Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 6. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 7. den | (kon.) |
Disk - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Vrh koulí - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
800 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | 10 000 m - finále (ženy) | Vítěz: A. Ayanová (ETH) (kon.) |
100 m - předkolo (ženy) | (kon.) | | | 20 km chůze - finále (muži) | Vítěz: Z. Wang (CHN) (kon.) |
Den druhý (muži) | (kon.) |
Drezura jednotlivci Grand Prix - finále | (kon.) | | | Drezura týmy Grand Prix - finále | Vítěz: Německo (kon.) |
Týmový sprint - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Sprint - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Týmová stíhačka - první kolo (muži) | (kon.) | | | Týmový sprint - první kolo (ženy) | (kon.) |
Sprint - 1/16 (muži) | (kon.) | | | Týmový sprint - finále (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) |
Sprint - 1/16 opravy (muži) | (kon.) | | | Týmová stíhačka - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Do 85 kg (muži) | Vítěz: Giovanni Battista Bardis (FRA) (kon.) | | | Do 75 kg (ženy) | M. F. Valdesová Parisová (kon.) |
Do 75 kg - finále (ženy) | Rim Čong Sim (KLDR) (kon.) |
Nad 78 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Nad 100 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Nad 78 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: Emilie Andeolová (kon.) | | | Nad 100 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: Teddy Rinner (kon.) |
Skif - finále E/F (muži) | A. P. Peebles (ZIM) (kon.) | | | Skif - finále F/E (ženy) | Vítěz: J. Huang (TPE) (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - finále B (ženy) | Vítěz: W. Dereszová, M. Mikolajczaková (POL) (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - finále B (muži) | Vítěz: W. Fletcher, R. Chambers (GBR) (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) | Vítez: M. Čang, T. Miao (CHN) (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) | USA (kon.) |
Skif - semifinále (muži) | Vítěz: O. Synek (CZE) (kon.) | | | Skif - semifinále (ženy) | Vítěz: Tuan Ťing-li (CHN) (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - finále (ženy) | Vítěz: I. Paulisová, M. Headová (NED) (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - finále (muži) | Vítez: P. Houin, J. Azou (FRA) (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) | Vítěz: H. Gloverová, H. Stanningová (GBR) (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - finále D/C (ženy) | L. Milaniová, V. Rodiniová (ITA) (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - finále D/C (muži) | Vítěz: D. Wiederkehr, M. Schmidt (SUI) (kon.) |
Skif - semifinále C/D (muži) | Vítěz: B. Petervari-Molnar (HUN) (kon.) | | | Skif - semifinále C/D (ženy) | Vítěz: S. Puspureová (IRL) (kon.) |
50m volný styl - semifinále (muži) | Vítěz.: F. Manadou (FRA) (kon.) | | | 200m prsa - finále (ženy) | Vítěz: R.Kanetová (JPN) (kon.) |
200m znak - finále (muži) | Vítěz.: R. Murphy (USA) (kon.) | | | 200m znak - semifinále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
200m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: M. Phelps (USA) (kon.) | | | 100m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: S. Manuelová (USA), P. Oleksiaková (CAN) (kon.) |
100m motýlek - semifinále (muži) | J. Schooling (SIN) (kon.) | | | 50m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: P. Blumeová (DEN) (kon.) |
1500m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: G. Paltrinieri (ITA) (kon.) | | | 4 x 100m polohový závod - rozplavby (ženy) | Vítěz: USA (kon.) |
4 x 100m polohový závod - rozplavby (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Puška 50 m, vleže - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Skeet - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Skeet - den první (muži) | (kon.) | | | Puška 50 m, vleže - finále (muži) | Vítěz: H. Junghaenel (GER) (kon.) |
Pistole 25 m - den první (muži) | Vítěz: Ch. Reitz (GER) (kon.) | | | Skeet - finále (ženy) | Vítěz: Bacosiová (ITA) (kon.) |
Jednotlivci - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - o medaile (muži) | Vítěz: K. Bon-čan (KOR) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (muži) – o 3. místo | Vítěz. J. Mizutani (JPN) (kon.) | | | Dvouhra (muži) – finále: Ma Long – Jike Čang | Ma Long (CHN) (kon.) |
Týmy (ženy) – 1. kolo | (kon.) | | | Týmy (ženy) – 1. kolo | (kon.) |
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 51 kg - dopolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední předkola (ženy) | (kon.) |
Do 49 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 51 kg - odpolední předkola (ženy) | (kon.) |
Do 60 kg - odpolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno (ženy) - předkolo | Vítězka: J. Abelová (CAN) (kon.) |
Kord, družstva (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) | | | Fleret, družstva (muži) | Vítěz: Rusko (kon.) |
Závod žen | (kon.) |
O umístění a finále | Vítěz: Fidži (kon.) |
Indie - Kanada | 2:2 (kon.) | | | Německo - Nizozemsko | 2:1 (kon.) |
Velká Británie - Španělsko | 1:1 (kon.) | | | Belgie - Nový Zéland | 1:3 (kon.) |
Austrálie - Argentina | 1:0 (kon.) | | | USA - Indie | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Velká Británie | 0:2 (kon.) | | | Jižní Korea - Čína | 0:0 (kon.) |
Nový Zéland - Nizozemsko | 1:1 (kon.) |
Maďarsko - Japonsko | 17:7 (kon.) | | | Chorvatsko - Itálie | 10:7 (kon.) |
USA - Černá Hora | 5:8 (kon.) |
konec
Maďarsko - Japonsko
17:7
(5:1, 6:2, 2:2, 4:2)
Pavel Černý
Ivanovski, Rezvani
Maďarsko zatím nedokázalo na turnaji vyhrát ani jednou, ale zároveň ani jednou neprohrálo. To znamená, že Maďarsko dosud všechna utkání remízovalo – nejprve se Srbskem 13:13, posléze s Austrálií 9:9 a naposledy 8:8 s Řeckem.
To Japonsko zatím prohrálo úplně vše – nejtěsněji na úvod s Řeckem 7:8, následně hodně 8:16 s Brazílií a opět trochu těsněji 6:8 s Austrálií.
Viktor Nagy, Gergo Zalanki, Krisztian Manhercz, Balazs Erdelyi, Marton Vamos, Norbert Hosnyanszky, Adam Decker, Marton Szivos, Daniel Varga, Denes Varga, Gabor Kis, Balazs Harai, Attila Decker
Kacujuku Tanamura, Seija Adači, Acuši Arai, Mitsuaki Šiga, Akira Janase, Atsuto Iida, Jusuke Šimizu, Juki Kadono, Kodži Takei, Kenja Jasuda, Keigo Okawa, Šota Hazui, Tomojoši Fukušima
Naprosto přesnou ranou se prezentoval GABOR KIS, který nedal brankáři Japonska žádnou šanci.
Po rychlém japonském kontru se prosazuje tvrdou ranou KEIGO OKAWA.
Evropané dostali výhodu penalty, se kterou si zkušeně poradil kapitán DENES VARGA.
Asijský celek nedokázal pohlídat KRISZTIANA MANHERCZE, který tvrdou ranou navyšuje rozdíl ve skóre o dvě branky.
KRISZTIAN MANHERCZ zamíchal s míčem v ruce a poslal ho do míst, kam brankář soupeře neměl šanci dosáhnout.
KRISZTIAN MANHERCZ zvládnul situaci a po rychlém kontru si našel místečko v Tanamurově brance. Manhercz zatím vstřelil tři branky ze tří střel!
GABOR KIS se odhodlal ke střele z poměrně velké dálky z otočky, ale brankář Japonska jí nedokázal zachytit.
GABOR KIS dává další branku, když se prosadil v předbrankovém prostoru.
DENES VARGA dostal dobrou přihrávku a nikým nebráněn zvládnul zakončit přesně.
Japonci konečně také korigují skóre, když se po nařízené penaltě nemýlil KODŽI TAKEI.
Jenže Maďarsko pokračuje v kanonádě, když se tentokrát prosazuje MARTON SZIVOS, který se nacházel ve velmi výhodné pozici a protihráč k němu nestihnul doplavat.
Velice pěknou technickou střelou se prezentoval JUKI KADONO, který přeloboval gólmana soupeře.
Nesmírně razantní střela z otočky, o níž se postaral GABOR KIS, končí v brance. Maďaři dosáhli již desáté branky!
A máme zde ještě jednu branku, jejímž autorem byl KRISZTIAN MANHERCZ, který vyslal na branku skákavou střelu a gólman nestihl zakročit.
ADAM DECKER dokázal trefit přesně i přes dvojici bránících hráčů soupeře.
DENES VARGA rozšiřuje svou střeleckou bilanci, když zakončil individuální akci přesnou ranou pod břevno. Míč se dokonce o břevno otřel a zapadl do sítě.
O korekci skóre se postaral JUSUKE ŠIMIZU, který posadil míč přesně za záda gólmana.
A oddechový čas zřejmě Japoncům pomohl, protože se po velkém tlaku prosazuje KODŽI TAKEI.
DANIEL VARGA se hned v úvodní minutě prosazuje a dává již 14. maďarskou branku dnešního utkání.
MARTON VAMOS se dostal do dalšího zakončení a tvrdou ranou se trefil přesně pod břevno, i když si gólman soupeře na míč sáhnul.
ACUŠI ARAI dostal balón na levou stranu, odkud dokázal trefit skákavou ranou branku.
KODŽI TAKEI se dostal ke střele z velké dálky a dokázal zaskočit maďarského gólmana.
Ovšem Maďarsko se nenechává zahanbit a přesnou ranou se prosazuje i NORBERT HOSNYANSZKY.
GABOR KIS dává v poslední minutě branku, když se opět prosazuje z předbrankového prostoru.