Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 13. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 14. den | (kon.) |
Desetiboj (muži) | Vítěz: A. Eaton (USA) (kon.) | | | Vrh koulí - finále (muži) | Vítěz: R. Crouser (USA) (kon.) |
1 500 m - semifinále (muži) | Vítěz: R. Kwemoi (KEN) (kon.) | | | Hod oštěpem - finále (ženy) | Vítěz: S. Kolaková (CRO) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | Vítěz: C. Semenyaová (RSA) (kon.) | | | 400 m překážek - finále (ženy) | Vítěz: D. Muhammadová (USA) (kon.) |
200 m - finále (muži) | Vítěz: U. Bolt (JAM) (kon.) | | | 50 km chůze - finále (muži) | Vítěz: M. Tóth (SVK) (kon.) |
20 km chůze - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Liou (CHN) (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) | | | C2 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
K4 500 m - rozjížďky a semifinále (ženy) | (kon.) | | | K4 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
Den třetí (ženy) | (kon.) |
Parkur jednotlivci - finálová kola | Vítěz: N. Skelton (GBR) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: Ch. Espositová (AUS) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Do 52 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - semifinále (ženy) | (kon.) |
Do 60 kg - finále (ženy) | E. Mosselyová (FRA) (kon.) |
Individuální závod - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Individuální závod - semifinále (muži) | (kon.) |
Individuální závod - finále (ženy) | Vítěz: M. Pajonová (COL) (kon.) | | | Individuální závod - finále (muži) | Vítěz: C. Fields (USA) (kon.) |
Víceboj jednotlivci - kvalifikace | (kon.) |
10m věž (muži) - předkolo | Vítěz: T. Daley (GBR) (kon.) |
Týmy - finále | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítězka: Jonesová (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Aboughbash (JOR) (kon.) |
Do 67 kg - předkolo (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - předkolo (muži) | (kon.) |
Do 67 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 75 kg - finále (ženy) | Vítěz: E. Wiebeová (CAN) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: V. Chinčegašvili (GEO) (kon.) |
Volný styl do 74 kg - finále (muži) | Vítěz: H. Jazdanicharati (IRI) (kon.) |
Německo - Nový Zéland | 2:1 (kon.) | | | Nizozemsko - Velká Británie | 3:4 SN (kon.) |
Brazílie - Čína | 5:10 (kon.) | | | Maďarsko - Rusko | 12:13ph (kon.) |
Austrálie - Španělsko | 10:12 (kon.) | | | USA - Itálie | 12:5 (kon.) |
konec
Individuální závod - semifinále (muži)
Johan Čáp
ROZPIS SEMIFINÁLE
Semifinálová skupina 1
Anthony Dean (AUS)
Nicholas Long (USA)
Corben Sharrah (USA)
Carlos Mario Oquendo Zabala (COL)
Carlos Alberto Ramirez Yepes (COL)
Jelle Van Gorkom (NED)
David Graf (SUI)
Luis Brethauer (GER)
Semifinálová skupina 2
Sam Willoughby (AUS)
Twan Van Gendt (NED)
Connor Fields (USA)
Gonzalo Molina (ARG)
Trent Jones (NZL)
Niek Kimmann (NED)
Tory Nyhaug (CAN)
Jefferson Milano (VEN)
Semifinálová skupina 1
Anthony Dean (AUS)
Nicholas Long (USA)
Corben Sharrah (USA)
Carlos Mario Oquendo Zabala (COL)
Carlos Alberto Ramirez Yepes (COL)
Jelle Van Gorkom (NED)
David Graf (SUI)
Luis Brethauer (GER)
Semifinálová skupina 2
Sam Willoughby (AUS)
Twan Van Gendt (NED)
Connor Fields (USA)
Gonzalo Molina (ARG)
Trent Jones (NZL)
Niek Kimmann (NED)
Tory Nyhaug (CAN)
Jefferson Milano (VEN)
1. Sam Willoughby (AUS) 3 body Q
2. Connor Fields (USA) 10 bodů Q
3. Niek Kimmann (NED) 12 bodů Q
4. Tory Nyhaug (CAN) 12 bodů Q
5. Twan Van Gendt (NED) 14 bodů
6. Gonzalo Molina (ARG) 16 bodů
7. Trent Jones (NZL) 17 bodů
8. Jefferson Milano (VEN) 24 bodů
1. Sam Willoughby (AUS)
2. Niek Kimmann (NED)
3. Tory Nyhaug (CAN)
4. Twan Van Gendt (NED)
5. Jefferson Milano (VEN)
6. Connor Fields (USA)
7. Trent Jones (NZL)
8. Jefferson Milano (VEN)
1. Anthony Dean (AUS) 3 body Q
2. Jelle Van Gorkom (NED) 11 bodů Q
3. Carlos Alberto Ramirez Yepes (COL) 11 bodůQ
4. Nicholas Long (USA) 12 bodů Q
5. Corben Sharrah (USA) 12 bodů
6. Carlos Mario Oquendo Zabala (COL) 14 bodů
7. David Graf (SUI) 22 bodů
8. Luis Brethauer (GER) 23 bodů (DNF)
1. Sam Willoughby (AUS)
2. Connor Fields (USA)
3. Tory Nyhaug (CAN)
4. Gonzalo Molina (ARG)
5. Twan Van Gendt (NED)
6. Niek Kimmann (NED)
7. Trent Jones (NZL)
8. Jefferson Milano (VEN)
1. Anthony Dean (AUS)
2. Corben Sharrah (USA)
3. Carlos Alberto Ramirez Yepes (COL)
4. Carlos Mario Oquendo Zabala (COL)
5. Nicholas Long (USA)
6. Jelle Van Gorkom (NED)
7. David Graf (SUI)
8. Luis Brethauer (GER)
1. Sam Willoughby (AUS)
2. Connor Fields (USA)
3. Trent Jones (NZL)
4. Niek Kimmann (NED)
5. Twan Van Gendt (NED)
6. Tory Nyhaug (CAN)
7. Gonzalo Molina (ARG)
8. Jefferson Milano (VEN)