Moravian Cup - dorostenci | Vítěz: FBC Ostrava (kon.) |
konec
Moravian Cup - dorostenci
Vítěz: FBC Ostrava
Michal Struž
Johan Čáp
Karolína Spurná, Zdeněk Cholek (Č) + Stanislav Kosek, Tomáš Hruška, Daniel Tichý (R)
ROZPIS ZÁPASŮ
Play-off (Čajkaréna)
Finále
17:40 Frenštát pod Radhoštěm x FBC Ostrava 0:3
Zápas o 3. místo
17:00 Uničov x Vítkovice 2:6
Semifinále
16:20 FBC Ostrava x Vítkovice 2:1
15:40 Uničov x Frenštát pod Radhoštěm 1:2
Čtvrtfinále
15:00 Vítkovice x Náchod 5:1
14:20 MVIL Ostrava x FBC Ostrava 2:4
13:45 Frenštát pod Radhoštěm x Šternberk 5:4
13:00 Frýdek - Místek x Uničov 1:2 náj.
Předkolo
Čajkaréna
12:05 Šternberk x Prostějov 4:0
11:30 Uničov x Okříšky 3:2 náj.
Roosveltova
12:05 Náchod x Olomouc 3:1
11:30 FBC Ostrava x Kyjov 9:0
ROZPIS ZÁPASŮ
Základní skupiny
Čajkaréna (A+B)
08:00 Uničov x Prostějov 5:0
08:35 MVIL Ostrava x Šternberk 0:0
09:10 Prostějov x Vítkovice 0:4
09:45 Šternberk x Okříšky 3:2
10:20 Vítkovice x Uničov 3:2
10:55 Okříšky x MVIL Ostrava
Roosveltova (C+D)
08:00 Olomouc x Frenštát pod Radhoštěm 1:5
08:35 Kyjov x Frýdek-Místek 0:4
09:10 Frenštát po Radhoštěm x FBC Ostrava 2:2
09:45 Frýdek-Místek x Náchod 3:3
10:20 FBC Ostrava x Olomouc 4:1
10:55 Náchod x Kyjov 3:2
Play-off (Čajkaréna)
Finále
17:40 Frenštát pod Radhoštěm x FBC Ostrava 0:3
Zápas o 3. místo
17:00 Uničov x Vítkovice 2:6
Semifinále
16:20 FBC Ostrava x Vítkovice 2:1
15:40 Uničov x Frenštát pod Radhoštěm 1:2
Čtvrtfinále
15:00 Vítkovice x Náchod 5:1
14:20 MVIL Ostrava x FBC Ostrava 2:4
13:45 Frenštát pod Radhoštěm x Šternberk 5:4
13:00 Frýdek - Místek x Uničov 1:2 náj.
Předkolo
Čajkaréna
12:05 Šternberk x Prostějov 4:0
11:30 Uničov x Okříšky 3:2 náj.
Roosveltova
12:05 Náchod x Olomouc 3:1
11:30 FBC Ostrava x Kyjov 9:0
ROZPIS ZÁPASŮ
Základní skupiny
Čajkaréna (A+B)
08:00 Uničov x Prostějov 5:0
08:35 MVIL Ostrava x Šternberk 0:0
09:10 Prostějov x Vítkovice 0:4
09:45 Šternberk x Okříšky 3:2
10:20 Vítkovice x Uničov 3:2
10:55 Okříšky x MVIL Ostrava
Roosveltova (C+D)
08:00 Olomouc x Frenštát pod Radhoštěm 1:5
08:35 Kyjov x Frýdek-Místek 0:4
09:10 Frenštát po Radhoštěm x FBC Ostrava 2:2
09:45 Frýdek-Místek x Náchod 3:3
10:20 FBC Ostrava x Olomouc 4:1
10:55 Náchod x Kyjov 3:2
1. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
2. FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
3. 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. FBC ZŠ Uničov
5. MVIL Ostrava
6. FbC KOVO KM machining Frýdek-Místek
7. FTS Florbal Náchod
8. Fbc Excalibur Šternberk
9. PSKC Okříšky
10. FBS Olomouc
11. SK K2 Sportcentrum Prostějov
12. FBC Dragons Kyjov (18:43:19)