Třinec – Zlín 5:3 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Füchse 5:2 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Bytom 4:2 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 1:2 (0:2 po s.n.)
Kolín – Havlíčkův Brod 4:4 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:2 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 3:4 (kon.) | Nový Jičín – Osvětim 3:4 (0:1 po s.n.)
Děčín – Klášterec nO 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:1 (kon.) | Trenčín – Zvolen 6:4 (kon.)
po s.n. (0:2)
SK Trhači Kadaň
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 01.09.2016, 18:00Přípravné zápasy

V nájezdech s přehledem vítězí Benátky a i podruhé poráží černožlutý tým. To je ode mne pro dnešní večer vše, díky za pozornost a během mistrovských zápasů napočtenou (20:32:30)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Benátky nad Jizerou.
    Autorem vítězné branky je PETR KOLMAN.

2. série
    0:2
    Vaněk trefil pouze Hosnedlův beton.

2. série
    0:2
    brankář domácích ani nestihl zareagovat na Musilův nájezd.

1. série
    0:1
    Kůs rozpohyboval brankáře, ale kotouč mu přeskočil hůl!

1. série
    0:1
    A Kolman poslal puk nad vyrážečku domácího brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojedou hosté.

O vítězi tak rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:26
    Kolman minul domácí branku.

Když jsou oba celky v plném počtu, hraje se tři proti třem.

63:29
    Hosnedl srazil Zadražilovu střelu do ochranné sítě.

63:26

62:57
    Musil ujel do samostatného úniku, ale Král jeho pokus vytlačil mimo tři tyče!

62:34
    Trefného střela skončila až v obranném pásmu Kadaně.

61:58
    Po Kůsově střele vypadl Hosnedlovi puk z výstroje a všech 7 hráčů na ledě jej hledalo. Nakonec byli úspěšnější hosté a mohou vyhodit.

61:31
    Král vyjel z branky a pomohl domácím s rozehrávkou.

61:22
    Za podražení vyloučen Pyrochta(BEN).

61:05
    Ofsajd Trhačů.

60:37
    Beránek zůstal sám před Hosnedlem, ale nadvakrát nepřekonal brankáře hostů!

60:20

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla. Rozhodne tak až prodloužení.

60:00

59:48
    Benátky vyhazují.

59:36
    Vaňkova střela skončila v Hosnedlově lapačce.

58:54
    Kotouč za brankou Benátek, kde se o něj oba celky přetahují.

58:20
    Volf(BEN) vyloučen za podražení.

58:05
    Prokešovu střelu zastavil pravým betonem Král.

57:45

57:40
    Havlas objel branku, ale nedostal se k zakončení.

56:47
    Krejčího rozehrávku zachytil Černý a Kadaň okamžitě vyhazuje.

56:05
    Kotouč opustil kluziště. Vhazuje se ve středním pásmu.

55:53
    Kadaň znovu vyhazuje. Benátky se nemohou dostat do tempa.

54:57
    Prokeš našel před brankou volného Musliu, ten však nezpracoval a jeho střela zády k brance se mezi tři tyče nevešla.

54:44
    Kadaň vyhazuje.

53:43
    Král nejdříve vyškrábl Víškovu střelu pravým betonem, poté zasáhl i proti Pyrochtově dorážce z bezprostřední blízkosti!

53:23
    Král raději ukryl kotouč do lapačky.

53:09
    Musil nezpracoval prudkou přihrávku.

52:45
    Kadaňský mladík obdržel 5+OK. Pětiminutový trest odpyká Kellerstein.

A Osmík v zápase končí. Stejně tak Havlín, kterému do kabin museli pomoci pořadatelé.

Na trestnou lavici již usednul Osmík.

Na ledě zůstává ležet jeden z hráčů v modrobílém.

52:29
    Havlín neprojel mezi třemi hráči domácích.

51:44
    Trhači drží puk za vlastní brankou.

51:15
    Puk v ochranné síti. Vhazování před Králem.

51:00
    Po sérii nepřesností nastřelil Pyrochta tyč domácí branky!

50:13

49:43
    Jeden z obránců natlačil Hnilička do domácí branky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

49:37
    Postaven útočícího hráče v brankovišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

49:06
    Kadaň drží kotouč ve vlastním oslabení v útočném pásmu.

48:49

48:12
    A navíc si domácí pomohli faulem. Za hrubost vyloučen Tejnor(KAD).

48:12
    Ve vlastním oslabení se před bankou objevil Krejčí, ale nadvakrát nepřekonal domácího brankáře.

47:41
    Hosté vyhazují kotouč a mohou střídat.

47:16
    Kadaň kombinuje, Hosnedl zatím nemusel zasahovat.

46:49
    Za podražení obdržel dvouminutový trest Havlín(BEN).

46:25
    Víšek našel na druhé straně pásma volného Musliu, kterému kotouč přeskočil hokejku!

45:54
    Po Vaňkově nahození je kotouč znovu v rohu kluziště.

45:25
    Ze souboje u mantinelu vybojoval kotouč Szathmáry a zamířil na branku hostí.

44:43
    Šimkovo nahození poslal Hosnedl do rohu kluziště.

44:28

44:01
    Osmíkova střela se odrazila od zadního mantinelu a vyhnala domácí tým z útočného pásma.

41:57
    Volfova prudká střela vypadla Královi z lapačky. Krejčí se ještě pokoušel vyšťourat kotouč, což se nelíbilo domácí obraně.

41:28
    Kohout sklepl kotouč ze vzduchu a Hosnedl musel zasahovat.

40:27
    Útok Benátek zastavil ofsajd.

40:16
    Bergerova střela skončila v náručí brankáře hostů.

40:01

Druhá třetina nabídla lepší hokej s šancemi na obou stranách. Domácím se podařilo vyrovnat zásluhou Chrpy ve 27. minutě. V polovině třetiny došlo na střídání brankářů a Groha nahradil Hosnedl. Ani on to neměl jednoduché a musel předvést několik pohledných zákroků. Rozhodnutí tak přinese až třetí třetina, která začne přibližně v 19:45.

40:00

39:41
    Veselý zachytil kotouč a zkusil najít Kůse, ale přihrávka neprošla přes bránícího hráče.

39:12
    Král vyjel z branky aby pomohl domácím s rozehrávkou.

39:00
    Kadaňský ofsajd.

38:40

38:30
    Zadražilova laxní přihrávka skončila na holi obránce v modrobílém.

38:07
    Kadaň kombinuje v pásmu, Hosnedl nemusel zasahovat.

37:13
    Tomeček trefil pouze prvního bránícího hráče.

36:40
    Za sekání vyloučen Musliu(BEN).

36:40
    Kočího střelu zastavila vyrážečka domácího brankáře.

36:22
    Trhači napadají rozehrávku Benátek.

35:14
    Kůs mohl zakončovat do odkryté branky, ale povalil jej jeden z obránců hostí.

34:30
    Hosnedl raději ukryl kotouč před dotírajícím Beránkem.

33:49
    Chrpova střela šla pouze do boční sítě.

33:37
    Mikliš ztratil puk na modré čáře a do útoku tak může Kadaň.

33:16

33:00
    Benátky kombinují ve vlastním pásmu.

Ale už je na ledě a hra tak může pokračovat.

Na ledě zůstává ležet jeden z čárových rozhodčích.

32:19
    Osmík zatápěl obraně hostí a nedovoloval jim rozehrát.

31:41

31:20
    Prokeš obešel domácího obránce, ale ke střele se nedostal.

30:41
    A Hosnedl si připisuje první ostrý zákrok proti střele Szathmáryho.

Pro toho to také byl poslední zákrok zápasu. Do branky se postavil Hosnedl.

30:38
    Vaněk zůstal osamocený mezi kruhy, ale trefil pouze Hrud brankáře hostů.

29:50
    Kohout ujížděl v přečíslení dva na jednoho, ale prováhal příležitost ke střele a nechal se vytlačit do rohu kluziště.

29:28
    Tomeček mezi třemi hráči hostů neudržel kotouč, modrobílý útok však zastavil ofsajd.

28:46
    Benátky drží kotouč za brankou. Oba celky střídají.

27:48
    Hrníčkova prudká střela skončila na Králově vyrážečce.

27:16
    Po sérii nepřesností zastavil útok hostů ofsajd.

26:42
    Bittner v úniku dva na jednoho zkoušel zakončovat, ale jeho střela skončila na Králově betonu.

26:08
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A napodruhé domácí vyrovnávají. K odraženému puku se dostal JAKUB CHRPA a přesnou střelou k tyči vyrovnává. Asistence: Radek Veselý.

26:02
    A Trhači okamžitě zamířili do útoku. Veselého střelu zablokovala obrana.

25:54

25:52
    Krejčího střela skončila mezi betony domácího brankáře.

25:31
    Až teď se hosté dostali do domácího pásma a kombinují podél mantinelu.

25:01
    Ďurače zastavil ofsajd.

24:43

24:22
    Slibný útok hostů zastavil ofsajd.

24:01
    Puk po Černého teči zamířil mezi diváky.

23:52
    Za napadení vyloučen Ringler(KAD).

22:53
    Musil rozjel rychlý protiútok a posunul puk na Pyrochtu, který netrefil domácí branku.

22:21
    Szatmáry našel na pravém křídle volného Vaňka, ale domácí útočník trefil pouze lapačku brankáře hostů.

21:45
    Vhazování vyhráli domácí a drží Benátky ve vlastním pásmu.

21:31
    Icing Benátek.

20:49
    Kolmanovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů a puk málem skončil v domácí brance.

20:10

20:01

V první třetině jsme neviděli příliš pohledný hokej. Oba celky dělají mnoho chyb, které musí zachraňovat až brankáři. O jedinou branku se postaral v polovině třetiny Krejčí, který prudkou střelou od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě. Druhá třetina začne přibližně v 18:52.

20:00

19:48
    Po nepřesné rozehrávce domácích ujížděl na domácí branku Krejčí, ale domácí brankář vytáhl pohledný zákrok lapačkou.

19:20
    Trefného střela skončila na Grohově vyrážečce.

18:37
    Hosté vyhazují a Král musel z branky, aby pomohl s rozehrávkou.

18:10
    A je z toho vyloučení. Za vysokou hůl obdržel dvouminutový trest Musil(BEN).

18:10
    Na ledě zůstává ležet jeden z domácích hráčů.

18:03
    Útok Trhačů zastavil icing.

17:44
    Zadražil obešel dva obránce hostů, ale nedokázal vystřelit.

17:21
    Icing hostů.

17:06
    Kůs se pokoušel vyjet zpoza branky, ale obrana hostů jej zdvojila a domácí útočník tak přišel o kotouč.

16:48

16:43
    Dvojté vyloučení, hra pokračuje 5 na 4. Na domácí straně vyloučen Veselý za vražení na hrazení, na straně hostů Kočí za hrubost.

16:31
    Veselého střela od modré čáry skončila na tyči!

16:14
    Až teď domácí celek zavřel modrobílé do pásma.

15:26
    Benátky znovu vyhazují. Domácí se nemohou udržet v pásmu.

14:59

14:47
    Vyloučení také na straně hostů. Za podražení si dvouminutový trest odpyká Mikliš.

14:31
    Král na Kočího střelu vůbec neviděl, ale naštěstí pro Trhače netrefil branku.

13:51
    Po chybě v domácí obraně se k puku dostal na modré čáře zapomenutý Víšek, ale neměl rychlost a domácí obrana jej brzy dojela a obrala o kotouč.

13:34
    Icing Kadaně.

13:00
    Veselý zkoušel zavést kotouč do útočného pásma, ale neprojel mezi třemi obránci.

12:25
    Miklišova střela skončila v lapačce domácího brankáře.

12:04
    Puk skončil mezi diváky. Vhazovat se bude před Grohem.

11:31
    Víšek nedosáhl na kotouč a je z toho zakázané uvolnění.

10:44
    Kůs zkoušel vysunout Beránka, ale domácí útočník na kotouč nedosáhl.

10:10
    Hosté drží kotouč za brankou a nikam se neženou.

09:25
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    A hosté využívají přesilovou hru. Pyrochta posunul na modré čáře na DANIELA KREJČÍHO, který rychlou střelou překonává domácího brankáře. Asistence: Filip Pyrochta.

08:34
    Víšek hledal křižnou přihrávkou přes pásmo Plodka, ale zkušený útočník promáchl.

07:57
    První vyloučení dnešního zápasu. Za nedovolené bránění obdržel dvouminutový trest Szathmáry(KAD).

07:27
    Na druhé straně ujeli Benátky do přečíslení 3 na 2, ale akci překombinovali a ztratili kotouč.

07:15
    Beránkovu rychlou střelu od modré čáry zablokoval obránce.

06:26
    Souboj v rohu kluziště dopadl lépe pro hosty, ale po nepřesné rozehrávce se kotouč vrací na hole domácích.

05:41
    Trefný hledal dlouhou přihrávkou zapomenutého Chrpu, ale pro puk si vyjel Groh a vrátil jej na hole modrobílých.

04:56
    Víšek se dostal k odraženému kotouči, ale z těsné blízkosti levé tyčky nepřekonal domácího brankáře.

04:28
    Třetí Krejčího střela skončila v lapačce domácího brankáře.

04:08
    Čtvrtý útok hostů v rohu kluziště vybojoval kotouč a Krejčí nadvakrát prověřil Krále. Domácí brankář ale byl pozorný.

03:44

03:16
    Kellerstein zachytil rozehrávku hostů a zkusil vysunout Ringlera, ale jeho střelu zablokoval jeden z obránců.

03:05
    Souboj o puk mezi Havlínem a Kohoutem dopadl lépe pro hráče hostů.

02:00
    Groh vyjel za branku, aby pomohl s rozehrávkou, ale minul kotouč. Brankáře hostů tak musel zastoupit jeden z obránců.

01:25
    Hosté zaváží puk do domácího pásma. Oba celky střídají.

00:59
    Tomečkova střela od modré čáry skončila ve Grohově lapačce.

00:40
    Hosté vyhráli vhazování a drží kotouč ve vlastním pásmu.

00:01

Sportovní klub Kadaň: Král (Dvořák) – Černý, Tejnor, Trefný, Tomeček, Šimek, Cest, Drobný, Szathmáry – Osmík, Kohout, Zadražil – Chrpa, Ringler, Kellerstein – Beránek, Hejcman, Vaněk – Berger, Veselý, Kůs

HC Benátky nad Jizerou: Groh( Hosnedl) – Kolman, Havlín, Mikliš, Kočí, Krejčí, Pyrochta, Hrníčko, Plodek, Víšek, Prokeš, Hrabík, Ďurač, Volf, Musil, Bittner, Musliu.

Poslední vzájemný zápas

HC Benátky nad Jizerou – SK Kadaň 4:3 (1:0, 3:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Musil (Hrníčko, Víšek), 22. Musliu (Volek, Volf), 28. Musil (Pyrochta, Hrníčko), 35. Hrníčko (Hrabík, Kurka) – 31. Trefný (Kůs, Veselý), 46. Kohout (Tejnor, Osmík), 60. Osmík (Zadražil, Tomeček).

To Benátkám se v přípravě daří lépe. Z devíti zápasů pět vyhráli a čtyři prohráli. Kromě Trhačů změřili síly ve dvojzápase s mistrem VHL Neftyanik Almetyevsk(1:2, 7:2), dvakrát porazili Most(5:2, 5:4sn), prohráli s Litoměřicemi(1:3) a z dvojzápasu s ústeckým Slovanem si připsali jednu výhru(3:4, 4:2). Minulý pátek sehráli tréninkový duel na ledě Mladé Boleslavi. Základní hrací část ovládli domácí poměrem 6:1, následovalo prodloužení v novém stylu 3 na 3. V tom se dařilo lépe Benátkám, které zvítězili 2:0. Samostatné nájezdy poté dopadli lépe pro Mladou Boleslav poměrem 2:1.

Farma extraligového Liberce se potýká s podobnými problémy s hráči jako domácí celek. Tým opustilo několik zkušených hráčů – Petr Ulrich, David Kajínek, Václav Pletka, Jiří Říha a Vít Jonák. Naopak zůstali Václav Kočí, Jan Plodek, Jan Víšek nebo třeba brankář Jiří Stejskal, který v letech 2006-2008 oblékal černožlutý dres.

Sportovní klub Kadaň

Domácí celek čeká druhý zápas ve dvou dnech. Ve středu se představili na ledě Litoměřic, kterým oplatili vysokou porážku z domácího ledu a po dvou brankách Dominika Vaňka a jedné Matěje Zadražila zvítězili 3:0. Pro svěřence trenéra Becka se jednalo o první výhru letní přípravy. Jinak se černožlutým nedařilo – dvakrát podlehli Mostu(2:3, 2:3) a Slovanu(1:6, 1:2), prohráli také v Benátkách(3:4) a v německém Bremerhavenu(1:2).

Kadaň bude i tento rok nastupovat s velice mladým týmem. Juniory z Karlových Varů a chomutovských Pirátů doplní zkušení obránci Trefný s Mrázkem, v útoku se představí navrátilec Kůs. V brance se v přípravě střídá Strmeň(3 zápasy) s Lukešem a Dvořákem(oba po dvou zápasech).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 27. Chrpa (Veselý) – 10. Krejčí (Pyrochta), rozh. náj. Kolman