Rusko – Finsko 2:1 (2:0 po s.n.) | Česko – Švédsko 1:2 (po pr.)
Česko
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Švédsko
Neděle 28.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Turnaj čtyř (U20)

56:10
    Vyloučení v týmu Švédsko (Lindström – 2 min., vysoká hůl).

56:00
    Vyloučení v týmu Česko (Kodýtek – 2 min., hákování).

54:44
    Vyloučení v týmu Česko (Zetterberg – 2 min. + 10 min. osobní trest, úder do oblasti hlavy a krku). Trest odpyká Olhaver.

47:27
    Vyloučení v týmu Švédsko (Brett – 2 min., sekání).

45:20
    Vyloučení v týmu Švédsko (Storm – 2 min., krosček).

39:58
    Vyloučení v týmu Česko (Hrdinka – 2 min., krosček).

36:22
    Vyloučení v týmu Švédsko (Nässén – 2 min., sekání).

31:07
    Vyloučení v týmu Švédsko (Ersson – 2 min., podražení).

29:05
    Vyloučení v týmu Česko (Karafiát – 2 min., podražení).

21:30
    Na ledě dochází k další potyčce a to vinou tvrdého zákroku Kristoffera Gunnarssona (SWE), který je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Přesilovka 4 na 3 pro Čechy.

20:31
    Další potyčka! Tentokrát Dominik Lakatoš proti Davidssonovi! Švédský hráč je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění a Dominik Lakatoš (CZE) v tomto zápase bohužel končí jelikož je vyloučen na 5 minut s osobním trestem do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Radovan Pavlík (CZE). Dvě minuty se bude hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách a následně by měli Švédové hrát tří minutovou přesilovku.

14:52
    Vyloučení v týmu Švédsko (Brett – 2 min., faul kolenem).

10:53
    Vyloučení v týmu Česko (Pettersson – 2 min., podražení).

08:57
    Vyloučení v týmu Česko (Procházka – 2 min., hákování).

06:09
    Vyloučení v týmu Švédsko (Ersson – 2 min., hrubost).

01:15
    A je tu první vyloučení utkání. V rohu hřiště se po dvou následujících šancích Švédů strhla mela, ze které vznikla potyčka jednoho proti jednomu jako z NHL. Vyloučeni jsou Filip Suchý (CZE) a Tim Wahlgren (SWE), oba na 2+2 minuty za hrubost.

Petr Svoboda

Branky a nahrávky: 13. Lakatoš (Koblížek, Hronek) – 59. Lindström (Berglund, Pettersson), 65. Gunnarsson (Brett)

Česko: Vladař (Růžička) – Kalina, Hronek (C), Krenželok, Adámek, Hrdinka, Doudera, Weinhold – Kurovský, Lakatoš (A), Pavlík – Anděl, Suchý, Dufek – Koblížek (A), Kodýtek, Ďurač – Karafiát, Dvořák, Procházka – Vracovský.
    Trenér: Jakub Petr.

Švédsko: Werner (Mamenlind – Danielsson, Berglund (C), Gunnarsson, Nässén, Ersson, Cederholm (A), Malmström – Davidsson, Lindström, Elfström – Wahlgren, Karlström, Olhaver – Bratt (A), Pettersson, Dalhström – Storm, Lindholm, Zetterberg – Jonsson.
    Trenér: Tomas Monten.

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Robin Šír – Jakub Frodl, Jiří Ondráček