Liberec – Lørenskog 4:3 (po pr.) | Sparta – Färjestad 1:2 (kon.) | Eisbären – SaiPa 2:4 (kon.)
Pardubice – Frölunda 3:2 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Växjö 3:2 (2:1 po s.n.) | Mannheim – Tappara 4:1 (kon.)
Djurgården – Rouen 4:0 (kon.) | Gap – Linköping 0:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
Frölunda HC
Neděle 21.08.2016, 17:00 • Tipsport arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina A

65:00
    V samém závěru inkasuje ještě dvě minuty za sekání Jonathan Sigalet (FRÖ).

64:55
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává kapitán Frölundy Joel Lundqvist a počet hráčů na ledě se na pět vteřinek vyrovná.

63:25
    Frölunda bude hrát přesilovou hru. Pardubice se provinily proti pravidlům přílišným počtem hráčů na ledě. Menší trest odpyká Tomáš Bokroš.

58:38
    A před Východočechy se otevírá zajímavá příležitost! Minutu a půl před koncem dostává dvě minuty za podražení Hjalmarsson a putuje na trestnou lavici.

51:27
    Jonathan Sigalet (FRÖ) dostává dvě minuty za hákování.

42:04
    Zkraje poslední třetiny si Frölunda vyzkouší přesilovou hru. Na dvě minuty za hákování putuje za katr Petr Čáslava.

37:17
    Východočeši si došli pro další přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Carl Grundström.

29:36
    A domácí mohou na svůj úspěch navázat v následující přesilovce. Dvě minuty za podražení si vysloužil Matthew Donovan

23:17
    Alexandre Mallet (PCE) inkasuje dvě minuty za hákování a následuje přesilovka pro Frölundu.

12:14
    Záhy čeká na Dynamo Pardubice další početní výhoda. Vysokou holí se prezentoval Mats Rosseli-Olsen a rozhodčí jeho počínání ocenili dvouminutovým trestem.

09:50
    Přesilovku si zahraje také pardubické Dynamo. Dvě minuty za podražení dostává Robin Figren.

07:43
    Je tu další přesilovka pro Frölundu. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Ctirad Ovčačík.

01:43
    Frölunda si v dnešním zápase jako první zahraje přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Lukáš Nahodil.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 7. Havlík (Hubáček, Sýkora), 30. Klimenta (Bárta, Tomášek), rozh. náj. Tomášek – 19. Hjalmarsson (Lasu, Nyberg), 31. Rosseli-Olsen