Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 8. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 9. den | (kon.) |
Sedmiboj (ženy) | (kon.) | | | Skok o tyči - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kendricks (USA) (kon.) |
400 m - semifinále (muži) | Vítěz: K. James (GRN) (kon.) | | | Skok do dálky - finále (muži) | Vítěz: J. Henderson (USA) (kon.) |
100 m - semifinále (ženy) | Vítěz : S. Fraserová-Pryceová (JAM) (kon.) | | | 10 000 m - finále (muži) | Vítěz : M. Farah (GBR) (kon.) |
800 m - semifinále (muži) | Vítěz: P.-A. Bosse (FRA) (kon.) | | | 100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompson (JAM) (kon.) |
Maraton (ženy) | Vítěz: J. J. Sumgongová (KEN) (kon.) |
Závěrečný den (muži) | Vítěz: J. Rose (GBR) (kon.) |
Parkur jednotlivci - kvalifikace | (kon.) | | | Parkur týmy - kvalifikace | (kon.) |
Sprint - semifinále (muži) | Vítěz: J. Kenny, C. Skinner (GBR) (kon.) | | | Sprint - kvalifikace a o medaile (ženy) | Vítěz: R. Jamesová (GBR) (kon.) |
Omnium - vylučovací závod na 15 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) | | | Sprint - finále (muži) | Vítěz: J. Kenny (GBR) (kon.) |
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) | (kon.) | | | Omnium - stíhačka na 4 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) |
Do 94 kg - finále (muži) | Vítěz: S. Moradi (IRI) (kon.) | | | Nad 75 kg (ženy) | Vítěz: Y. Espinosová (VEN) (kon.) |
50m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: P. Blumeová (DEN) (kon.) | | | 1500m volný styl - finále (muži) | Vítěz: G. Paltrinieri (ITA) (kon.) |
4 x 100m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz : USA (kon.) | | | 4 x 100m polohový závod - finále (muži) | Vítěz : USA (kon.) |
Puška 50 m, 3 pozice - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kamenskij (RUS) (kon.) | | | Puška 50 m, 3 pozice - finále (muži) | Vítěz: N Campriani (ITA) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Týmy (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: Vassiliy Levit (KAZ) (kon.) | | | Nad 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - dopolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (muži) | Vítěz: H. Dusmatov (UZB) (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: Sofiane OUMIHA (FRA) (kon.) | | | Do 64 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | Zlato: Dorian VAN RIJSSELBERGHE (NED) (kon.) | | | Závody žen | Zlato: Charline PICONOVÁ (FRA) (kon.) |
3m prkno (ženy) - finále | Vítěz: T. Ši (CHN) (kon.) |
Prostná (muži) - finále | Vítěz: M. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Přeskok (ženy) - finále | Vítěz: S. Bilesová (USA) (kon.) |
Kůň na šíř (muži) - finále | Vítěz: S. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Bradla (ženy) - finále | Vítěz: A. Mustafinová (RUS) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace volná | (kon.) |
Šavle, družstva (ženy) | Rusko (kon.) | | | Kord, družstva (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Řecko-římský do 59 kg - kvalifikace | (kon.) | | | Řecko-římský do 75 kg - kvalifikace | (kon.) |
Řecko-římský do 75 kg - finále | Vítěz: R. Vlasov (RUS) (kon.) | | | Řecko-římský do 59 kg - finále | Vítěz: I. Borrero Molina (CUB) (kon.) |
Španělsko - Argentina | 1:2 (kon.) | | | Belgie - Indie | 3:1 (kon.) |
Nizozemsko - Austrálie | 4:0 (kon.) |
Velká Británie - USA | 2:1 (kon.) | | | Austrálie - Japonsko | 2:0 (kon.) |
Čína - Nový Zéland | 0:3 (kon.) |
Černá Hora - Španělsko | 9:9 (kon.) | | | Austrálie - Řecko | 12:7 (kon.) |
USA - Itálie | 10:7 (kon.) | | | Francie - Chorvatsko | 9:8 (kon.) |
konec
10 000 m - finále (muži)
Vítěz : M. Farah (GBR)
Konečné pořadí
1. Mohamed Farah (GBR) 27:05,17
2. Paul Kipngetich Tanui (KEN) 27:05,64
3. Tamirat Tola (ETP) 27:06,26
4. Yigrem Demelash (ETP) 27:06.27
5. Galen Rupp (USA) 27:08,62
6. Joshua Kiprui Cheptegei (UGN) 27:10,06
7. Bedan Karoki Muchiri (KEN) 27:22,93
8. Zersenay Tadese (ERT) 27:23.86
9. Nguse Tesfaldet (ERT) 27:30.79
10. Abraham Naibel Cheroben (BHN) 27:31,86
11. Geoffrey Kipsang Kamworor (KEN) 27:31,94
12. Zane Robertson (NZL) 27:33,67
13. Polat Kemboi Arikan (TUR) 27:35,50
14. Leonard Essau Korir (USA) 27:35,65
15. Abadi Embay (ETP) 27:36,34
16. David McNeill (AUS) 27:51,71
17. Sunguru Osako (JAP) 27:51,94
18. Stephen Mokoka (JAR) 27:54,57
19. Shadrack Kipchirchir (USA) 27:58,32
20. Bashir Abdi (BEL) 28:01,49
21. Luis Ostos (PER) 28:02,03
22. Moses Kurong (UGN) 28:03,38
23.Timothy Toroitich (UGN) 28:04,84
24. Goitom Kifle (ERT) 28:15,99
25. Andy Vernon (GBR) 28:19,36
26. El Hassan El Abbassi (BHN) 28:20,17
27. Olivier Irabaruta (BRN) 28:32,75
28. Ben St. Lawrence (AUS) 28:46,32
29. Yuta Shitara (JPN) 28:55,23
30. Kota Murayama (JPN) 29:02,51
31. Ross Millington (GBR) 29:14,95
32, Mohammed Ahmed (CAN) 29:32,84
Hassan Chani (BHN) DNF
Ali Kaya (TUR) DNF
Startovní listina
Geoffrey Kipsang Kamworor (KEN)
Kota Murayama (JPN)
Ross Millington (GBR)
Goitom Kifle (ERT)
Andy Vernon (GBR)
Leonard Essau Korir (USA)
Mohammed Ahmed (CAN)
Bedad Karoki Muchiri (KEN)
Yigrem Demelash (ETP)
Olivier Irabaruta (BUR)
Luis Ostos (PER)
Zersenay Tadese (ERT)
Hassan Chani (BHN)
Mohamed Farah (GBR)
Ali Kaya (TUR)
Shadrack Kipchirchir (USA)
Suguru Osako (JPN)
Tamirat Tola (ETP)
David McNeill (AUS)
Joshua Kiprui Cheptegei (UGN)
Bashir Abdi (BEL)
Polat Kemboi Arikan (TUR)
El Hassan El- Abbassi (BHN)
Timothy Toroitich (UGN)
Paul Kipngetich Tanui (KEN)
Zane Robertson (NZL)
Abadi Embaye (ETP)
Abraham Naibei Cheroben (BHN)
Moses Kurong (UGN)
Nguse Tesfaldet (ERT)
Yuta Shitara (JPN)
Stephen Mokoka (JAR)
Galen Rupp (USA)
1. Mohamed Farah (GBR) 27:05,17
2. Paul Kipngetich Tanui (KEN) 27:05,64
3. Tamirat Tola (ETP) 27:06,26
4. Yigrem Demelash (ETP) 27:06.27
5. Galen Rupp (USA) 27:08,62
6. Joshua Kiprui Cheptegei (UGN) 27:10,06
7. Bedan Karoki Muchiri (KEN) 27:22,93
8. Zersenay Tadese (ERT) 27:23.86
9. Nguse Tesfaldet (ERT) 27:30.79
10. Abraham Naibel Cheroben (BHN) 27:31,86
11. Geoffrey Kipsang Kamworor (KEN) 27:31,94
12. Zane Robertson (NZL) 27:33,67
13. Polat Kemboi Arikan (TUR) 27:35,50
14. Leonard Essau Korir (USA) 27:35,65
15. Abadi Embay (ETP) 27:36,34
16. David McNeill (AUS) 27:51,71
17. Sunguru Osako (JAP) 27:51,94
18. Stephen Mokoka (JAR) 27:54,57
19. Shadrack Kipchirchir (USA) 27:58,32
20. Bashir Abdi (BEL) 28:01,49
21. Luis Ostos (PER) 28:02,03
22. Moses Kurong (UGN) 28:03,38
23.Timothy Toroitich (UGN) 28:04,84
24. Goitom Kifle (ERT) 28:15,99
25. Andy Vernon (GBR) 28:19,36
26. El Hassan El Abbassi (BHN) 28:20,17
27. Olivier Irabaruta (BRN) 28:32,75
28. Ben St. Lawrence (AUS) 28:46,32
29. Yuta Shitara (JPN) 28:55,23
30. Kota Murayama (JPN) 29:02,51
31. Ross Millington (GBR) 29:14,95
32, Mohammed Ahmed (CAN) 29:32,84
Hassan Chani (BHN) DNF
Ali Kaya (TUR) DNF
Startovní listina
Geoffrey Kipsang Kamworor (KEN)
Kota Murayama (JPN)
Ross Millington (GBR)
Goitom Kifle (ERT)
Andy Vernon (GBR)
Leonard Essau Korir (USA)
Mohammed Ahmed (CAN)
Bedad Karoki Muchiri (KEN)
Yigrem Demelash (ETP)
Olivier Irabaruta (BUR)
Luis Ostos (PER)
Zersenay Tadese (ERT)
Hassan Chani (BHN)
Mohamed Farah (GBR)
Ali Kaya (TUR)
Shadrack Kipchirchir (USA)
Suguru Osako (JPN)
Tamirat Tola (ETP)
David McNeill (AUS)
Joshua Kiprui Cheptegei (UGN)
Bashir Abdi (BEL)
Polat Kemboi Arikan (TUR)
El Hassan El- Abbassi (BHN)
Timothy Toroitich (UGN)
Paul Kipngetich Tanui (KEN)
Zane Robertson (NZL)
Abadi Embaye (ETP)
Abraham Naibei Cheroben (BHN)
Moses Kurong (UGN)
Nguse Tesfaldet (ERT)
Yuta Shitara (JPN)
Stephen Mokoka (JAR)
Galen Rupp (USA)
1. Mohamed Farah (GBR) 27:05,17
2. Paul Kipngetich Tanui (KEN) 27:05,64
3. Tamirat Tola (ETP) 27:06,26
4. Yigrem Demelash (ETP) 27:06.27
5. Galen Rupp (USA) 27:08,62
6. Joshua Kiprui Cheptegei (UGN) 27:10,06
7. Bedan Karoki Muchiri (KEN) 27:22,93
8. Zersenay Tadese (ERT) 27:23.86
9. Nguse Tesfaldet (ERT) 27:30.79
10. Abraham Naibel Cheroben (BHN) 27:31,86
11. Geoffrey Kipsang Kamworor (KEN) 27:31,94
12. Zane Robertson (NZL) 27:33,67
13. Polat Kemboi Arikan (TUR) 27:35,50
14. Leonard Essau Korir (USA) 27:35,65
15. Abadi Embay (ETP) 27:36,34
16. David McNeill (AUS) 27:51,71
17. Sunguru Osako (JAP) 27:51,94
18. Stephen Mokoka (JAR) 27:54,57
19. Shadrack Kipchirchir (USA) 27:58,32
20. Bashir Abdi (BEL) 28:01,49
21. Luis Ostos (PER) 28:02,03
22. Moses Kurong (UGN) 28:03,38
23.Timothy Toroitich (UGN) 28:04,84
24. Goitom Kifle (ERT) 28:15,99
25. Andy Vernon (GBR) 28:19,36
26. El Hassan El Abbassi (BHN) 28:20,17
27. Olivier Irabaruta (BRN) 28:32,75
28. Ben St. Lawrence (AUS) 28:46,32
29. Yuta Shitara (JPN) 28:55,23
30. Kota Murayama (JPN) 29:02,51
31. Ross Millington (GBR) 29:14,95
32, Mohammed Ahmed (CAN) 29:32,84
Hassan Chani (BHN) DNF
Ali Kaya (TUR) DNF (04:34:07)