Mohelnice – Líšeň 2:1 (kon.) | Olomouc B – Uničov 1:1 (kon.) | Kroměříž – Hulín 1:1 (kon.)
Třebíč – Zlínsko 2:3 (kon.) | HFK Olomouc – Vyškov 2:0 (kon.) | Petřkovice – Slovácko B 3:1 (kon.)
Blansko – Zlín B 4:0 (kon.) | Hlučín – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.)
FC Hlučín
1:0 (0:0)
FC Velké Meziříčí
Středa 07.09.2016, 17:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

Skončilo utkání Moravskoslezské fotbalové ligy, ve kterém domácí FC Hlučín zvítězil nad týmem FC Velké Meziříčí nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Hlučín byl v druhém poločase o něco aktivnějším týmem, s blížícím se koncem utkání se hosté zatáhli a to je stálo alespoň bod. Kristian Hudeczek totiž v poslední minutě napřáhl a s přispěním lehké teče zamířil přesně a Kruba se natahoval marně. Hlučín si tak připisuje důležité tři body do tabulky. (19:01:54)

90+1

90+1
    Poslední nákop hostů do šestnáctky soupeře.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

89
    Hampel si nyní došel pro míč a s rozehrávkou nikam nespěchá.
    88. HUDECZEK - 1:0

88
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! KRISTIAN HUDECZEK to zkusil z dobrých dvaceti pěti metrů a s pomocí teče vymetl šibenici hostující branky! – 1:0.

86
    Hosté se zatáhli, Fišer z hranice vápna trefil rukavice Kruby.

85
    Hudeczek narazil Sasínovi, ten trefil boční síť.

84
    Hlučín kombinuje na polovině soupeře.

83
    Blíží se konec zápasu, oba týmy chtějí strhnout vedení na svou stranu.

81
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Bouček.

81
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dostál, přichází Fišer.

79
    Szotkowski šel sám na branku, Kruba ho ale vychytal!

78
    Heiník ani Sasín na míč nedosáhli.

78
    Centr skončil v rukavicích brankáře. Následně si ale domácí vyzkouší přímý kop z levé strany.