3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 28.08.2016, 15:00 • Lada Arena • KHL
    Lada Togliatti dnešní utkání zvládla lépe

Já se s vámi loučím s konstatováním, že Lada Togliatti vyhrála dnešní utkání. Mějte krásný den a někdy zase napočtenou. (17:18:56)

Nutno podotknout, že v tom zápase nestartoval žádný Čech ani Slovák.

Do prázdné branky už hosté nedokázali dát gól a zápas tak končí za stavu 3:1. Rozhodující gól vstřelil Denis Zernov. Domácí hráči si tedy připisují vítězství do tabulky a Nižněkamsk odjíží z Togliatti bez bodu.

60:00

58:50
    Hosté hrají bez brankáře.

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

58:10
    Je tu trestné střílení! Po hákování Gleba Korjagina pojede trestné střílení Richard Gynge.

55:42
    Gynge se málem dostal do velké šance, ale nakonec se mu nepodařilo odpoutat od obránců domácích.

51:23
    Bělousov poslal puk před branku, kde ho musel schovat Lisutin.

49:49
    Sextonova střela skončila na betonu Ježova.

48:05
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    A máme tu další branku domácích! NIKITA FILATOV využívá přesilovku a Lada vede již 3:1! Asistence: Jefim Gurkin a Mikael Johansson.

47:47
    Vyloučen Pavel Kulikov za podražení.

46:14
    Oddechový čas pro domácí.

44:35
    Hraje se hodně nahoru a dolů, ale koncovka je dnes dost tristní.

43:23
    Krysanov se pokoušel o dorážku z blízka, ale Lisutin skvěle zasáhl.

41:55
    A nakonec jsou domácí kompletní, tahle přesilovka se vůbec nepovedla.

40:51
    Togliatti ve čtyřech.

40:34
    Lada se zatím dokáže bránit.

40:01
    Lada otočila z 0:1 na 2:1 a po dvou dvacetiminutovkách je veselejším týmem

Máme za sebou druhou periodu, ve které se dosali do vedení domácí hráči. Lada dokázala vstřelit ve 23. minutě dvě branky a momentálně je tedy týmem, který si kráčí pro vítězství. První branku druhé třetiny vstřelil Bočarov, naopak tu druhou zkompletoval Zernov. Další třetina začne zhruba v 16:40.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55
    A ještě před koncem druhé třetiny je vyloučen Anton Šenfeld za vysokou hůl. Poslední část hry, tak bude začínat přesilovkou pět na tři!

38:51
    Přesilovka pro Nižněkamsk. Dvě minuty za podražení dostal Dmitrij Sinicyn.

37:51
    A opět Sergej Děmagin, který vyzkoušel Listuna. Střela to ovšem byla taková nemastná, neslaná.

36:11
    Ježov zasahuje. Nyní mají tlak hráči Neftěchimiku.

34:22
    Hostující brankář si připisuje další zákrok, Děmagin na něj nevyzrál.

33:41
    Lada má stále velký tlak a fanoušci na stadioně svůj tým ženou dopředu!

31:53
    Ivan Lisutin musel nadvakrát zasahovat.

29:32
    Filatov to zkoušel z rohu kluziště. Lisutin připravený.

28:34
    Hosté jsou nyní aktivnější a sanží se útočit, Lada však výborně pracuje ve své obraně.

27:08

26:22
    Lisutin si připsal zatím jeden zákrok.

25:30
    Střely na branku jsou 13:12 pro Nižněkamsk.

25:08
    Jaroslav Alševskij dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Následuje přesilovka pro domácí celek.

22:19
    Lada okamžité po gólu dostala chuť a střílí další branku. Tentokráte jí vstřelil DENIS ZERNOV. Bez asistence.

22:11
    A jsou to opět domácí, kteří jdou do útoku.

22:04
    STANISLAV BOČAROV dokázal využít skulinu a stříli vyrovnávací branku. Asistence: Gleb Korjagin.

20:43
    Lada jde do útoku.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme mohli vidět jednu branku, která vzešla z hole svátečního střelce Ivana Lekomceva. Obránce, který v minule sezóně vstřelil pouze tři branky za Omsk, tak otevřel skóre dnešního duelu. Střely na branku jsou 10:8 pro hostující celek. Jakým směrem se bude vyvíjet tento duel? To zjistíme zhruba v 15:47, kdy začíná druhá třetina.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

18:45
    Bumaginova tvrdá rána skončila na zadním plexiskle.

17:33
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    IVAN LEKOMCEV dokázal vystřelit na branku Ježova, který měl velmi zakrytý výhled. Puk nakonec dopadl za záda domácího brankáře, a hosté se tak dostávají do vedení. Asistence: Jevgenij Rjasenskij.

17:02
    Alexander Bumagin vyloučen za nedovolené bránění. Následuje přesilovka pro Nižněkamsk.

15:43
    Hraje se dlouho bez přerušení. Je to rychlý a svižný hokej. Jediné, co tomu zatím chybí, jsou góly.

14:23
    Sergej Děmagin stál sám před Listuinem, ale bohužel střelou branku netrefil.

13:00
    Nižněkamsk má na kontě devět střel na branku, Togliatti sedm.

12:22
    Šonfeldovu střelu vyáží Lisutin mimo tři tyče.

11:15
    A opět skvělý gólman Lady, který dokázal nadvakrát zasáhnout proti první formaci hostů.

10:40
    Přečíslení hostů tři na dva, dokázal Ježov v brance vychytat!

09:13
    Střela Konstantina Makarova z mezikruží končí na hrudníku Ježova.

08:49
    Nyní se zapotili oba brankáři, avšak stav se stále nemění.

08:21
    Střely na branku jsou průběžně 8:6 pro Neftěchimik.

07:54
    Sexton se dostal ke střele, ale brankář domácího celku raději zakrývá.

06:22
    Střelu Sallinena chytá do lapačky Ježov.

05:33
    Na druhé straně si Ježov připisuje zákrok proti nebezpečné střele. Vhazování proběhne v obraném pásmu domácího mančaftu.

04:52
    Lisutin nyní zažívá těžké chvíle. Nyní si připsal několik dobrých zákroků.

03:28
    Togliatti je nyní ve třetině hostů. Zatím bez nějaké šance.

02:31
    Gynge bojoval v rohu kluziště o kotouč, nakonec jsou úspěšnější hráči Nižněkamsku, kteří černou pryž vyváží ze své třetiny.

01:46
    Makarovova střela, která letěla těsně vedle. Hosté jsou zatím aktivnějším celkem.

00:48
    Ježov si připisuje první zákrok po nahození hostujících hráčů.

00:01

Lada Togliatti: Ježov (Masalskis) – Gurkin, Sotnieks, Maleňkich, Bolšakov, Sinicyn, Korjagin – Filatov, Bumagin, Johansson – Bělousov, Komarov, Děmagin – Šenfeld, Krysanov, Bočarov – Achmetov, Zernov, Strelcov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Kolppanen) – Rjasenskij, Lekmocev, Bryncev, Berezin, Ščitov, Ljamin, Kuzmin – Sallinen, Gynge, Sexton – Polygalov, Porjadin, Koňkov – Makarov, Makarov, Zdunov – Kulikov, Alševskij, Gimatov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Utkání začne ve tři hodiny odpoledně. Komentovat ho pro Vás bude Dominik Mihailescu.

Nižněkamsk má za sebou jeden mač a zápas to byl opravdu zajímavý, Neftechimik dokázal vyrovnat jedenáct sekund před koncem. Rozhodující gól v trestných střílení pak dal Richard Gynge. Mezi největší opory tohoto celku patří právě Gynge, dále Nikita Ščitov nebo Alexander Kitarov.

Lada má za sebou dvě utkání. V jednom dokázala zvítězit (Slovan Bratislava 5:2) a v tom druhém podlehla celku ze Záhřebu (2:3). Domácí celek má tedy nyní na kontě tři body. Jedním z nejznámějších hráčů je pro českého fanouška brankář Edgars Masalskis, který nastupoval i v české lize a dost pravidelně chytá za reprezentaci Lotyšska.

Dnes máme na programu utkání KHL, ve kterém se utká tým Lady Togliatti a Neftěchimiku Nižněkamsk.

Krásný den u dnešního onlajn přenosu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 23. Bočarov (Korjagin), 23. Zernov, 49. Filatov (Gurkin, Johansson) – 18. Lekomcev (Rjasenskij)

Lada Toljatti: Ježov (Masalskis) – Gurkin, Sotnieks, Maleňkich, Bolšakov, Sinicyn, Korjagin – Filatov, Bumagin, Johansson – Bělousov, Komarov, Děmagin – Šenfeld, Krysanov, Bočarov – Achmetov, Zernov, Strelcov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Kolppanen) – Rjasenskij, Lekomcev, Bryncev, Berezin, Ščitov, Ljamin, Kuzmin – Sallinen, Gynge, Sexton – Polygalov, Porjadin, Koňkov – Makarov, Makarov, Zdunov – Kulikov, Alševskij, Gimatov.

Rozhodčí: Kuljov, Rogačjov – Žakarov, Nikolajev