Liberec – TPS 1:2 (2:3 po s.n.) | Sparta – Cracovia 5:4 (kon.) | Rauma – Zürich 2:3 (1:0 po s.n.)
Kärpät – Vítkovice 1:0 (po pr.) | Zug – IFK Helsinky 2:1 (kon.)
Kärpät Oulu
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 26.08.2016, 18:00 • Oulun Energia Areena • Hokejová Liga mistrů • Skupina E

Střely na branku 23:31. (20:23:57)

Je konec. Vítkovice byly ve třetí třetině jasně aktivnějším a lepším týmem, soupeře jasně přestřílely, ale branky se nedočkaly. Domácím pak vyšla rychlá akce při prodloužení tří proti třem, a připisují si tak vítězství 1:0 po prodloužení.

62:57 Mikko NIEMELÄ - 1:0

62:57
    Oulun Kärpät vstřelil branku!
    A domácí rozhodují dnešní utkání v prodloužení! Na úvodní branku jsme si tedy museli počkat přesně 62 minut a 57 sekund, ale pak se rozjel po levé straně Mikko Lehtonen, který předal puk na střed MIKKU NIEMELÄOVI a ten už usměrnil kotouč mimo Dolejšův dosah! Asistence: Mikko Lehtonen a Mikael Ruohomaa.

62:08
    A další strkanice před brankou Kärpätu. Tentokrát se však nejedná o nic vážného.

61:01
    Květoň vybojoval puk, uvolnil se na střed, vypálil a za Rynnäsem zazvonila tyč!

60:25
    Pyörälä byl chviličku volný před Dolejšem, ale kotouč nastřelil jen do hostujícího gólmana!

60:06
    Kotouč získali domácí, kteří se snaží rychle přejít přes střední pásmo.

60:01

Střely na branku po třetí třetině 21:29.

Šedesát minut dnes na branku nestačilo. Rozhodnout tak bude muset prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:10
    Hosté si dokázali vytvořit veliký tlak před soupeřovou brankou, ale po Vandasově zakončení má puk ve své moci opět Rynnäs!

58:37
    Oba týmy v plném počtu.

58:00
    Rozeběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny. Dočkáme se v nich první trefy?

56:37
    Ondřej Roman (VIT) je vyloučen za hrubost. Stejně tak i jeho sok Jari Sailio (OUL)

56:37
    A před brankou Vítkovic se strhává pořádná mela. Jeden z domácích hráčů totiž po odpískání postrčil Ondřeje Romana a to se nelíbilo jeho spoluhráčům. Nakonec ale sudí celou situaci uklidňují.