Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 13. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 14. den | (kon.) |
Desetiboj (muži) | Vítěz: A. Eaton (USA) (kon.) | | | Vrh koulí - finále (muži) | Vítěz: R. Crouser (USA) (kon.) |
1 500 m - semifinále (muži) | Vítěz: R. Kwemoi (KEN) (kon.) | | | Hod oštěpem - finále (ženy) | Vítěz: S. Kolaková (CRO) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | Vítěz: C. Semenyaová (RSA) (kon.) | | | 400 m překážek - finále (ženy) | Vítěz: D. Muhammadová (USA) (kon.) |
200 m - finále (muži) | Vítěz: U. Bolt (JAM) (kon.) | | | 50 km chůze - finále (muži) | Vítěz: M. Tóth (SVK) (kon.) |
20 km chůze - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Liou (CHN) (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) | | | C2 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
K4 500 m - rozjížďky a semifinále (ženy) | (kon.) | | | K4 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
Den třetí (ženy) | (kon.) |
Parkur jednotlivci - finálová kola | Vítěz: N. Skelton (GBR) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: Ch. Espositová (AUS) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Do 52 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - semifinále (ženy) | (kon.) |
Do 60 kg - finále (ženy) | E. Mosselyová (FRA) (kon.) |
Individuální závod - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Individuální závod - semifinále (muži) | (kon.) |
Individuální závod - finále (ženy) | Vítěz: M. Pajonová (COL) (kon.) | | | Individuální závod - finále (muži) | Vítěz: C. Fields (USA) (kon.) |
Víceboj jednotlivci - kvalifikace | (kon.) |
10m věž (muži) - předkolo | Vítěz: T. Daley (GBR) (kon.) |
Týmy - finále | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítězka: Jonesová (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Aboughbash (JOR) (kon.) |
Do 67 kg - předkolo (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - předkolo (muži) | (kon.) |
Do 67 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 75 kg - finále (ženy) | Vítěz: E. Wiebeová (CAN) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: V. Chinčegašvili (GEO) (kon.) |
Volný styl do 74 kg - finále (muži) | Vítěz: H. Jazdanicharati (IRI) (kon.) |
Německo - Nový Zéland | 2:1 (kon.) | | | Nizozemsko - Velká Británie | 3:4 SN (kon.) |
Brazílie - Čína | 5:10 (kon.) | | | Maďarsko - Rusko | 12:13ph (kon.) |
Austrálie - Španělsko | 10:12 (kon.) | | | USA - Itálie | 12:5 (kon.) |
konec
400 m překážek - finále (ženy)
Vítěz: D. Muhammadová (USA)
Jan Vojkůvka
1. Dalilah Muhammadová (USA) 53,13
2. Sara Slott Petersenová (DEN) 53,55 NR
3. Ashley Spencerová (USA) 53,72 PB
4. Zuzana Hejnová (CZE) 53,92 SB
5. Ristananna Traceyová (JAM) 54,15 PB
6. Leah Nugentová (JAM) 54,45 PB
7. Janieve Russellová (JAM) 54,56
8. Eilidh Doyleová (GBR) 54,61
Eilidh Doyleová (GBR)
Leah Nugentová (JAM)
Dalilah Muhammadová (USA)
Sara Slott Petersenová (DEN)
Ashley Spencerová (USA)
Zuzana Hejnová (CZE)
Ristananna Traceyová (JAM)
Janieve Russellová (JAM)