Kazaň – Ural 3:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
3:1 (1:0)
FK Ural
Pondělí 12.09.2016, 18:30 • Kazan Arena, Kazaň. Kapacita: 45,105 diváků. • Ruská Premier Liga • 6. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.

Zákroky brankáře: Dmitrij Arapov – 4 (20:30:24)

Zákroky brankáře: Sergej Ryžikov – 5

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání jasně lepším týmem a to potvrdili také výsledkově, neboť zvítězili 3:1. Domácí se dnes dostali do vedení ve 29. minutě, když si míč nešťastně srazil do vlastní branky Novikov. Další branky jsme se dočkali až v 70. minutě, když se dokázal střelecky prosadit Tkačuk, který vstřelil nádherný gól. Na 3:0 zvyšoval v 76. minutě střídající Lestienne a na konečných 3:1 snižoval v 88. minutě Pavljučenko. Domácí si tak po dnešní výhře 3:1 připisují do tabulky zasloužené tři body.

Držení míče: 60% – 40%
    Střely celkem: 14 – 8
    Střely na branku: 8 – 6

90+4

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí tak za malou chvíli zápas ukončí pravděpodobně za stavu 3:1.

90+2
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

90+1
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Elmir Nabiullin a místo něj nastupuje Taras Burlak.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
    88. Roman PAVLJUČENKO - 3:1

88
    Ural právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Dancev poslal do vápna krásný centr z levé strany, ve vápně se vyšplhal do vzduchu ROMAN PAVLJUČENKO a přesnou hlavičkou pod břevno se nemýlil. Ryžikov neměl proti této razantní hlavičce žádnou šanci.

87
    Následný rohový kop hostů nenadělal domácím větší potíže.

86
    Nabiullin už míří po svých za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.

86
    Ještě před tím však musí být ošetřen Nabiullin.

85
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

85
    Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

83
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Ruben Rochina a místo něj nastupuje Rifat Žemaletdinov.

Martin Penker

Branky: 29. Novikov (vla.), 70. Tkačuk (Rochina), 76. Lestienne (Rochina) – 88. Pavljučenko (Dancev)

Karty:   38. Nabiullin (RKZ) – 18. Jemeljanov (URA), 78. Pavljučenko (URA)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 5:15.
    FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Bauer, Zambrano, Sergio Sánchez, Nabiullin (90+1. Burlak) – Song, Kambolov – Kanunnikov, Rochina (83. Žemaletdinov), Tkačuk – Jonathas (67. Lestienne).
    Náhradníci: Akmurzin – Burlak, Ustinov, Bergström, Ozdojev, G. Karadeniz, Achmetov, Caktaš, Lestienne, Žemaletdinov, Děvič, Samuel.

FK Ural: Arapov – Novikov (65. Čanturija), Dinga, Fontanello, Dancev – Kulakov, Jemeljanov, Fidler (81. Pavlenko), Lungu – Korobov (72. Žukov) – Pavljučenko.
    Náhradníci: Zabolotnyj, Šubin – Merkulov, Pankov, Pavlenko, Čanturija, Serčenkov, Podoksenov, Žukov, Stavpec, Konaté.

Rozhodčí: Levnikov