Plzeň – Příbram 5:2 (kon.) | Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 0:0 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 14.08.2016, 13:00 • 1.FC Dubí, Pozorka • Juniorská liga • 3. kolo

To je z mé strany vše, na počtenou. (14:52:54)

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec rozhodla branka v 86. minutě. Šťastnější byli hosté, kteří tedy v Teplicích vyhráli 1:0 a získali cenné tři body. Řekl bych, že dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější celek.

90+4

90+4
    Ale Brno se ubránilo a nic víc se už nestane.

90+3
    Žlutou kartu dostává Vintr (FC Zbrojovka Brno).

90+3
    Ještě rohový kop pro Teplice.

90+3
    Žlutou kartu dostává Svoboda (FK Teplice).

90+1
    Žlutou kartu dostává Weber (FC Zbrojovka Brno).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí se pochopitelně tlačí dopředu a snaží se odpovědět, tak uvidíme, co vymyslí.

86
    Brno právě vstřelilo branku!
    A po rohovém kopu jsme se dočkali první branku a Brno jde tedy v závěru utkání do vedení, když se prosadil DAVID PAŠEK.

85
    Rohový kop pro Zbrojovku.

83
    Hraje se nahoru dolů, tak uvidíme, zda se někomu podaří duel rozhodnout.

79
    Bleskovou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

78
    Žlutou kartu dostává Krejčí (FC Zbrojovka Brno).

76
    Už se opět hraje. U míče jsou hosté, kteří se usadili na polovině teplického celku.

74
    Jeden z hráčů zůstal ležet na trávníku a bude se ošetřovat.

72
    Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, zda se některému celku podaří tento vyrovnaný duel rozhodnout.

70
    Žlutou kartu dostává Šup (FK Teplice).

67
    Hosté ale získali míč a okamžitě šli do protiútoku, který skončil střelou, ale ta byla opět nepřesná.

65
    Domácí jsou nyní o něco aktivnější, ale Brno se zatím v pohodě brání a Záleský příliš práce nemá.

62
    Po bleskové akci se do zakončení dostal jeden z domácích hráčů, ale Záleský byl na svém místě a se střelou si poradil.

60
    Ale ani hosté ze svého prvního rohu nic nevytěžili a před námi je posledních třicet minutek.

59
    Rohový kop pro Brno.

57
    Ani jednomu celku nelze upřít snahu směrem dopředu, ale zatím je to ve finální fázi velké trápení.

55
    Na trávníku se v této fázi zápasu nic zajímavého neděje. Na branku stále čekáme, takže žádná ofenzivní show to rozhodně není.

52
    Domácí hráč se sice dostal ke střele, ale ani tentokrát netrefil zařízení.

50
    Nakonec ale z úvodního tlaku Zbrojovka nic nevytěžila a na tahu jsou domácí mladíci.

48
    Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří jsou aktivnější a zatím se drží na polovině Teplic.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:03.

První poločas je za námi. Viděli jsme několik střel, ale branky jsme se nedočkali a Teplice tak hrají s Brnem stále 0:0. Ve druhém dějství je tedy o co hrát a máme se tak na co těšit.

45

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

42
    A úplně stejně dopadl i útok hostujícího celku.

40
    Domácí získali míč a hned šli dopředu, ale i tentokrát vše skončilo nepřesnou střelou a Záleský tedy práci neměl.

38
    První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že se v něm branky nedočkáme.

36
    Domácí nic nevymysleli a dopředu tak šli hosté, jenže jejich akce skončila jen další nepřesnou střelou a rozehrávat tak bude Švejda.

34
    Už se opět hraje. U míče jsou domácí mladíci, kteří kombinují na polovině svého soupeře.

32
    Jeden z hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru přerušil, bude se ošetřovat.

30
    Třicet minutek je za námi a stav je tedy stále 0:0, tak uvidíme, zda se v prvním poločase dočkáme úvodní branky, nebo budeme muset počkat do druhého dějství.

28
    Žlutou kartu dostává Martirosyan (FK Teplice).

28
    Obraz hry je stále stejný. Oba celky se tlačí dopředu, ale žádnou šanci jsme zatím neviděli.

26
    Útočná akce nevyšla ani hostům. Míč stále létá ze strany na stranu a na úvodní branku stále čekáme.

24
    Po rychlé akci se dostal do zakončení jeden z domácích mladíků, ale jeho ráně scházela přesnost a Záleský zasahovat nemusel.

22
    Žlutou kartu dostává Zukal (FC Zbrojovka Brno).

20
    A domácí mladíci se nakonec dočkali úvodního gólu, ale ten nakonec neplatí, takže Teplice hrají s Brnem stále 0:0.

19
    Domácí drží míč a snaží se něco kloudného vymyslet na polovině svého soupeře.

17
    Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy.

15
    Ani z další akce Zbrojovky nic nebylo. V útoku se zatím ani jednomu celku nedaří podle představ.

13
    Hostující celek je o něco aktivnější, hlavně tedy směrem dopředu, ale zatím se ani jeden střelecký pokus neujal.

10
    Po bleskové akci se dostal do zakončení jeden z hostujících borců, ale jeho ráně scházela přesnost.

9
    Ze svého prvního rohu ale domácí mladíci nic nevymysleli a stav utkání se tedy nemění.

8
    Rohový kop pro domácí celek.

5
    Na trávníku se zatím nic zajímavého neděje. Začátek duelu je velmi opatrný a ani jeden celek nechce udělat chybu.

3
    Ale hosté nic nevymysleli a od své branky bude rozehrávat brankář Švejda.

2
    Oba celky se už vydaly dopředu, ale z prvních akcí nic nebylo. Nyní jsou u míče hráči Zbrojovky, kteří kombinují.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Teplicemi a Brnem začne za malý okamžik.

FK Teplice: Švejda – Mešanovič, Svoboda, Batryn (C), Softič, Bílek, Martirosyan, Šup, Hasil, Tesař, Vodiannikov
    Náhradníci: Berešík, Kučera, Kotrba, Šimeček, Němeček

FC Zbrojovka Brno: Záleský – Vávra, Jovanovič, Krejčí, Kučera, Weber, Růsek, Praks (C), Přichystal, Zukal
    Náhradníci: Krištof, Vintr, Sedláček, Sokol, Koláčný, Smrčka

Rozhodčí: Vlasjuk – Fišer, Flimmel.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Juniorská liga má na programu třetí kolo a my budeme sledovat duel mezi Teplicemi a Brnem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.