Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 7. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 8. den | (kon.) |
1 500 m - rozběhy (ženy) | Vítěz: D. Seyaumová (ETH) (kon.) | | | Hod kladivem - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
400 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | Skok do dálky - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Vrh koulí - finále (ženy) | (kon.) | | | 100 m - rozběhy (ženy) | Vítěz: S.A. Fraserová-Pryceová (JAM) (kon.) |
100 m - předkolo (muži) | (kon.) | | | Trojskok - kvalifikace (ženy) | Vítěz: C. Ibarguenová (COL) (kon.) |
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskem - finále (muži) | (kon.) |
400 m - rozběhy (ženy) | Vítěz: P. Francisová (USA) (kon.) | | | Sedmiboj (ženy) | (kon.) |
100 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
Den třetí (muži) | (kon.) |
Keirin - první kolo a opravy (ženy) | (kon.) | | | Sprint - 1/8 a opravy (muži) | (kon.) |
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) | (kon.) | | | Sprint - čtvrtfinále (muži) | Vítěz: D. Dmitrijev (RUS) (kon.) |
Sprint - 9. - 12. místo (muži) | Vítěz: M. Levy (GER) (kon.) | | | Keirin - druhé kolo (ženy) | Vítěz: A. Mearesová (AUS) (kon.) |
Týmová stíhačka - finále (ženy) | Vítěz: Velká Británie (kon.) | | | Keirin - o umístění a finále (ženy) | Vítěz: E. Ligtleeová (NED) (kon.) |
Sprint - semifinále (muži) | Vítěz: J. Kenny, C. Skinner (GBR) (kon.) | | | Sprint - 5. - 8. místo (muži) | J. Eilers (GER) (kon.) |
Do 85 kg - finále (muži) | Vítěz: K. Rostami (IRI) (kon.) | | | Do 94 kg (muži) | Vítěz: V. Hoza (UKR) (kon.) |
Skif - finále D/C/B (muži) | Vítěz: N. Wegrzycki-Szymczyk (POL) (kon.) | | | Skif - finále D/C/B (ženy) | Vítěz: M. Topinková Knapková (CZE) (kon.) |
Skif - finále (muži) | Vítěz: M. Drysdale (NZL) (kon.) | | | Skif - finále (ženy) | (kon.) |
Osma - finále (ženy) | Vítěz: USA (kon.) | | | Osma - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
200m znak - finále (ženy) | Vítěz: M. Diradová (USA) (kon.) | | | 100m motýlek - finále (muži) | Vítěz: J. Schooling (SIN) (kon.) |
800m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) | | | 50m volný styl - finále (muži) | Vítěz: A. Ervin (USA) (kon.) |
50m volný styl - semifinále (ženy) | Vítěz: P. Blumeová (DEN) (kon.) |
Pistole 25 m - den druhý (muži) | Vítěz: Ch. Reitz (GER) (kon.) | | | Skeet - den druhý (muži) | (kon.) |
Pistole 25 m - finále (muži) | Vítěz: Ch. Reitz (GER) (kon.) | | | Skeet - finále (muži) | Vítěz: G. Rossetti (ITA) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Týmy (muži) – 1. kolo | (kon.) | | | Týmy (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži) – 1. kolo | (kon.) |
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: Vassiliy Levit (KAZ) (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno (ženy) - semifinále | (kon.) |
Fleret, družstva (muži) | Vítěz: Rusko (kon.) | | | Šavle, družstva (ženy) | Rusko (kon.) |
Závod mužů | V. Gončarov (BLR) (kon.) |
Belgie - Nový Zéland | 1:3 (kon.) | | | Irsko - Argentina | 2:3 (kon.) |
Austrálie - Brazílie | 9:0 (kon.) |
Argentina - Indie | 5:0 (kon.) | | | Nizozemsko - Německo | 2:0 (kon.) |
Jižní Korea - Španělsko | 2:3 (kon.) | | | Velká Británie - USA | 2:1 (kon.) |
Řecko - Brazílie | 9:4 (kon.) | | | Španělsko - Francie | 10:4 (kon.) |
Srbsko - Austrálie | 10:8 (kon.) |
Čína - Španělsko | 8:12 (kon.) | | | Rusko - Itálie | 5:10 (kon.) |
Austrálie - Brazílie | 10:3 (kon.) | | | Maďarsko - USA | 6:11 (kon.) |
Startovní listina pro 1. předkolo
Mohamed Lamine Dansoko (GUI)
Richson Simeon (MSO)
Mohhamed Abukhousa (PAL)
Holder da Silva (GUI)
Wilfried Bingangoye (GAB)
Abdul Wahab Zahiri (AFG)
Sudirman Hadi (IDN)
Riste Pandev (MKD)
Startovní listina pro 2. předkolo
Hassan Saaid (MAL)
Hermenegildo Leite (ANG)
Isaac Silafau (AMS)
Masbah Ahmmed (BAG)
Siueni Filimone (TOG)
Luke Bezzina (MLT)
John Ruka (KIR)
Startovní listina pro 3. předkolo
Jidou El Moctar (MAU)
Mohamed Fakhri Ismail (BRN)
Ismail Kamara (SLN)
Kitson Kapiriel (MKR)
Jin Wei Timothee Yap (SGP)
Rodman Taltull (PAT)
Etimoni Timuani (TVL)
Mohamed Lamine Dansoko (GUI)
Richson Simeon (MSO)
Mohhamed Abukhousa (PAL)
Holder da Silva (GUI)
Wilfried Bingangoye (GAB)
Abdul Wahab Zahiri (AFG)
Sudirman Hadi (IDN)
Riste Pandev (MKD)
Startovní listina pro 2. předkolo
Hassan Saaid (MAL)
Hermenegildo Leite (ANG)
Isaac Silafau (AMS)
Masbah Ahmmed (BAG)
Siueni Filimone (TOG)
Luke Bezzina (MLT)
John Ruka (KIR)
Startovní listina pro 3. předkolo
Jidou El Moctar (MAU)
Mohamed Fakhri Ismail (BRN)
Ismail Kamara (SLN)
Kitson Kapiriel (MKR)
Jin Wei Timothee Yap (SGP)
Rodman Taltull (PAT)
Etimoni Timuani (TVL)
1.Riste Pandev (MKD) 10,72 Q
2. Sudirman Hadi 10,77 Q
3. Mohammed Abukhousa (PLE) 10:82
4. Holder Da Silva 10,97
5. Wilfried Bingangoye 11,03
6. Mohamed Lamine Dansoko (GUI) 11,05
7. Abdul Wahab Zahiri (AFG) 11,56
8. Richson Simeon (MHL) 11,81
1 Hassan Saaid 10,43 Q
2. Siueni Filimone (TGA) 10,76 Q
3. Luke Bezzina (MLT) 11,04
4. Masbah Ahmmed 11,34
5. Isaac Silafau (ASA) 11,51
6. John Ruuka (KIR) 11,65
7. Hermenegildo Leite (ANG) 11,65
1. Rodman TelTull (PLW) 10,53 Q
2. Jin Wei Timothee Yap (SIN) 10,84 Q
3. Md Fakhri Ismail (BRU) 10,92
4. Ismail Kamara (SLE) 10,95
5. Kapririel Kitson (FSM) 11,42
6. Jidou El Moctar (MTN) 11,44
7. Etimoni Timliani (TUV) 11,81