Höllviken IBF – Kloten | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chodov | 2:1 (kon.) | | | Tatran – Falun | 1:4 (kon.) |
Bulldogs – Slovensko | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Vítkovice | 3:5 (kon.) | | | Köniz – Pixbo Wallenstam | 2:1 (kon.) |
Polsko – EräViikingit | 1:5 (kon.) | | | Bohemians – Wiler-Ersigen | 2:4 (kon.) | | | Chodov – Tatran | 2:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Falun | 2:0 (kon.) | | | Höllviken IBF – Slovensko | 3:0 (kon.) | | | Pixbo Wallenstam – Wiler-Ersigen | 2:5 (kon.) |
Bulldogs – Kloten | 2:7 (kon.) | | | Köniz – EräViikingit | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Polsko | 6:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Tatran | 2:1 (kon.) | | | Bohemians – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Chodov – Falun | 1:3 (kon.) |
Höllviken IBF – Vítkovice | 5:1 (kon.) | | | Köniz – Wiler-Ersigen | 3:2 (kon.) | | | Kloten – Bohemians | 3:7 (kon.) |
Pixbo Wallenstam – EräViikingit | 3:3 (kon.) |
Slovensko – Ne | 3:4 (kon.) | | | RIG Umeå IBF – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians - NE | 2:2 (kon.) |
Sveiva IB – Bern | 2:4 (kon.) | | | ELITE PRAHA – Pixbo Wallenstam | 0:7 (kon.) | | | Chodov – Ostrava | 4:0 (kon.) |
Ne – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Bohemians - NE – Sveiva IB | 2:0 (kon.) | | | Slovensko – Pixbo Wallenstam | 2:10 (kon.) |
Bern – IBF Dalen | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – ELITE PRAHA | 3:1 (kon.) | | | Chodov – Bohemians - NE | 7:1 (kon.) |
Pixbo Wallenstam – Ne | 3:2 (kon.) | | | Ostrava – Bern | 0:3 (kon.) | | | RIG Umeå IBF – Slovensko | 2:3 (kon.) |
IBF Dalen – Sveiva IB | 2:0 (kon.) |
Zug United – Česko U19 | 6:4 (kon.) | | | Otrokovice – SV Wiler-Ersigen U21 | 3:1 (kon.) | | | Královské Vinohrady – Česká Lípa | 7:3 (kon.) |
Thurgau – Slovensko U19 | 8:2 (kon.) | | | Black Angels – Phoenix | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | SPb United – Otrokovice | 0:14 (kon.) |
FBC Start98 – Znojmo | 2:1 (kon.) | | | Rangers – Köniz U21 | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Česko U19 – Česká Lípa | 4:1 (kon.) |
Litvínov – Lotyšsko U19 | 3:2 (kon.) | | | SV Wiler-Ersigen U21 – Slovensko U19 | 1:3 (kon.) | | | Ostrava – Liberec | 3:2 (2:0 po s.n.) |
konec
Pixbo Wallenstam IBK
2:5
(0:1, 2:4)
SV Wiler-Ersigen
34:26
|
Vyloučení v týmu SV Wiler-Ersigen (Patrick Mendelin – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).
|
|
27:11
|
Vyloučení v týmu SV Wiler-Ersigen (Tobias Känzig – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
|
Branky a nahrávky:
36. Max Wahlgren (Linus Henriksson), 37. Linus Henriksson (Max Wahlgren) – 14. Steven Dätwyler (Patrick Mendelin), 26. Lastikka (Mendelin), 27. Schlüchter (Hirschi), 31. Adrian Zimmermann (Ville Lastikka), 40. Louis
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Pixbo Wallenstam IBK:
Hedlund (Adler) – Andreasson, Eriksson, Milesson, Östholm, Persson, Wiklund – Agus, Andersson, Carlsson, Harrysson, Henriksson, Hydén, Lindh, Lundström, Malmström, Ojaniemi, Roos, Svahn, Thurén, Wahlgren
Náhradníci:
Trenér:
SV Wiler-Ersigen: Wolf (Gast, Menetrey) – Althaus, Hirschi, Meister, Šešulka, Schlüchter, Väänänen, Wittwer, Dätwyler, Eyer, Fankhauser, M. Hofbauer, Ch. Hofbauer, D. Känzig, T. Känzig, Lastikka, Laubscher, Louis, Mendelin, Mutter, Rentsch, Šebek, Steffen, Zimmermann
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SV Wiler-Ersigen: Wolf (Gast, Menetrey) – Althaus, Hirschi, Meister, Šešulka, Schlüchter, Väänänen, Wittwer, Dätwyler, Eyer, Fankhauser, M. Hofbauer, Ch. Hofbauer, D. Känzig, T. Känzig, Lastikka, Laubscher, Louis, Mendelin, Mutter, Rentsch, Šebek, Steffen, Zimmermann
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Týna Zíková
@tyn_zikova