Blues – Riga 4:3 (kon.) | Vítkovice – CSKA Moskva 3:13 (kon.) | Třinec – K. Vary 4:5 (kon.)
Sparta – Jaroslavl 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Sparta Praha
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 28.08.2016, 12:30 • WERK ARENA, Třinec • President Cup • Finále

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
    Čermák neproměnil a slaví tak Lokomotiv. Rozhodující nájezd vstřelil MAKSIN BĚREZKIN.

57:37
    Sparta právě vstřelila branku!
    Necelé tři minuty před koncem je srovnáno. MARCEL ČÍŽEK se protáhl k brance a u pravé tyče poslal puk za záda Zajceva. Bez asistence.

54:33
    Gutik vyfasoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

54:33
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Lokomotiv využívá početní výhodu a jde do vedení! Přesnou ranou z vrcholku kruhů se prosadil DANIIL GUTIK.

53:46
    Teď už je ale hra přerušena a na trestnou lavici putuje Čížek za hákování.

53:46
    Nikolajev v signalizované výhodě trefuje pouze horní tyč.

30:40
    A je vyrovnáno! Po ráně od modré čáry Zajcev puk pouze vyrazil před sebe, kde se nejrychleji zorientoval ONDŘEJ PŠENIČKA a mezi betony ruského gólmana uklidil puk do sítě. Asistence: David Vitouch, Jan Bureš.

27:22
    Rozhodčí viděl faul kolenem v podání Vandirka a sparťanského útočníka tak vyfasoval menší trest.

21:37
    Lokomotiv jde do vedení! NIKITA SAVELJEV udělal kličku sparťanskému obránci, navedl si puk na střed a přesnou ranou zápěstím překonal Škorpíka. Asistence: Roman Bychkov.

16:00
    Po ráně Nikulina propadl puk mezi betony Škorpíka, toho si ale včas všiml Vitouch a vyhodil puk z brankoviště.

14:42
    Gutik se dle rozhodčích provinil sekáním a čekají jej tak dvě minuty na trestné lavici.

10:52
    Lokomotiv vstřelil branku, branka Škorpíka ale nebyla ve svém postavení. Rozhodčí původně gól uznal, při pohledu na kostku ale své rozhodnutí odvolal.

10:34
    Výborný zákrok Škorpíka! Po menším závaru střílel Strelkov, ležící gólman Sparty ale zakročil lapačkou a zabránil Lokomotivu v otevření gólového účtu.

09:20
    Slaviček dostal dvě minuty za podražení a Lokomotiv tak čeká přesilová hra.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 31. Pšenička (Vitouch, Bureš), 58. Čížek – 22. Saveljev (Bychkov), 55. Gutik, rozh. náj. Maksin Běrezkin