Kližan – Ilhan 2:0 (kon.) | Šafránek – Albot 0:2 (kon.)
0
3 4
sk Středa 27.07.2016, 13:37Challenger Praha 2 (antuka) • 1. kolo

6:4
    GEM, SET, ZÁPAS Martin Kližan! Napokon druhý mečbal už nás tenista využíva a po skvelom obrate v druhom sete, keď prehrával 1:4 dokázal druhý set vyhrať pomerom 6:4! Celkovo vyhráva tento zápas 2:0 na sety po hrách 6:3 a 6:4 a postupuje tak do druhého kola.

40-15
    Esom si teraz Martin Kližan vybojoval dva mečboly!

5:4
    Ilhan sa teraz dopustil len dvojchyby, takže Kližan sa dostáva do vedenia 5:4 a bude podávať na víťazstvo v tomto zápase!

A-40
    Výhoda a tak ďalší brejkbol pre nášho tenistu.

40-40
    Túto hrobu však jeho dnešný súper odvracia, takže sme na zhode 40:40!

40-30
    Tretím fiftýnom v rade získava náš tenista brejkbol!

4:4
    Hneď prvý gembol napokon Kližan premieňa a tak vyrovnáva na 4:4! Martin v posledných chvíľach poriadne zabral a dokázal priebežný stav v druhom sete vyrovnať!

3:4
    Ten sa mu už napokon podarilo využiť a tak berie svojmu dnešnému súperovi prvé podanie v druhom sete a znižuje tak na 3:4!

40-0
    Kližan v tejto výmene dominuje a získava na svoju stranu 3 brejkboly!

2:4
    Napokon sa mu ho podarilo aj využiť, takže znižuje na 2:4!

1:4
    Gembol Ilhan bezpečne premieňa takže po potvrdení brejku sa dostáva do vedenia 4:1! Kližan tak bude mať čo robiť, aby ešte s druhým setom niečo spravil, zatiaľ to v ňom s ním nevyzerá dobre!

A-40
    Výhoda a tak ďalší brejkbol pre Kližana!

40-40
    Využiť sa ho však nášmu tenistovi nepodarilo a tak sme na zhode 40:40!

40-30
    Ilhan s teraz však dopustil dvojchyby a tak Kližan získava brejkbol!

1:3
    Ilhan ho dokázal využiť takže berie Kližanovi jeho podanie a dostáva sa tak do vedenia 3:1! Kližan tak začína mať v druhom sete menšie problémy.

15-40
    Avšak Kližan sa teraz dopustil dvojchyby, takže Ilhan získava dva brejkboly!

1:2
    Esom na záver napokon Ilhan gembol využíva a dostáva sa tak v druhom sete do vedenia 2:1!

1:1
    Ten sa mu napokon podarilo využiť a tak vyrovnáva v druhom sete na 1:1!

0:1
    Gembol Marsel Ilhan využíva a tak ide na úvod druhého setu do vedenia 1:0! Škoda, že Kližan opäť nevyžil hneď niekoľko brejkbolov, mohol vstúpiť do druhého setu veľmi úspešne.

A-40
    Opäť prichádza brejkbol pre Kližana!

A-40
    Výhoda a tak aj ďalší brejkbol pre nášho tenistu!

A-40
    Martin Kližan získava brejkbol!

40-40
    Kližanovi sa však gembol podarilo odvrátiť a tak sme na zhode 40:40!

6:3
    Druhý setbol sa však už Kližanovi podarilo využiť a tak vyhráva prvý set pomerom 6:3! V úvode zápasu sme boli svedkami viacerých brejkbolov, ktoré však ani jeden tenista nedokázal využiť. Avšak neskôr nastal v tomto sete zlom, keď Kližan využil konečne brejkbol a dokázal už následne prvý set dotiahnuť do víťazného konca! Uvidíme, čo nám prinesie napokon druhý set.

40-0
    Martin Kližan získava tri setboly!

5:3
    Ten sa mu napokon podarilo aj využiť, takže znižuje na 3:5! Náš tenista Martin Kližan však teraz ide podávať na víťazstvo v prvom sete!

5:2
    Gembol je napokon využitý a tak sa Kližan po potvrdení brejku dostáva do vedenia 5:2! To znamená, že Ilhan ide podávať na udržanie sa v prvom sete!

4:2
    Áno! Konečne sa podarilo Kližanovi využiť brejkbol a tak berie svojmu dnešnému súperovi podanie a dostáva sa tak do vedenia 4:2!

A-40
    Výhoda a brejkbol pre Kližana! Žeby ho už konečne náš tenista využil ?

A-40
    Výhoda a tak aj ďalší brejkbol pre nášho tenistu Martina Kližana!

A-40
    Ilhan sa však teraz dopustil dvojchyby, takže je to brejkbol pre Kližana!

40-40
    Gembol sa však nášmu tenistovi podarilo odvrátiť a tak sme už po niekoľký krát na zhode 40:40!

3:2
    Esom na záver zakončil Kližan túto výmenu a dostáva sa tak do vedenia 3:2! Aj v tejto výmene sme napokon videli brejkbol, ale avšak opäť ostal nevyužitý.

40-40
    Túto hrozbu sa však nášmu tenistovi podarilo odvrátiť a dostávame sa tak opäť na zhodu 40:40!

30-40
    Napokon je z toho brejkbol pre Ilhana!

2:2
    Gembol sa Ilhanovi napokon podarilo využiť a tak si udržal aj svoje druhé podanie, stav je vyrovnaný 2:2!

2:1
    Napokon hneď prvý gembol Kližan využíva a tak sa dostáva do vedenia 2:1!

1:1
    Ktorý aj hneď využíva a tak po sérii odvrátených brejkbolov vyrovnáva na 1:1! Škoda, že náš tenista nevyužil ani jeden z ponúknutých brejkbolov, mohol vstúpiť do zápasu oveľa lepšie.

A-40
    Náš tenista získava už štvrtý brejkbol v tejto výmene!

A-40
    Avšak Martin získava výhody a tak aj ďalší brejkbol!

40-40
    Nuž a náš tenista napokon stráca aj druhý brejkbol, takže aj v tejto výmene sme na zhode 40:40!

40-15
    Ilhan sa teraz dopustil dvojchyby, takže náš tenista získava dva brejkboly!

1:0
    Gembol napokon náš tenista využíva, takže si v úvode podržal svoje podanie, aj keď musel dvakrát odvraciať brejkbol svojho dnešného súpera. Martin tak ide do vedenia 1:0!

40-A
    Avšak výhoda a tak aj druhý brejkbol pre Ilhana!

40-40
    Túto hrozbu sa však Kližanovi podarilo odvrátiť, takže vo výmene sa ešte bude pokračovať, je tu zhoda 40:40!

30-40
    Napokon je tu hneď v úvode zápasu brejkbol pre Ilhana!

Zápas sa napokon presúva na stredu, predbežný začiatok je naplánovaný na 13:30!

V dejisku turnaja momentálne prší, neboli ešte ani skončené niektoré zápasy, takže nevieme, kedy sa toto stretnutie začne! O všetkom Vás budeme včas informovať.