Olomouc – Mountfield HK 1:8 (kon.)
HC Olomouc
1:8 (0:2, 0:5, 1:1)
Mountfield HK
Pondělí 08.08.2016, 14:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Přípravné zápasy staršího dorostu

58:49
    Hosté jdou do tří! Muška (HKM) míří za Šedivým na trestnou lavici.

57:38
    Dvouminutovým trestem je potrestán i Šedivý (HKM), Kohouti si tak zahrají další přesilovku.

38:59
    Dvouminutový trest si musí odpykat také Jan Janečko (OLO), který se provinil sekáním.

32:10
    Menším trestem je potrestán také Krištof (HKM), Olomoučtí si tak zahrají další přesilovku.

22:26
    Sotva se z trestné lavice vrátil olomoucký Vosátko, míří na ni královéhradecký Šedivý za podražení.

20:01
    Ještě na konci první třetiny byl vyloučeni David Vosátko (OLO) počet hráčů na ledě se tak srovnal.

18:35
    Těsně před koncem první třetiny míří na lavici hanby další z hostů. Pohl (HKM) je dvěma minutami potrestán za napadení.

51:54
    Přesilovku si zahraje i Mountfield, na trestnou lavici totiž putuje Martin Pěcha (OLO), a to na dvě minuty za hrubost.

47:20
    A právě Sklenář (HKM) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl, Olomouc si tak zahraje první přesilovku.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 51. Janečko – 41. Jirásek (Štohanzl), 51. Jirásek, 25. Sklenář, 28. Hladík, 33. Hladík, 35. Štohanzl, 37. Šlaicher, 52. Jirásek

HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Mader D., Mader P., Vosátko, Tichý, Klesla, Kazimír, Smejkal, Skopal, Pěcha, Janečko, Aulehla, Karpíšek, Paťava, Kalač, Palinek, Kret, Spatharis, Skřivánek.
    Mountfield HK: Kouba (Dvořák) – Muška, Martinec, Pohl, Lelek, Kukla, Jonáš, Voňka, Krištof, Jirásek, Štohanzl, Hašek, Sklenář, Pažourek, Mašín, Šedivý, Matouš, Vaňát, Jakubec, Šlaicher, Hladík.