Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 8. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 9. den | (kon.) |
Sedmiboj (ženy) | (kon.) | | | Skok o tyči - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kendricks (USA) (kon.) |
400 m - semifinále (muži) | Vítěz: K. James (GRN) (kon.) | | | Skok do dálky - finále (muži) | Vítěz: J. Henderson (USA) (kon.) |
100 m - semifinále (ženy) | Vítěz : S. Fraserová-Pryceová (JAM) (kon.) | | | 10 000 m - finále (muži) | Vítěz : M. Farah (GBR) (kon.) |
800 m - semifinále (muži) | Vítěz: P.-A. Bosse (FRA) (kon.) | | | 100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompson (JAM) (kon.) |
Maraton (ženy) | Vítěz: J. J. Sumgongová (KEN) (kon.) |
Závěrečný den (muži) | Vítěz: J. Rose (GBR) (kon.) |
Parkur jednotlivci - kvalifikace | (kon.) | | | Parkur týmy - kvalifikace | (kon.) |
Sprint - semifinále (muži) | Vítěz: J. Kenny, C. Skinner (GBR) (kon.) | | | Sprint - kvalifikace a o medaile (ženy) | Vítěz: R. Jamesová (GBR) (kon.) |
Omnium - vylučovací závod na 15 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) | | | Sprint - finále (muži) | Vítěz: J. Kenny (GBR) (kon.) |
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) | (kon.) | | | Omnium - stíhačka na 4 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) |
Do 94 kg - finále (muži) | Vítěz: S. Moradi (IRI) (kon.) | | | Nad 75 kg (ženy) | Vítěz: Y. Espinosová (VEN) (kon.) |
50m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: P. Blumeová (DEN) (kon.) | | | 1500m volný styl - finále (muži) | Vítěz: G. Paltrinieri (ITA) (kon.) |
4 x 100m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz : USA (kon.) | | | 4 x 100m polohový závod - finále (muži) | Vítěz : USA (kon.) |
Puška 50 m, 3 pozice - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kamenskij (RUS) (kon.) | | | Puška 50 m, 3 pozice - finále (muži) | Vítěz: N Campriani (ITA) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Týmy (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: Vassiliy Levit (KAZ) (kon.) | | | Nad 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - dopolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (muži) | Vítěz: H. Dusmatov (UZB) (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: Sofiane OUMIHA (FRA) (kon.) | | | Do 64 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | Zlato: Dorian VAN RIJSSELBERGHE (NED) (kon.) | | | Závody žen | Zlato: Charline PICONOVÁ (FRA) (kon.) |
3m prkno (ženy) - finále | Vítěz: T. Ši (CHN) (kon.) |
Prostná (muži) - finále | Vítěz: M. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Přeskok (ženy) - finále | Vítěz: S. Bilesová (USA) (kon.) |
Kůň na šíř (muži) - finále | Vítěz: S. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Bradla (ženy) - finále | Vítěz: A. Mustafinová (RUS) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace volná | (kon.) |
Šavle, družstva (ženy) | Rusko (kon.) | | | Kord, družstva (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Řecko-římský do 59 kg - kvalifikace | (kon.) | | | Řecko-římský do 75 kg - kvalifikace | (kon.) |
Řecko-římský do 75 kg - finále | Vítěz: R. Vlasov (RUS) (kon.) | | | Řecko-římský do 59 kg - finále | Vítěz: I. Borrero Molina (CUB) (kon.) |
Španělsko - Argentina | 1:2 (kon.) | | | Belgie - Indie | 3:1 (kon.) |
Nizozemsko - Austrálie | 4:0 (kon.) |
Velká Británie - USA | 2:1 (kon.) | | | Austrálie - Japonsko | 2:0 (kon.) |
Čína - Nový Zéland | 0:3 (kon.) |
Černá Hora - Španělsko | 9:9 (kon.) | | | Austrálie - Řecko | 12:7 (kon.) |
USA - Itálie | 10:7 (kon.) | | | Francie - Chorvatsko | 9:8 (kon.) |
konec
Puška 50 m, 3 pozice - kvalifikace (muži)
Vítěz: S. Kamenskij (RUS)
Jan Vojkůvka
1. Kamenskij (RUS) 1184-67x
2. Brodmeier (GER) 1177-57x
3. Bryhn (NOR) 1177-56x
4. Zhu (CHN) 1176-65x
5. Raynaud (FRA) 1176-63x
6. Vlasov (RUS) 1176-58x
7. Link (GER) 1174-62x
8. Campriani (ITA) 1174-62x
21. Nepejchal (CZE) 1169-54x
Rozpis jeho sérií je následující:
V kleče 388 – 98, 96, 97, 97
V leže 394 – 99, 97, 98, 100
Ve stoje 387 – 93, 97, 98, 99
Dá se tedy říci, že ztrátou na postup do finále je kromě první série ve stoje zejména první poloha, kde určitě měl jít přes 390 bodů. Každopádně královská disciplína mu přinese nejlepší umístění na letošních olympijských hrách po 33. místě v pušce v leže a 35. místě ve vzduchové pušce.