Vladivostok – Viťaz 5:4 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.)
Omsk – Barys 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 3:1 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 2:7 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:1 (kon.) | Petrohrad – Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Riga 4:3 (kon.)
Admiral Vladivostok
5:4 (3:1, 1:0, 1:3)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 27.08.2016, 11:30 • Fetisov Arena • KHL

59:57
    Hosté power-play nevyužili! Do konce utkání zbývají tři sekundy a trenér Viťazu si bere oddechový čas! Hosté mají čas na jedno zakončení!

59:11
    Harri Säteri zůstává na střídačce! Hosté mají necelou minutu hry na vyrovnání!
    58:52 Alexej KOPEJKIN - 5:4

58:52
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Drama je na světě! Hosté rychle využívají přesilovou hru! Aaltonen s Jeřábkem si vyměnili kotouč a český obránce našel ALEXEJE KOPEJKINA, který vrátil Viťaz do hry! Asistence: Jakub Jeřábek, Miro Aaltonen.

58:38
    Hosté zkoušejí štěstí v šesti! Brankář Harri Säteri zůstává na střídačce!

58:38
    Hosté si ještě zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Andrej Koněv!
    54:29 Dmitrij SAJUSTOV - 5:3

54:29
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Velká rána pro hostující celek! Vladivostok totiž přidává pátou branku! O otupení narůstajícího tlaku hostů se postaral DMITRIJ SAJUSTOV! Nutno uznat, že to byl nádherný gól! Asistence: Robert Sabolič.

54:01
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 5 min., bitka).

52:00
    Dnešní utkání sleduje 5019 diváků!

47:59
    Domácí stratég reaguje na rostoucí tlak hostujícího celku a bere si oddechový čas!

47:41
    Mohlo být vyrovnáno! Hosté se ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu dostali do zakončení, ale Nikita Serebrjakov předvedl vynikající zákrok vyrážečkou!
    46:00 Maxim AFINOGENOV - 4:3

46:00
    A pozor! Ve Vladivostoku je zaděláno na pořádné drama! Hosté se totiž dostávají na dostřel jediné branky! MAXIM AFINOGENOV dotáhl do konce rychlou akci elitní formace Viťazu! Asistence: Alexej Makejev, Roman Horák.
    40:34 Alexej KOPEJKIN - 4:2

40:34
    Je sníženo! Hostům se vstup do třetí třetiny opravdu povedl! Tlak Viťaze přetavil v branku ALEXEJ KOPEJKIN! Domácí se o svůj náskok ještě budou třást! Asistence: Miro Aaltonen.

38:52
    Domácí zahodili velkou možnost! Před Bobkovem zívala prázdní branka, ale domácí hokejista minul bližší tyč!

34:26
    Domácí se znovu usadili v útočném pásmu soupeře, Andrej Koněv objel branku a snažil se zasunout puk mezi beton a tyčku. Harri Säteri si mezírku pohlídal!

30:11
    Miro Aaltonen spálil obrovskou šanci hostů! Útočník Viťazu si vzal puk ve středním pásmu, probruslil s ním za modrou čáru a nádhernou střelou orazítkoval tyč!

23:18
    Domácí měli velkou šanci na zvýšení svého vedení! Brankář Harri Säteri ale vytáhl fantastický zákrok proti střele z mezikruží!
    22:44 Vladimir TKAČJOV - 4:1

22:44
    Domácí rychle využívají přesilovou hru! Po krátké kombinaci v útočném pásmu vypálil VLADIMIR TKAČJOV a jeho dělovka prosvištěla až za záda hostujícího brankáře! Asistence: Jonathon Blum.

22:30
    Vladivostok si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za podražení vyfasoval Roman Horák.

21:38
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Dmitrij Sajustov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Kopejkin – 2 min., nedovolené bránění).
    19:04 Dmitrij LUGIN - 3:1

19:04
    Domácí využívají přesilovou hru! Dlouhý tlak v útočném pásmu zužitkoval DMITRIJ LUGIN v gólovou střelu! Asistence: Jonathon Blum, Vladimir Tkačjov.

18:30
    Domácí si zahrají další přesilovou hru! Dvě + dvě minuty za vysokou hůl dostává Maxim Afinogenov!

12:26
    Domácí se mohou dostat na koně! Po faulu Gimajeva budou hrát přesilovku! Sergej Gimajev totiž dostává dvě minuty za hákování!
    11:32 Alexandr KUZNĚCOV - 2:1

11:32
    To je obrat jako hrom! Ani ne o další minutu později po vyrovnávacím gólu překonal hostujícího brankáře ALEXANDR KUZNĚCOV! Asistence: Andrej Sigarjov, Vladimir Tkačjov.
    11:06 Ilja IVANOV - 1:1

11:06
    Je vyrovnáno! Viťaz si vedení neudržel ani minutu! Po rychlé akci Vladivostoku si na přihrávku Ivana Glazkova sjel ILJA IVANOV, který střelou propálil brankáře! Asistence: Ivan Glazkov.
    10:39 Alexej MAKEJEV - 0:1

10:39
    Hosté přetavují svou aktivitu v úvodní branku dnešního zápasu! Po přihrávce Jakuba Jeřábka vystřelil ALEXEJ MAKEJEV a jeho rána skončila za zády domácího brankáře! Asistence: Jakub Jeřábek.

09:02
    Alexandr Gorškov vyslal jedovatý pozdrav směrem k hostující brance! Harri Säteri měl s jeho pokusem plné ruce práce, ale naštěstí pro hosty udržel puk před brankovou čárou!

07:42
    Domácí nechali soupeři mnoho prostoru ve středním pásmu a Nikita Serebrjakov musel předvést dobrý zákrok! Domácí brankář vyrazil tvrdou ránu nad břevno!

03:06
    Poprvé v zápase se bude vylučovat! Dvě minuty za hákování si odpyká domácí Dmitrij Sajustov. Viťaz má k dobru první přesilovku.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 12. Ivanov (Glazkov), 12. Kuzněcov (Sigarjov, Tkačjov), 20. Lugin (Blum, Tkačjov), 23. Tkačjov (Blum), 55. Sajustov (Sabolič) – 11. Makejev (Jeřábek), 41. Kopejkin (Aaltonen), 46. Afinogenov (Makejev, Horák), 59. Kopejkin (Jeřábek, Aaltonen)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Blum, Gavrilenko, Koněv, Glazkov, Mnacjan, Skutar – Sigarjov, Tkačjov, Kuzněcov – Gorškov, Kazakov, Sajustov – Lugin, Makarenko, Sabolič – A. Jakovlev, Barbašev, Alexandrov – Ivanov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Katičev, Jeřábek, Golovkov, Semjonov, Gimajev, Davidov – Afinogenov, Horák, Makejev – Kopejkin, Kempe, Aaltonen – Šitikov, Soloduchin, Drugov – Stěpanov, Kokšarov, Vyglazov.

Rozhodčí: Komarov, Levrentějev – Michel, Střelcov