Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 13. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 14. den | (kon.) |
Desetiboj (muži) | Vítěz: A. Eaton (USA) (kon.) | | | Vrh koulí - finále (muži) | Vítěz: R. Crouser (USA) (kon.) |
1 500 m - semifinále (muži) | Vítěz: R. Kwemoi (KEN) (kon.) | | | Hod oštěpem - finále (ženy) | Vítěz: S. Kolaková (CRO) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | Vítěz: C. Semenyaová (RSA) (kon.) | | | 400 m překážek - finále (ženy) | Vítěz: D. Muhammadová (USA) (kon.) |
200 m - finále (muži) | Vítěz: U. Bolt (JAM) (kon.) | | | 50 km chůze - finále (muži) | Vítěz: M. Tóth (SVK) (kon.) |
20 km chůze - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Liou (CHN) (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) | | | C2 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
K4 500 m - rozjížďky a semifinále (ženy) | (kon.) | | | K4 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
Den třetí (ženy) | (kon.) |
Parkur jednotlivci - finálová kola | Vítěz: N. Skelton (GBR) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: Ch. Espositová (AUS) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Do 52 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - semifinále (ženy) | (kon.) |
Do 60 kg - finále (ženy) | E. Mosselyová (FRA) (kon.) |
Individuální závod - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Individuální závod - semifinále (muži) | (kon.) |
Individuální závod - finále (ženy) | Vítěz: M. Pajonová (COL) (kon.) | | | Individuální závod - finále (muži) | Vítěz: C. Fields (USA) (kon.) |
Víceboj jednotlivci - kvalifikace | (kon.) |
10m věž (muži) - předkolo | Vítěz: T. Daley (GBR) (kon.) |
Týmy - finále | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítězka: Jonesová (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Aboughbash (JOR) (kon.) |
Do 67 kg - předkolo (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - předkolo (muži) | (kon.) |
Do 67 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 75 kg - finále (ženy) | Vítěz: E. Wiebeová (CAN) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: V. Chinčegašvili (GEO) (kon.) |
Volný styl do 74 kg - finále (muži) | Vítěz: H. Jazdanicharati (IRI) (kon.) |
Německo - Nový Zéland | 2:1 (kon.) | | | Nizozemsko - Velká Británie | 3:4 SN (kon.) |
Brazílie - Čína | 5:10 (kon.) | | | Maďarsko - Rusko | 12:13ph (kon.) |
Austrálie - Španělsko | 10:12 (kon.) | | | USA - Itálie | 12:5 (kon.) |
konec
Individuální závod - finále (muži)
Vítěz: C. Fields (USA)
Ale nakonec rozhoduje fotofiniš ve prospěch Kolmbijce, který byl v cíli o půl galusky rychlejší! Troufám si tvrdit, že toto byl opravdu nejdramatičtější závěr cyklistické disciplíny v Riu. Možná ani omnium s Vivianim a Cavendishem nebylo do závěru tak nejisté!
|
||
Tak to je neskutečné, Long s Kolumbijcem jsou asi na tisícinu na třetím místě. Ještě budeme čekat na potvrzení.
|
STARTOVNÍ LISTINA
Sam Willoughby (AUS)
Connor Fields (USA)
Niek Kimmann (NED)
Tory Nyhaug (CAN)
Anthony Dean (AUS)
Jelle Van Gorkom (NED)
Carlos Alberto Ramirez Yepes (COL)
Nicholas Long (USA)
Sam Willoughby (AUS)
Connor Fields (USA)
Niek Kimmann (NED)
Tory Nyhaug (CAN)
Anthony Dean (AUS)
Jelle Van Gorkom (NED)
Carlos Alberto Ramirez Yepes (COL)
Nicholas Long (USA)
Johan Čáp
@CAPJohanCZ