Klatovy – Jihlava 1:9 (kon.) | Domažlice – Jablonec 1:4 (kon.) | Štěchovice – Bohemians 1905 2:3 (kon.)
Vltavín – Táborsko 1:2 (kon.) | Písek – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Živanice – Pardubice 0:1 (kon.)
Admira Praha – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Převýšov – Dukla Praha 0:3 (kon.) | Benátky n/J – Vlašim 2:5 (po pr.)
Český Brod – Č. Budějovice 3:4 (kon.) | Tachov – Žižkov 1:1 (5:4 po pen.) | Králův Dvůr – Teplice 1:0 (kon.)
Šumperk – Opava 1:4 (kon.) | Chrudim – Vítkovice 1:0 (po pr.) | Líšeň – Prostějov 1:3 (kon.)
Polná – Olomouc 1:10 (kon.) | Hulín – Znojmo 2:1 (kon.) | Uničov – Slovácko 1:3 (kon.)
Slavičín – Brno 1:3 (kon.) | Hlučín – Frýdek-Místek 2:1 (po pr.)
MFK Chrudim
1:0 (0:0)
MFK Vítkovice
Středa 10.08.2016, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • MOL Cup • 2. kolo

120
    Zdržování hry se rozhodčímu nelíbí, za stejný prohřešek je potrestán brankář Lukáš Mrázek.

120
    Ondřej Kesner za odkopnutí balónu dostává od sudího v poslední minutě žlutou kartu.

117
    A mohlo být vyrovnáno! Vladimír Mišinský si naskočil na centr Richarda Vaňka, nikým nehlídaný hlavou jen o centimetry minul tyč chrudimské branky!

113
    Také na druhé straně se blýskalo po volném přímém kopu! Střela Lukáše Kopeckého z velké dálky před gólmanem Kostolanským skočila a nadělala vítkovické jedničce velké potíže! Nakonec jí ale dokázal ukrotit v rukavicích!

112
    Richard Vaněk poslal do vápna parádní balon, který nikdo tečovat nedokázal a domácí měli velké štěstí, že míč prosvištěl těsně mimo!

106
    Do druhé poloviny prodloužení poslal hostující trenér Petra Wojnara na úkor aktivního Demetera.

94
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Třetiligový tým se dostává zkraje prodloužení do vedení! LUKÁŠ KOPECKÝ znovu prokázal svoji skvělou kopací techniku, zhruba pětadvacet metrů od branky napálil balon přímo na branku! Míč by zřejmě někým tečován, nakonec ale zapadl přímo k tyči vítkovické branky – 1:0!

92
    Hrubice Michala Radouše nabídla neskutečnou příležitost Vítkovic na vstřelení prvního gólu! Střídající Vladimír Mišinský postupoval sám na Mrázka, ale trestuhodně minul chrudimskou klec!

88
    Vladimír Mišinský zbytečným skluzem po odehrání balonu otestoval tvrdost kotníku Vojtěcha Řezníčka. Žlutá karta je zde po právu.

79
    Texlovu nohu si u postranní čáry hodně zblízka prohlédl Tomáš Dostálek, který si z dnešního mače odnese žlutou kartu.

73
    Nakonec půjde, ale rozhodně příjemnějším způsobem. Martina Ráliše na hrací ploše střídá Jindřich Kučera.

68
    Zatím největší příležitost Vítkovic v dnešním zápase končí skvělým zákrokem Lukáše Mrázka! Patrik Demeter dostal přesnou přihrávku na penaltový puntík, rána po zemi ale přinesla pouze jistý Mrázkův zákrok!

67
    Jiří Texl je dalším žlutě potrestaným hráčem, provinil se nedovoleným zákrokem na půlící čáře.

63
    Martin Ráliš se ochotně skácel k zemi, hlavní rozhodčí mu udělil žlutou kartu za nafilmovaný pád.

59
    Vojtěch Řezníček stáhl rukou u postranní čáry unikajícího protihráče, sudí Vána znovu třímá v ruce žlutou kartu.

57
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Jan Luptovský, přichází Lukáš Kopecký.
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Mlynka, přichází Tomáš Dostálek.

56
    Personou druhého poločasu je jednoznačně Dominik Kraut, který znovu pádil směrem na chrudimského brankáře! Nakonec se ale domácí rychle vrátili, Vítkovice se ještě dožadovaly penalty, ale hlavní sudí rezolutně rozpažil!

53
    Sebastien Langr bránil rychlé rozehrávce soupeře, za což pochopitelně obdržel od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

52
    Vítkovice vstoupily do druhé půle hodně aktivně a zkraje si vypracovaly obrovskou příležitost! Dominik Kraut dostal míč do vápna, ve skluzu zakončil jen těsně mimo branku Chrudimi!

46
    Do druhého poločasu připravil vítkovický trenér jednu změnu. Mišinský vyměnil na trávníku nevýrazného Kovaříka.

43
    Zřejmě největší šanci Vítkovic v prvním poločase měl Jan Luptovský, který si málem střelil vlastní branku! Nešťastně zasáhl balon směrem na svého brankáře a měl velké štěstí, že skončil jen těsně mimo!

33
    Další nadějná akce Chrudimi ohrozila Kostolanského! Tomáš Mlynka z voleje chtěl prodloužit na Štočka, chrudimský forvard ale vybíhal z ofsajdu a nechal svého spoluhráče pokračovat. Následně se však Štoček ke střele dostal, po zemi z hranice pokutového území jen těsně minul branku Vítkovic!

28
    Adam Ondráček naprosto zbytečně v běhu kopl Lukáše Mastíka a okamžitě si od sudího Váni vysloužil žlutou kartu.

26
    Lukáš Mastík vybojoval u rohového praporku již ztracený balon, následně přesným centrem našel hlavu Jana Štočka! Aktivní forvard ale svoje zakončení namířil pouze do rukavic připraveného brankáře.

4
    Samotný centr od rohového praporku sice nic zajímavého nepřinesl, odražený balon ale přistál na noze Vojtěcha Řezníčka, který parádní ranou zpoza pokutového území jen o kousek minul pravou šibenici Kostolanského branky!