Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 8. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 9. den | (kon.) |
Sedmiboj (ženy) | (kon.) | | | Skok o tyči - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kendricks (USA) (kon.) |
400 m - semifinále (muži) | Vítěz: K. James (GRN) (kon.) | | | Skok do dálky - finále (muži) | Vítěz: J. Henderson (USA) (kon.) |
100 m - semifinále (ženy) | Vítěz : S. Fraserová-Pryceová (JAM) (kon.) | | | 10 000 m - finále (muži) | Vítěz : M. Farah (GBR) (kon.) |
800 m - semifinále (muži) | Vítěz: P.-A. Bosse (FRA) (kon.) | | | 100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompson (JAM) (kon.) |
Maraton (ženy) | Vítěz: J. J. Sumgongová (KEN) (kon.) |
Závěrečný den (muži) | Vítěz: J. Rose (GBR) (kon.) |
Parkur jednotlivci - kvalifikace | (kon.) | | | Parkur týmy - kvalifikace | (kon.) |
Sprint - semifinále (muži) | Vítěz: J. Kenny, C. Skinner (GBR) (kon.) | | | Sprint - kvalifikace a o medaile (ženy) | Vítěz: R. Jamesová (GBR) (kon.) |
Omnium - vylučovací závod na 15 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) | | | Sprint - finále (muži) | Vítěz: J. Kenny (GBR) (kon.) |
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) | (kon.) | | | Omnium - stíhačka na 4 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) |
Do 94 kg - finále (muži) | Vítěz: S. Moradi (IRI) (kon.) | | | Nad 75 kg (ženy) | Vítěz: Y. Espinosová (VEN) (kon.) |
50m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: P. Blumeová (DEN) (kon.) | | | 1500m volný styl - finále (muži) | Vítěz: G. Paltrinieri (ITA) (kon.) |
4 x 100m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz : USA (kon.) | | | 4 x 100m polohový závod - finále (muži) | Vítěz : USA (kon.) |
Puška 50 m, 3 pozice - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kamenskij (RUS) (kon.) | | | Puška 50 m, 3 pozice - finále (muži) | Vítěz: N Campriani (ITA) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Týmy (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: Vassiliy Levit (KAZ) (kon.) | | | Nad 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - dopolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (muži) | Vítěz: H. Dusmatov (UZB) (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: Sofiane OUMIHA (FRA) (kon.) | | | Do 64 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | Zlato: Dorian VAN RIJSSELBERGHE (NED) (kon.) | | | Závody žen | Zlato: Charline PICONOVÁ (FRA) (kon.) |
3m prkno (ženy) - finále | Vítěz: T. Ši (CHN) (kon.) |
Prostná (muži) - finále | Vítěz: M. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Přeskok (ženy) - finále | Vítěz: S. Bilesová (USA) (kon.) |
Kůň na šíř (muži) - finále | Vítěz: S. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Bradla (ženy) - finále | Vítěz: A. Mustafinová (RUS) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace volná | (kon.) |
Šavle, družstva (ženy) | Rusko (kon.) | | | Kord, družstva (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Řecko-římský do 59 kg - kvalifikace | (kon.) | | | Řecko-římský do 75 kg - kvalifikace | (kon.) |
Řecko-římský do 75 kg - finále | Vítěz: R. Vlasov (RUS) (kon.) | | | Řecko-římský do 59 kg - finále | Vítěz: I. Borrero Molina (CUB) (kon.) |
Španělsko - Argentina | 1:2 (kon.) | | | Belgie - Indie | 3:1 (kon.) |
Nizozemsko - Austrálie | 4:0 (kon.) |
Velká Británie - USA | 2:1 (kon.) | | | Austrálie - Japonsko | 2:0 (kon.) |
Čína - Nový Zéland | 0:3 (kon.) |
Černá Hora - Španělsko | 9:9 (kon.) | | | Austrálie - Řecko | 12:7 (kon.) |
USA - Itálie | 10:7 (kon.) | | | Francie - Chorvatsko | 9:8 (kon.) |
konec
Skok o tyči - kvalifikace (muži)
Vítěz: S. Kendricks (USA)
Jan Vojkůvka
Skupina A
Sam Kendricks (USA)
German Chiaraviglio (ARG)
Jan Kudlička (CZE)
Luke Cutts (GBR)
Dajči Sawano (JPN)
Raphael Marcel Holzdeppe (GER)
Piotr Lisek (POL)
Hiroki Ogita (JPN)
Renaud Lavillenie (FRA)
Kurtis Marschall (AUS)
Changrui Xue (CHN)
Robert Sobera (POL)
Pauls Pujats (LAT)
Melker Svard Jacobsson (SWE)
Augusto Dutra De Oliveira (BRA)
Tobias Scherbarth (GER)
Skupina B
Shawnacy Barber (CAN)
Mareks Arents (LAT)
Bokai Huang (CHN)
Cale Simmons (USA)
Robert Renner (SLO)
Ivan Horvat (CRO)
Pawel Wojciechowski (POL)
Jie Yao (CHN)
Stanley Joseph (FRA)
Thiago Braz Da Silva (BRA)
Kevin Menaldo (FRA)
Konstadinos Filippidis (GRE)
Karsten Dilla (GER)
Logan Cunningham (USA)
Michal Balner (CZE)
Sejto Jamamoto (JPN)
1. Kendricks (USA) 5,70 q
2. Filippídis (GRE) 5,70 q
3. Da Silva (BRA) 5,70 q
4. Lavillenie (FRA) 5,70 q
4. Xue (CHN) 5,70 q
6. Lisek (POL) 5,70 q
7. Barber (CAN) 5,70 q
7. Chiaraviglio (ARG) 5,70 q
7. Kudlička (CZE) 5,70 q
10. Balner (CZE) 5,60 q
10. Pujats (LAT) 5,60 q
10. Sawano (JPN) 5,60 q