkem vyhrála i doma, takže pohodlně postoupila.
    Hostující hráči si už zatrénovali na stadionu Razgradu.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu úvodní zápasy třetího předkola a my budeme sledovat duel mezi FK Ludogorec 1947 Razgrad a FK Crvena Zvezda Bělehrad.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Jakub Kopřiva

Branky: 43. Cafú (Marcelinho), 77. Keșerü (Moţi) – 49. Katai (Mouche), 67. Kanga

Karty:   16. Marcelinho (LUD), 85. Moţi (LUD) – 29. Donald (CZB), 81. Ibáñez (CZB), 90. Kanga (CZB)

PFK Ludogorec Razgrad: Stojanov – Natanael, Sasha, Djakov (C), Jonathan Cafú, Minev, Moţi, Plastun, Marcelinho, Wanderson, Lukoki (68. Keșerü)

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Kahriman – Le Tallec, Kanga, Katai (C) (88. Sikimić), Mouche (69. Ruiz), M. Cvetkovič, Donald, S. Srnič, Rendulic, Ibáñez, Phibel

Rozhodčí: Strömbergsson – Gustavsson, Nilsson
    Úterý 02.08.2016
    CZ Bělehrad - Ludogorec 2:4

Branky: 17. Donald, 62. Ibáñez (pen.) – 23. Cafú, 40. Wanderson (Marcelinho), 92. Wanderson (Marcelinho), 97. Wanderson

Karty:   45+2. Donald (CZB), 68. Tallec (CZB), 96. Ibáñez (CZB) – 10. Andrianantenaina (LUD), 42. Plastun (LUD), 60. Stojanov (LUD), 105. Vura (LUD)   44. Plastun (LUD)   45+3. Kanga (CZB)

Držení míče: 46 % : 54 %.