Česko – Wales | 6:0 (kon.) |
APOEL – Kodaň | 1:1 (kon.) | | | Rostov – Ajax | 4:1 (kon.) | | | Manchester City – FCSB | 1:0 (kon.) |
Salzburg – Dinamo Záhřeb | 1:2 (po pr.) | | | Mönchengladbach – Young Boys | 6:1 (kon.) |
Olomouc – Pardubice | 1:1 (kon.) |
Zápy – Sokolov | 2:1 (kon.) |
Teplice – Opava | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Příbram | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Olomouc | 0:5 (kon.) |
Hr. Králové – Jihlava | 4:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 2:3 (kon.) |
Slovácko – Pardubice | 0:0 (3:1 po pen.) | | | Brno – Zlín | 4:4 (4:5 po pen.) | | | Hlučín – Ostrava | 0:6 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Šamorín | 1:2 (kon.) | | | Martin – B. Bystrica | 1:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Trnava B | 0:1 (kon.) |
Žilina B – Pohronie | 3:2 (kon.) | | | Sereď – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Nitra – Svätý Jur | 2:0 (kon.) |
po penal. (4:5)
FC Zbrojovka Brno
4:4
(1:3)
FC Zlín
87
|
Nebezpečný brejk hostů musel zastavit Kříž za cenu žluté karty.
|
|
56
|
Žlutou kartu dostává Gáč (FC Zbrojovka Brno).
|
Branky:
17. Obůrka, 59. Tulaydan, 64. Jambor, 70. Krula – 30. Nečas, 31. Blažík (vla.), 36. Hellebrand, 53. Hellebrand
Rozhodčí: Machač – Švehla, Petr
Diváci:
Karty: 56. Gáč (BNO), 87. Kříž (BNO)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Jambor (BNO)
1:1 Hellebrand (ZLN)
2. série:
1:1 Obůrka (BNO)
1:2 Kolář (ZLN)
3. série:
2:2 Kříž (BNO)
2:3 Janků (ZLN)
4. série:
3:3 Krula (BNO)
3:4 Venený (ZLN)
5. série:
4:4 Janošek (BNO)
4:4 Šiška (ZLN)
6. série:
4:4 Gáč (BNO)
4:5 Matyáš (ZLN)
FC Zbrojovka Brno:
Mrázek – Březina, Gáč, Blažík, Obůrka, Zikl, Moučka, Janošek (C), Rogožan, Kroutil, Doubravský
Náhradníci: Kropáček, Jambor, Tulaydan, Krula, Sedlmajer, Kříž, Trbušek
Trenér:
FC Zlín: Šiška – Pavlík, Sklenář, Gettler, Nečas, Tureček, Janků Venený (C), Matyáš, Kolář, Slaměna
Náhradníci: Lebánek – Kolář, Zahradník, Štěpánek, Červenka, Hellebrand, Novák
Trenér:
Náhradníci: Kropáček, Jambor, Tulaydan, Krula, Sedlmajer, Kříž, Trbušek
Trenér:
FC Zlín: Šiška – Pavlík, Sklenář, Gettler, Nečas, Tureček, Janků Venený (C), Matyáš, Kolář, Slaměna
Náhradníci: Lebánek – Kolář, Zahradník, Štěpánek, Červenka, Hellebrand, Novák
Trenér:
Rozhodčí: Machač – Švehla, Petr
Diváci:
Jakub Sabol