Plíšková – Keninová 2:0 (kon.) | Rodinová – Cibulková 1:2 (kon.)
sk Středa 31.08.2016, 17:14US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch) • 2. kolo

2:6
    Jevgenija Rodinová prepálila kurt a celý zápas si berie Dominika Cibulková!

0-40
    Dominika Cibulková zakončila k pravej ruke svojej súperky, ale tá na loptičku nezareagovala. Trojica mečbalov v prospech slovenskej reprezentantky!

2:3
    Hneď prvý brejkbal slovenská hráčka využila a skóre tretieho setu otáča z 0:2 na 3:2!

0-30
    Cibulkková si zbehla k sieti a nekompromisným forhendom nedala ruskej sokyni žiadnu šancu na úspech!

0:0
    Dominika Cibulková odišla do šatní, kde je už viac ako štyri minúty. Začiatok tretieho setu je teda stále v nedohľadne.

2:6
    Jevgenija Rodinová poslala ťažkú loptičku iba do siete a Dominika Cibulková vyrovnáva na 1:1!
    Dominika Cibulková sa s obviazaným ľavým stehnom vracia na kurt

40-40
    Tak toto je veľmi nepríjemný pohľad! Dominika Cibulková zle dostúpila a má nepríjemné problémy s nohou. Zápas sa musí prerušiť a nasledovať bude ošetrenie slovenskej tenistky.
    1:0; 1:4 - Dominika Cibulková

1:4
    Slovenská tenistka svoj brejkbal nekompromisným úderom aj využila a v druhom sere vedie už 4:1!

40-A
    Cibulkovej úder popri pravej postrannej čiare bol nechytateľný! Slovenka po ňom získava výhodu.
    1:0; 7:6 - Jevgenija Rodinová

7:6
    Cibulková poslala loptičku iba ďaleko z kurtu a ukončila tým prvý set.

6-4
    Sieť tentokrát pomohla aj ruskej tenistke! Loptkička sa odrazila úplne nechytateľne a Rodinová získava setbal!

5-4
    Cibulková zahrala vynikajúco za sieť, kam jej súperka síce stihla došprintovať, ale loptičku už nedokázala zasiahnuť!

40-40
    Ani druhý setbal v tomto zápase však využitý nie je. Po Cibulkovej je neúpsešná aj Rodinová.

40-30
    Podávajúca tenistka získala fiftín a s ním aj setbal!

6:5
    Cibulková prepálila kurt a Ruska vyhráva už štvrtý gem v rade. Jevgenija Rodinová bude teraz podávať na víťazstvo v celom sete.

40-0
    Rodinová predviedla vynikajúci úder k základnej čiare a pri súperkinom podaní si vypýtala trojicu brejkbalov!

5:5
    Jevgenija Rodinová dokázala takmer nemožné! Od stavu 2:5 nepustila ani jediný gem a proti skúsenejšej a vysoko favorizovanej súperke sa jej podarilo vyrovnať na 5:5.

30-40
    Dominika Cibulková získava setbal! Jej súperka nedokázala zachytiť prudkú loptičku letiacu k jej základnej čiare.
    0:0; 4:5 - Jevgenija Rodinová

4:5
    Jevgenija Rodinová zakončila svoj vynikajúci obrat a súperke vzala podanie, po ktorom sa mohol skončiť celý prvý set!

40-30
    Jevgenija Rodinová predvádza neuveriteľný obrat a po zisku troch fiftínov v rade ide dokonca do vedenia!

0-30
    Dominika zahrala výborne za sieť a suverénne kráča za víťazstvom v tomto sete!

2:5
    Tentokrát to už ale ruskej tenistke nevyšlo a bude podávať na udržanie sa v sete! Dominika Cibulková vedie hladko 5:2.
    0:0; 2:4 - Dominika Cibulková

2:4
    Dominika Cibulková veľmi tvrdými údermi určovala tempo výmeny a napokon ju necyhtateľne zakončila úderom do pravého rohu súperkinej polovice!
    0:0; 1:2 - Dominika Cibulková

1:2
    Vynikajúci tvrdý servis v podaní Cibulkovej! Jevgenija Rodinová nezvládla svoj return a naša tenistka si berie celý tretí gem.

30-15
    Teraz to ale našej reprezentantke vyšlo vynikajúco! Cibulková zakončila krížnym smečom do protiľahlého rohu a súperke nedala žiadnu šancu na zákrok.
    0:0; 0:1 - Dominika Cibulková

0:1
    Dominika Cibulková dokázala ustáť dlhú výmenu a po sérii tvrdých forhendov donútila súperku zahrať iba do siete! Naša reprezentantka si berie prvý gem.

40-40
    Dominika Cibulková prvý brejkbal tohto zápasu odvracia! Postarala sa o to sériou nekompromisných forhendom, pričom ten posledný zakončila nekompromisne k čiare.

40-30
    Dominika Cibulková poslala tvrdý forhend od vlastnej základnej čiary iba do siete a Jevgenija Rodinová získava v úvodnom geme brejkbal!

Obe tenistky ešte iba vychádzajú zo šatní, zápas sa preto začne s nikoľkominútovým oneskorením.