Chabarovsk – Viťaz 1:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Záhřeb – Soči 3:2 (po pr.) | HC Slovan – N.Novgorod 7:4 (kon.)

Medveščak právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec rozhodují toto prodloužení. McMillan našel před brankou úplně volného SHAONEHO MORRISONNA, který z pravé strany dokázal najít volnou skulinku v Šikinově svatyni a ukončuje tento zápas. Asistence: Brandon McMillan, Edwin Hedberg.
    61:45 Nebezpečnou situaci Taylor vyřešil.

61:45
    Po střele Levického z levé strany poskakoval kotouč za zády Taylora. Ten ho nakonec dokázal zkrotit a přerušil hru.

57:32
    Fantenberg zbytečně posílá hosty do čtyř. Na trestnou lavici putuje za držení protihráče a domácí mají velkou šanci strhnout vedení na svou stranu.
    56:51 Ani Butlerova šance brankou nekončí.

56:51
    Butler se ocitl před Šikinem a měl velkou příležitost ke skórování. Puk stojící těsně před hostujícím brankářem mu zezadu nakonec zasekl jeden z hostujících obránců a Butlerovi se poté už nepodařilo převzít si kotouč znovu.
    54:39 Šance Brulého skončila na brankáři Šikinovi.

54:39
    Gilbert Brulé se obtočil před hostující brankou tak, aby měl střelu na forhendovou stranu a poté vystřelil. Ale trefil pouze příložník Šikina.

54:25
    Hosté si berou oddechový čas.
    51:05 Šance hostujícího Ščegolkova.

51:05
    Vadim Ščegolkov napřáhl z vrcholu levého kruhu a pořádně zaměstnal Taylora v domácí brance. Znovu se po další šanci hostů skóre nemění.
    46:14 Ben MAXWELL - 2:2

46:14
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté svou početní výhodu pěti proti třem využívají těsně před koncem. BEN MAXWELL dostal přesnou přihrávku na pravý kruh, odkud dokázal prostřelit Taylora. Je tedy vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Navíc mají hosté ještě k dispozici zbytek klasické přesilové hry. Asistence: André Petersson, Oscar Fantenberg.

45:22
    A Medveščak jde do tří. Katic dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

44:17
    Další trest pro domácí. Sauve inkasuje dvě minuty za krosček a znovu se budou hokejisté Medveščaku strachovat o svůj výsledek.

41:33
    Hosté budou mít příležitost ke srovnání stavu skóre. Larkin putuje na trestnou lavici za podražení a zbytečně tak oslabuje domácí celek.

38:24
    A ve stejném čase, ve kterém opustil trestnou lavici Genoway, na ni putuje hostující Mamašev na dvě minuty za hákování. Uvidíme tak další přesilovou hru na domácí straně.

36:24
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Colby Genoway – 2 min., podražení).

34:31
    A právě Ščegolkov o chvíli později dostává dvě minuty za nedovolené bránění a síly na ledě jsou tak srovnány.
    34:00 Ščegolkov pálil na domácí branku, leč neúspěšně.

34:00
    Z levé strany nebezpečně vystřelil Vadim Ščegolkov, ale nakonec z toho vyrovnávací branka nepadla. Hosté jsou ale zatím v přesilové hře velmi aktivní a ke srovnání tak neměli daleko.

33:12
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Yann Sauve – 2 min., nedovolené bránění).

29:51
    Síly na ledě se srovnají. Petersson inkasuje dvě minuty za sekání a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

28:35
    Nyní si přesilovou hru zahrají také hosté. Smith dostává dvě minuty za držení protihráče a už sedí na trestné lavici.
    Colby GENOWAY - 2:1

27:06
    Domácí využívají přesilovou hru. COLBY GENOWAY dostal přesný pas do prostoru pravého kruhu, odkud bez přípravy vypálil. A svou střelou vymetl pavučiny v hostující síti. Záhřeb tak strhává vedení na svou stranu. Asistence: Francis Paré, Derek Smith.

26:39
    Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici hostující Gorochov a je tu další početní výhoda pro Záhřeb.

23:02
    Další trest pro hosty. Mamkin dostává dvě minuty za držení hole.
    22:02 Mark KATIC - 1:1

22:02
    Hosté už byli sice v plném počtu, ale nakonec se domácí dočkali srovnání stavu skóre. MARK KATIC si nabruslil ze středního pásma do toho útočného a poté svou střelou z levé strany propálil Šikina. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Goran Bezina, Bobby Butler.

19:57
    V samotném závěru první třetiny ještě vidíme vyloučení na straně hostů. Fantenberg dostává dvě minuty za zdržování hry a Záhřeb si zahraje přesilovou hru.
    19:34 Levickij mohl v závěru první třetiny přidat další branku, ale proti byl Taylor.

19:34
    Igor Levickij se řítil sám na na osamoceného domácího obránce, poté na Taylora vyslal jedovatou střelu, proti ní ale domácí brankář vytasil přesný zákrok a znovu neinkasuje. Drží tak svůj tým stále ve hře.

13:26
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min., nedovolené bránění).
    12:50 Hosté v nájezdu ve dvou proti jednomu neuspěli.

12:50
    Hosté jeli dva na jednoho a měli tak obrovskou šanci jít do dvoubrankového náskoku. Jenže Ilja Krikunov svou přihrávkou nenašel Vadima Ščegolkova, do jeho přihrávky si lehl jeden z obránců Záhřebu a zachránil tak svůj tým od velké šance hostujícího celku! Puk se ještě dostal před domácí branku, tam se o něj už ale postaral Taylor.
    10:16 Střela Morrisonna skončila na lapačce Šikina.

10:16
    Střela Morrisonna skončila na lapačce hostujícího brankáře, který tak rázně zakročil proti jeho střele a podržel svůj tým a jeho těsné vedení.
    07:26 Ilja KRIKUNOV - 0:1

07:26
    A hosté svou početní výhodu využívají velmi brzy. ILJA KRIKUNOV se ocitl na levém kruhu, a ač byl osekáván domácím hráčem, dostal se ke střele, která z tohoto prostoru proplachtila za záda domácího Taylora. Hosté se tak ujímají vedení. Asistence: André Petersson, Igor Ignatuškin.

07:03
    Přichází další trest pro domácí. Bezina inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a Záhřeb se bude znovu bránit ve čtyřech hráčích.

03:53
    Na dvě minuty na trestnou lavici odchází domácí Brulé, který se dopustil krosčeku. Je tu první přesilová hra pro Soči.
    01:52 Šance Bolduca nakonec skončila nad hostující brankou.

01:52
    Alexandre Bolduc byl v dobré příležitosti před hostující brankou, ale svůj střelecký pokus nakonec posílá pouze nad branku Soči. Byla to ale velká šance pro Záhřeb.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 23. Katic (Bezina, Butler), 28. Co. Genoway (Paré, Smith), 63. Morrisonn (McMillan, Hedberg) – 8. Krikunov (Petersson, Ignatuškin), 47. Maxwell (Petersson, Fantenberg)

Medveščak Záhřeb: Taylor (Hovinen) – Parlett, Katic, Smith, Bezina, Larkin, Sauve, Bolduc – Butler, Brulé, Morrisonn – McMillan, Mertl, Paré – Co. Genoway, Mahbod, A. Giroux – Glumac (C), Smejkal, Hedberg.
    HK Soči: Šikin (Barulin) – Mamkin, Mamašev, Pedan, Fantenberg, Gorochov, Děrljuk – Ščegolkov, Ignatuškin (C), Krikunov – Petersson, Maxwell, Skačkov – Dělnov, O'Dell, Padakin – Tolpeko, Tomilin, Levickij.

Rozhodčí: Gašilov, Soin – Sirotkin, Metalnikov