Jihlava – Prostějov 4:3 (po pr.) | Třebíč – Přerov 5:3 (kon.) | Most – Ústí n/L 3:4 (2:3 po s.n.)
Havířov – Litoměřice 4:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 3:2 (po pr.) | Slavia – Motor ČB 5:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
HC ZUBR Přerov
Středa 07.09.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 1. kolo

57:36
    Nebezpečný zákrok na Romana Erata. A ten se jen těžce zvedá z ledu. Ale vypadá nakonec v pořádku. Vyloučen Matouš Kratochvíl na 5 minut plus do konce utkání.

56:14
    Oba hračí vyloučeni na 4 minuty za hrubost – předcházející bitku. Pokračuje se ve 5 na obou stranách.

53:19
    Další trest pro Zubry. Lukáš Chmelíř vyloučen na 2 minuty za podražení.

51:49
    Po dlouhé debatě u rozhodčích si tresty odpykají Tomáš Vondráček (TRE) a Novotný a Ferenc (PRE) všichni na 2 minuty za hrubost. Třebíč bude hrát přesilovku.

48:16
    A další vyloučení. Jan Wasserbauer si odpyká 2 minuty za podražení.

47:19
    Poměr sil na hřišti se vyrovná. Vyloučen Matouš Kratochvíl na 2 minuty za podražení. Pokračovat se tak bude v 4 na obou stranách.

46:31
    Stejný hráč si nyní odsedí 2 minuty za vysokou hůl. Šance pro Přerov.

33:46
    Dvojnásobná přesilovka pro Třebíč. Vyloučen Lubomír Kovařík na 2 minuty za hákování.

32:31
    Vyloučen Jakub Ferenc (PRE) na 2 minuty za faul kolenem.

21:38
    Vyloučen Radim Zohorna na 2 minuty za vysokou hůl.

17:05
    Další vyloučení Třebíče. Bude se tak hrát celých 47 sekund v poměru 5 na 3. Vyloučen Tomáš Bartejs.

15:52
    Vyloučen Václav Čejka na 2 minuty za podražení.

13:30
    Vyloučen Martin Novotný (PRE) na 2 minuty. Další příležitost pro Třebíč.

10:30
    Přesilovka pro Třebíč. Vyloučen Lukáš Chmelíř na 2 minuty za hákování.

04:48
    A poměr sil na ledě se vyrovná. Vyloučen Lukáš Wágner na 2 minuty za držení.

03:38
    Vyloučen Jan Wasserbauer (TRE) na 2 minuty za hákování.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 4. Kusko (Milfait), 30. T. Havránek (R. Zohorna), 35. J. Zdráhal (Lojek), 53. R. Zohorna (Dolníček, R. Erat), 60. J. Zdráhal – 22. Dostálek (Chmelíř), 32. Sikora (Plášek), 58. M. Kratochvíl (Milan Procházka)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (D. Svoboda) – Lojek, J. Zdráhal, Bartejs, Niko, Čejka, Koch, Schejbal – T. Vondráček, Dolníček, R. Erat – Kusko, Milfait, Mrázek – Jan Wasserbauer, T. Havránek, R. Zohorna – Čech, Dymáček, Juráň – Kristl.
    HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – Pala, Chmelíř, Malina, L. Vágner, Ferenc, M. Novotný, Zbořil – Dostálek, Pšurný, Milan Procházka – Sikora, M. Kratochvíl, Plášek – Kovařík, Popelka, Goiš – Ižacký, Tadeáš Král.

Rozhodčí: Sýkora – Malý, Siman