AC Sparta Praha
4:1 (2:1)
Fluminense FC
Středa 27.07.2016, 18:00 • Ďolíček, Praha • Generali CEE Cup • Finále

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a v pátek se těším na počtenou při prvním letošním utkání Synot ligy. (20:03:03)

Letenští ve finálovém souboji přehráli brazilský celek Fluminense poměrem 4:1. Pražané dominovali na hřišti od prvních minut a již ve 22. minutě šli do vedení. Ve svém tlaku navíc nepolevovali a ve 43. minutě přišla druhá odměna v podobě vstřeleného gólu. Hosté sice záhy snížili a ve druhém poločase i srovnali obraz hry, skóre však nikoliv. Sparťané totiž přidali další dvě branky a zaslouženě dnes zvítězili.
    vítězové Generali CEE Cupu

Je konec! Vítězem letošního Generali CEE Cupu se stává Sparta Praha!
    Fluminense FC skončil na 2. místě v Generali CEE Cupu

90+5

90+4
    Letenští míč jen odevzdali dlouhým nákopem soupeři, který teď kombinuje před sparťanským pokutovým územím.

90+3
    Navíc je tu faul hostů, a tak se domácí dostávají k balonu.

90+2
    Míč mají na svých kopačkách hosté. Sparťané je ale drží na jejich vlastní polovině.

90+1
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Flak.

90
    Nastavovat se bude pět minut.

89
    Minuta do konce zápasu, teď už je o vítězi stoprocentně rozhodnuto.
    88. KÖSTL - 4:1

88
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je to gól! Nejprve chtěli domácí rozehrát na krátko, což však hráči Fluminense přečetli, a tak přistoupili Letenští k plánu B. Po centru do vápna se k odraženému míči dostal DANIEL KÖSTL, který z bezprostřední blízkosti propálil Freitase.

88
    Z podobné pozice na druhé straně budou kopat volný přímý kop fotbalisté Sparty.
    87. Vyslal zajímavý projektil, který skončil jen hodně těsně nad!

87
    S mým tvrzením nesouhlasil exekutor téhle standardní situaci, neboť vyslal zajímavý projektil, který skončil jen hodně těsně nad!

86
    Píská se však znovu a tato pozice už vypadá pro hosty mnohem lépe, i když na přímou střelu to ještě asi není.