Znojmo – Pardubice 5:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
5:2 (2:2)
FK Pardubice
Středa 07.09.2016, 17:00 • Městský stadion Znojmo. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 5. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a příště na shledanou. (18:56:15)

Hodně divoký duel přinesl sedm branek a hokejový výsledek. Znojmo po deseti minutách prohrávalo 0:2 a hosté byli na koni, avšak domácí ještě v první půli vyrovnali a v rozmezí 60. – 66. minuty to byli oni, kdo odskočil o dvě branky. Poté Pardubice neproměnili pokutový kop, Znojmo nevyužilo několik velkých možností, ale pátého gólu se přeci jen dočkalo, když v nastavení zkompletoval hattrick Petr Rybička. Znojemský útočník a brankář Jiří Doleček se asi nejvíc podepsali pod dnešní výsledek.

90+5

90+4
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    PETR RYBIČKA narozdíl od hostujícího kapitána zamířil do černého, balón poslal prudkou ranou k levé tyči a ač Jedlička vystihl směr, neměl šanci na míč dosáhnout.

90+4
    Do brány jde obránce Jedlička, neboť hosté už mají vystřídáno.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jan Jeřábek (FK Pardubice) a to za protesty.

90+2
    Červenou kartu dostává Milan Knobloch (FK Pardubice), který dle mínění hlavního arbitra fauloval Odehnala. Nutno říct, že to byl hodně přísně udělená karta.

90+1
    Klíma zaběhl dopředu, místo střely volil přihrávku na pravou stranu, avšak nikdo ze spoluhráčů míč nedoběhl.

90
    Nastavovat se budou ještě dvě minuty.

89
    Šumbera se ocitl se dvěma spoluhráči proti jedinému obránci v pokutovém území, místo přihrávky však kličkoval a nakonec je to pouze rohový kop.

88
    Znovu se domácím daří držet míč na polovině soupeře, duel pomalu spěje ke konci.

86
    Kayamba byl chycen v ofsajdové pasti.

86
    Po rohovém kopu byl míč tečován do protipohybu brankáře, ovšem postrádal patřičnou rychlost, takže Knobloch stačil udržet jej před brankovou čárou.

85
    Kayamba nepřesnou přihrávku nemohl doběhnout, Doleček s rozehrávkou nepospíchá.

84
    Znojmo drží míč daleko od své brány.

81
    Po faulu hostí se bude rozehrávat od znojemské brány.

81
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dominik Urbančok, přichází Jiří Klíma.

Petr Frömel

Branky: 12. Njire, 21. Rybička, 60. Helísek, 66. Rybička, 90+4. Rybička (pen.) – 2. Ladra, 9. Petráň

Karty:   65. Motal (ZNO) – 90+3. Jeřábek (PCE)   90+2. Knobloch (PCE)

Neproměněná penalta: 74. Jeřábek (PCE), brankář Doleček zneškodnil

1. SC Znojmo FK: Doleček – Svozil, Cihlář, Odehnal, Helísek – Nepožitek (71. Šumbera), Motal, Javůrek, Njire (63. Bartolomeu), Urbančok (81. Klíma) – Rybička.
    Náhradníci: Halouska – Čereda, Šumbera, Yilmaz, Holub, Klíma, Bartolomeu.

FK Pardubice: Knobloch – Jedlička, Přibyl (24. Pospíšil), Zavadil (72. Huf) – Řezníček, Kudrna, Jeřábek, Fousek, Kovář – Ladra, Petráň (67. Kayamba).
    Náhradníci: Hrnčíř – Valenta, Kim, Kayamba, Huf, Bláha, Pospíšil.

Rozhodčí: Dresler – Peřina, Boček