Tisková konference před startem CHL | (kon.) | | | TK Bílí Tygři Liberec | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 9. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 10. den | (kon.) |
Skok do výšky - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 400 m - semifinále (ženy) | Vítěz: A. Felixová (USA) (kon.) |
Trojskok - finále (ženy) | Vítěz: C. Ibargüenová (COL) (kon.) | | | 100 m - semifinále (muži) | Vítěz: U. Bolt (JAM) (kon.) |
1 500 m - semifinále (ženy) | Vítěz: G. Dibabová (ETH) (kon.) | | | 400 m - finále (muži) | Vítěz: W. van Niekirk (RSA) (kon.) |
100 m - finále (muži) | Vítěz: U. Bolt (JAM) (kon.) | | | Trojskok - kvalifikace (muži) | Vítěz: Ch. Taylor (USA) (kon.) |
200 m - rozběhy (ženy) | Vítěz: M. J. Ta Louová (CIV) (kon.) | | | 3 000 m překážek - rozběhy (muži) | Vítěz: C. Kipruto (KEN) (kon.) |
Hod kladivem - finále (ženy) | Vítěz: A. Wlodarczyková (POL) (kon.) | | | 3 000 m překážek - finále (ženy) | Vítěz: R. Jebetová (BRN) (kon.) |
400 m překážek - rozběhy (muži) | Vítez: A. Whyte (JAM) (kon.) |
C1 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | Vítěz: I. Štokalov (RUS) (kon.) | | | K2 500 m - rozjížďky a semifinále (ženy) | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a semifinále (ženy) | (kon.) | | | K1 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
Drezura jednotlivci Grand Prix ve volném stylu | (kon.) |
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) | (kon.) | | | Omnium - stíhačka na 4 km (muži) | Vítěz: L. N. Hansen (DEN) (kon.) |
Omnium - vyřazovací závod (muži) | Vítěz: E. Viviani (ITA) (kon.) | | | Sprint - 1/8 a opravy (ženy) | (kon.) |
Omnium - kilometrová časovka (muži) | Vítěz: D. Kennett (NZL) (kon.) | | | Omnium - 10 km (ženy) | Vítěz: T. Šarokavová (BLR) (kon.) |
Omnium - flying lap (muži) | Vítěz: D. Kannett (NZL) (kon.) | | | Sprint - 9. - 12. místo (ženy) | Vítěz: N. Hansenová (NZL) (kon.) |
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) | Vítěz: L. Trottová (GBR) (kon.) | | | Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) | (kon.) |
Omnium - vyřazovací závod (ženy) | Vítěz: L. Trottová (GBR) (kon.) |
Nad 75 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Meng (CHN) (kon.) | | | Do 105 kg (muži) | A. J. S. Abbood (IRQ) (kon.) |
10km maraton - ženy | Vítěz: S. Van Rouwendaalová (NED) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Týmy (ženy) – semifinále | (kon.) | | | Týmy (ženy) – semifinále | (kon.) |
Týmy (muži) – semifinále | (kon.) |
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 52 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 52 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: D. Jelevssinov (KAZ) (kon.) | | | Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno (muži) - předkolo | (kon.) |
Kruhy (muži) - finále | Vítěz: E. Petrounias (GRE) (kon.) | | | Přeskok (muži) - finále | Vítěz: R. Gwang (PRK) (kon.) |
Kladina (ženy) - finále | Vítěz: S. Weversová (NED) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace technická | Vítěz: Ishčenková, Romašinovová (RUS) (kon.) |
Kord, družstva (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Řecko-římský do 85 kg - kvalifikace | (kon.) | | | Řecko-římský do 130 kg - kvalifikace | (kon.) |
Řecko-římský do 85 kg - finále | Vítěz: D. Čakvetadze (RUS) (kon.) | | | Řecko-římský do 130 kg - finále | Vítěz: M. Lopez Nunez (CUB) (kon.) |
Nizozemsko - Austrálie | 4:0 (kon.) | | | Německo - Nový Zéland | 3:2 (kon.) |
Nový Zéland - Austrálie | 4:2 (kon.) | | | USA - Německo | 1:2 (kon.) |
Velká Británie - Španělsko | 3:1 (kon.) |
Francie - Chorvatsko | 9:8 (kon.) | | | Srbsko - Japonsko | 12:8 (kon.) |
Brazílie - Maďarsko | 6:10 (kon.) |
Brazílie - USA | 3:13 (kon.) | | | Austrálie - Maďarsko | 8:9ph (kon.) |
Rusko - Španělsko | 12:10 (kon.) |
konec
C1 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži)
Vítěz: I. Štokalov (RUS)
Jan Vojkůvka
Výsledky rozjížděk
1/3
1. Sebastian Brendel (GER) Q
2. Tomasz Kaczor (POL) semifinále
3. Henrik Vasbanyai (HUN) semifinále
4. Dagnis Iljins (LAT) semifinále
5. Vincent Farkaš (SVK) semifinále
6. Martin Marinov (AUS) semifinále
7. Mussa Chamaune (MOZ) semifinále
2/3
1. Isaquias Quieroz Dos Santos (BRA) Q
2. Martin Fuksa (CZE) semifinále
3. Ilja Štokalov (RUS) semifinále
4. Carlo Tacchini (ITA) semifinále
5. Adrien Bart (FRA) semifinále
6. Buly Da Conceicao Triste (STP) semifinále
3/3
1. Sergej Tarnovski (MDA) Q
2. Grasim Kočnev (UZB) semifinále
3. Mark Oldershaw (CAN) semifinále
4. Pavlo Altuchov (UKR) semifinále
5. Angel Kodinov (BUL) semifinále
6. Timur Chaidarov (KAZ) semifinále
Startovní listina rozjížděk:
1/3
Martin Marinov (AUS)
Vincent Farkaš (SVK)
Tomasz Kaczor (POL)
Sebastian Brendel (GER)
Henrik Vasbanyai (HUN)
Dagnis Iljins (LAT)
Mussa Chamaune (MOZ)
2/3
Isaquias Quieroz Dos Santos (BRA)
Ilja Štokalov (RUS)
Martin Fuksa (CZE)
Adrien Bart (FRA)
Carlo Tacchini (ITA)
Buly Da Conceicao Triste (STP)
3/3
Angel Kodinov (BUL)
Grasim Kočnev (UZB)
Pavlo Altuchov (UKR)
Sergej Tarnovsči (MDA)
Mark Oldershaw (CAN)
Timur Chaidarov (KAZ)
1/3
1. Sebastian Brendel (GER) Q
2. Tomasz Kaczor (POL) semifinále
3. Henrik Vasbanyai (HUN) semifinále
4. Dagnis Iljins (LAT) semifinále
5. Vincent Farkaš (SVK) semifinále
6. Martin Marinov (AUS) semifinále
7. Mussa Chamaune (MOZ) semifinále
2/3
1. Isaquias Quieroz Dos Santos (BRA) Q
2. Martin Fuksa (CZE) semifinále
3. Ilja Štokalov (RUS) semifinále
4. Carlo Tacchini (ITA) semifinále
5. Adrien Bart (FRA) semifinále
6. Buly Da Conceicao Triste (STP) semifinále
3/3
1. Sergej Tarnovski (MDA) Q
2. Grasim Kočnev (UZB) semifinále
3. Mark Oldershaw (CAN) semifinále
4. Pavlo Altuchov (UKR) semifinále
5. Angel Kodinov (BUL) semifinále
6. Timur Chaidarov (KAZ) semifinále
Startovní listina rozjížděk:
1/3
Martin Marinov (AUS)
Vincent Farkaš (SVK)
Tomasz Kaczor (POL)
Sebastian Brendel (GER)
Henrik Vasbanyai (HUN)
Dagnis Iljins (LAT)
Mussa Chamaune (MOZ)
2/3
Isaquias Quieroz Dos Santos (BRA)
Ilja Štokalov (RUS)
Martin Fuksa (CZE)
Adrien Bart (FRA)
Carlo Tacchini (ITA)
Buly Da Conceicao Triste (STP)
3/3
Angel Kodinov (BUL)
Grasim Kočnev (UZB)
Pavlo Altuchov (UKR)
Sergej Tarnovsči (MDA)
Mark Oldershaw (CAN)
Timur Chaidarov (KAZ)
1/2
Ilja Štokalov (RUS) 3:58,259 Q
Pavlo Altuchov (UKR) 3:58,574 Q
Gerasim Kočnev (UZB) 3:59,489 Q
Tomasz Kaczor (POL) 3:59,836 finále B
Adrien Bart (FRA) 4:08,593 finále B
Dagnis Iljins (LAT) 4:20,181 finále B
Martin Marinov (AUS) 4:24,723 finále B
Timur Chajdarov (KAZ) 5:33,919
2/2
1. Martin Fuksa (CZE) 4:01,793 Q
2. Carlo Tacchini (ITA) 4:02,461 Q
3. Henrik Vasbanyai (HUN) 4:03,113 finále B
4. Mark Oldershaw (CAN) 4:03,493 finále B
5. Vincent Farkaš (SVK) 4:19,084 finále B
6. Angel Kodinov (BUL) 4:30,574 finále B
7. Buly Da Conceicao Triste (STP) 4:46,396
8. Mussa Chamaune (MOZ) 5:07,281
1/2
Martin Marinov (AUS)
Adrien Bart (FRA)
Pavlo Altuchov (UKR)
Gerasim Kočnev (UZB)
Tomasz Kaczor (POL)
Ilja Štokalov (RUS)
Dagnis Iljins (LAT)
Timur Chajdarov (KAZ)
2/2
Buly Da Conceicao Triste (STP)
Vincent Farkaš (SVK)
Carlo Tacchini (ITA)
Henrik Vasbanyai (HUN)
Martin Fuksa (CZE)
Mark Oldershaw (CAN)
Angel Kodinov (BUL)
Mussa Chamaune (MOZ)
2. Grasim Kočnev (UZB) semifinále
3. Mark Oldershaw (CAN) semifinále
4. Pavlo Altuchov (UKR) semifinále
5. Angel Kodinov (BUL) semifinále
6. Timur Chaidarov (KAZ) semifinále
2. Martin Fuksa (CZE) semifinále
3. Ilja Štokalov (RUS) semifinále
4. Carlo Tacchini (ITA) semifinále
5. Adrien Bart (FRA) semifinále
6. Buly Da Conceicao Triste (STP) semifinále
2. Tomasz Kaczor (POL) semifinále
3. Henrik Vasbanyai (HUN) semifinále
4. Dagnis Iljins (LAT) semifinále
5. Vincent Farkaš (SVK) semifinále
6. Martin Marinov (AUS) semifinále
7. Mussa Chamaune (MOZ) semifinále
1/3
Martin Marinov (AUS)
Vincent Farkaš (SVK)
Tomasz Kaczor (POL)
Sebastian Brendel (GER)
Henrik Vasbanyai (HUN)
Dagnis Iljins (LAT)
Mussa Chamaune (MOZ)
2/3
Isaquias Quieroz Dos Santos (BRA)
Ilja Štokalov (RUS)
Martin Fuksa (CZE)
Adrien Bart (FRA)
Carlo Tacchini (ITA)
Buly Da Conceicao Triste (STP)
3/3
Angel Kodinov (BUL)
Grasim Kočnev (UZB)
Pavlo Altuchov (UKR)
Sergej Tarnovsči (MDA)
Mark Oldershaw (CAN)
Timur Chaidarov (KAZ)