Vsetín – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Technika Brno – Opava 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 3:4 (0:1 po s.n.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 5:0 (kont.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 2:1 (3:2 po s.n.)
Nymburk – Písek 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 10:5 (kon.)
Klatovy – Děčín 1:4 (kon.) | Kobra – Sokolov 1:4 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 2:5 (kon.)
Trutnov – Řisuty 1:2 (kon.) | Kolín – David Servis 1:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
BK Havlíčkův Brod
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 14.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 1. kolo

To je dnes ode mě z Kotliny už vše. Já se s vámi loučím, přejí příjemný zbytek týdne a u dalších onlajnů se s vámi budu těšit na počtenou. (20:44:09)

Až samostatné nájezdy rozhodly o tom, že dva body zůstávají v Kotlině a jeden bod si odvezou Pelhřimovští. V dovednostní soutěži se domácí ani jednou nemýlili, na rozdíl od Pelhřimova, který hned svůj úvodní pokus neproměnil. Mezi střelce dnešního utkání se tak zapsal Miroslav Kopic, jenž otevřel skóre, vyrovnávající Lukáš Endál a také David Michálek, který proměnil rozhodující nájezd a teď je jeho jméno vyvoláváno domácím kotlem.

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.
    V rozhodující chvíli se kotouče ujal ještě sedmnáctiletý DAVID MICHÁLEK, který udržel nervy na uzdě a po perfektně provedeném bekhendovém blafáku rozhoduje o vítězství domácích!

3. série
    3:2
    K dalšímu nájezdu se postavil nejmladší hráč domácích. David Michálek udělal před brankářem rychlý pohyb a po bekhendovém blafáku zavěsil nad beton Groha!

3. série
    2:2
    Richard Adam si položil Nováka na led a kolem pravé tyče pohodlně uklidil puk do brány!

2. série
    2:1
    Luboš Voříšek svého protihráče napodobil a trefil se nad vyrážečku!

2. série
    1:1
    Tomáš Plachý se s ničím nerozpakoval a prosadil se ranou nad Novákovu Lapačku!

1. série
    1:0
    Tomáš Ludvík udělal rychlý pohyb před brankářem a bekhendem zasunul kotouč mezi gólmanovy betony!

1. série
    0:0
    Hosté začínají. Libor Bezděk ale trefil pouze Novákovy betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Domácí příznivci možná očekávali výhru za tři body, náladu si ale zkazit nenechali. Kotlinou zní jejich melodické chorály a v jejich kotli září červené pochodně a bílé stroboskopy.

Ani atraktivní podívaná v prodloužení při hře 3 na 3 gólem neskončila, o osudu dnešního utkání tak rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Hraje se v pásmu Pelhřimova, hosté ale svého soupeře vytlačili do rohu a nepouští ho před bránu.

64:23
    Na druhé straně byl v šanci znovu Luboš Voříšek, C. J. Groh ale hrací předmět za svá záda nepustil.

64:02
    Jedna akci střídá druhou, pelhřimovský útočník ale minul bránu.

63:49
    Luboš Voříšek pálil z levé strany, Groh zasahuje betony.

63:29
    Domácím se nepodařila kombinace podle jejich představ, Tomáš Semrád se ale přeci jen dostal ke střele z pravého kruhu, trefil ale jenom připravenou hruď hostujícího gólmana.

63:03
    Hra je přerušena, týmy dostřídají a bude se pokračovat ve hře třech proti třem.

62:43
    Filip Kasalý chtěl vystřelit od modré, trefil ale jenom brusle prvního bránícího hráče. V témže okamžiku se Tomáš Semrád vrací na led.

61:56
    Hosté pokračovali v tlaku, pak se ale dostali do Novákova brankoviště a jsou vykázáni do středního pásma.

61:37
    Lední Medvědi svírají Bruslaře okolo jejich klece, Libor Bezděk z pravé strany trefil vyrážečku Čeňka Nováka.

60:43
    Tomáš Semrád (HBR) si počínal nedovoleně a je potrestán menším trestem. Hosté budou hrát v přesilové hře 4 na 3.

60:24
    Lukáš Endál nabral rychlost na pravé straně hřiště, jeho následná střela vyprášila levý beton C. J. Groha.

60:18
    Pelhřimov vyhrál buly, v následném pokusu o útok ale ztratil puk.

60:01

Také ve třetí části hry jsme branku neviděli, základní hrací doba tak vítěze nepřinesla. Po kratičké přestávce si gólmani prohodí brankoviště a bude následovat pětiminutové prodloužení 3 na 3.

60:00

59:44
    Před hostujícím brankovištěm vznikla menší strkanice, ze které vyvázl Patrik Přidal (HBR) a jeden z hostujících hráčů (PEL) s menším trestem.

59:44
    Lukáš Endál se uvolnil na pravé straně a okamžitě pálil na bránu, po něm dorážel ještě Patrik Přidal a následně se všichni sesypali kolem hostujícího brankoviště, kotouč ovšem zůstal ležet pod C. J. Grohem.

59:21
    Na puku zůstávají domácí, teď se ale provinili přihrávkou rukou a hra je tak přerušena.

58:57
    David Michálek se pokoušel prosadit v útočném pásmu, byl tam ale sám a o kotouč nakonec přišel.

58:12
    Teď Havlíčkův Brod chybně rozehrál, čehož využil Martin Vysloužil, jeho střelu z mezikruží ale vyrazil Čeněk Novák levým betonem do rohu hřiště.

57:47
    Jakub Lacina dostal přihrávku na modrou čáru a přes klubko těl vyslal tvrdou ránu, ta jen těsně minula levou tyč hostující brány.

57:15
    Lukáš Endál svoji střelu od modré schoval za obránce a hostující brankář puk jenom vyrazil, následná dorážka ovšem mířila znovu do jeho betonů.

56:52
    Filip Navrátil zavezl puk do útoku a z pravé strany vystřelil. C. J. Groh nechal svým zákrokem přerušit hru, načež si hostě vyžádali oddechový čas.

K dnešnímu utkání se do Kotliny dostavilo 774 fanoušků, včetně několika příznivců hostů.

56:29
    Na konci protiútoku byl Libor Bezděk, který střílel z pravého kruhu, na Čeňka Nováka si ale nepřišel.

56:16
    Luboš Voříšek na ose hřiště viděl Petra Kuchtu, ten ale dostal kotouč na paty a dopředu jdou hosté.

55:20
    Miroslav Duben vypálil od modré čáry a C. J. Groh zasahoval betonem. K vyraženému puku se dostal ještě Lukáš Endál, zblízka ale hostujícího gólmana nepřekonal.

54:09
    Lední Medvědi mířili znovu do útoku, tentokrát vedl akci Martin Hadrava, ten byl ale vystaven do ofsajdu a hvizd rozhodčího přerušuje hru.

53:53
    Domácí špatně rozehráli a puk získal Marek Hadrava, který ihned vypálil, jeho ránu ovšem obětavě zablokoval David Vala.

52:41
    Bruslaři se po buly těšili z vlastnictví kotouče a vyrazili do útoku, tam byl ale Petr Kuchta tvrdě zastaven a hra je přerušena. Domácí útočník míří v předklonu na střídačku.

51:56
    Domácí kouč Aleš Totter zažádal o oddechový čas.

51:56
    Oba celky se střídají v útočení a rušno bylo zase na druhé straně, domácí gólman ale zastavil puk levým betonem.

51:28
    Lukáš Endál mířil dopředu podél pravého hrazení, odkud hledal před brankoviště najíždějícího Miroslava Třetinu, který jen těsně na puk nedosáhl.

50:59
    David Kozlík se snažil rychle přenést hru do útoku, jeho nepřesná přihrávka ale doputovala jenom na zakázané uvolnění vhazovat se bude po levici Nováka.

50:24
    Hosté spěchali k dalšímu útočnému výpadu, kotouč jim ale utekl z holí, čehož využil domácí brankář a skokem po volném kotouče metr od brankoviště přerušil hru.

49:53
    Lední Medvědi se důrazně natlačili až před Čeňka Nováka, který ovšem zachoval duchapřítomnost a schoval kotouč pod lapačku.

49:19
    Bruslaři přežili oslabení bez inkasované branky a hrají v plném počtu.

49:01
    Havlíčkův Brod zvítězil na vhazování a dlouhým vyhozením se osvobodil.

48:54
    Hosté nahodil kotouč do útočného pásma, v rohu kluziště byl ale zašlápnut u hrazení a hra je přerušena.

47:55
    Jiří Kubát je již na ledě, teď ale po pravé straně pronikal dopředu Petr Kuchta, který si přichystal kotouč na pravém kruhu ke střele a zápěstím orazítkoval vzdálenější tyčku!

47:19
    Martin Vysloužil vyvezl kotouč až do rohu kluziště, kde se o něj staral Tomáš Semrád (HBR). Pomohl si ale držením a je vyloučen na 2 minuty. To se domácímu bekovi nelíbilo a ohradil se, za což ještě dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

46:45
    Pak už se domácí úspěšně udržel v útočném pásmu a mohli rozvinout svoji kombinaci, na jejíž konci stál Miroslav Duben, jehož nahození skončilo v ochranné síti.

46:02
    Lední Medvědi ukořistili černý kus gum hned po buly a vyhodili jej až k Čeňkovi Novákovi.

45:50
    Lukáš Endál nabral rychlost a z pravé strany se tlačil před bránu, jenže Jiří Kubát (PEL) je podrazil, za což inkasuje menší trest. Domácí útočník v pádu narazil do mantinelu a těžce se zvedá z ledu. Doufejme, že se z nárazu brzy oklepe a bude pokrčovat ve hře.

45:00
    Hosté hrají v plném počtu a vrhají se do útoku, který zastavuje svým zákrokem až Čeněk Novák.

44:46
    Kryštof Kulhánek nahazoval od modré čáry a puk tečoval Lukáš Endál, bránu ale netrefil.

44:00
    Miroslav Duben měl chvilku času na vrcholku levého kruhu, jeho ránu ale C. J. Groh pokryl. Přesilovková kombinace Havlíčkova Brodu pokračovala a od modré čáry pálil Tomáš Semrád, jeho rána ale mířila doprostřed brány na připraveného Groha.

43:31
    Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu, které získávat už potřetí.

43:00
    Martin Hadrava (PEL) zastavil Patrika Přidala jen za cenu hákování a míří na trestnou lavici.

42:34
    Filip Kasalý pronikal dopředu po pravé straně, nikdo z jeho spoluhráčů ho ale nepodpořil a tak vystřelil, Čeněk Novák vyrazil puk svými betony do rohu.

41:57
    David Kozlík zavezl puk po levé straně do útočného pásma a zadovkou jej přenechal Tomáši Chlubnovi, který si sjel do kruhu a vystřelil zápěstím. Jeho ránu ale hostující brankář zastavil lapačkou.

40:47
    Kryštof Kulhánek se opředl do puku, který mířil dobře, C. J. Groh byl ovšem přesný a ránu udržel ve výstroji.

40:19
    Domácí vyhráli úvodní buly a hned se vrhli do útoku, teď se ale Tomáš Plachý vrátil na led hosté hrají v plném počtu.

40:01

Druhá třetina se nesla ve znamení havlíčkobrodských vyloučení, od čehož se také odvíjela převaha Pelhřimova. V jednom z nich ale ujel do úniku Lukáš Endál, který v něm byl podražen a mohl se připravovat na trestné střílení. To ale nakonec nevyužil, když se mu nepodařilo usměrnit kotouč mezi tři tyče. V přesilových hrách měli Lední Medvědi několik slušných šancí, blízko gólu byl také Filip Kasalý, ten ale puk tečoval jen těsně vedle. Ke konci druhé periody se mohli domácí dostat do vedení, Tomáš Semrád ale zblízka nadvakrát Christophera Josepha Groha nepřekonal. Třetí dějství tak za nerozhodného stavu začne přibližně v 19:42.

40:00

39:47
    Bruslaři se vrátili do útočného pásma a zatlačili svého soupeře, který se nakonec znovu dostal ke kotouči a osvobodil se.

39:12
    Domácí fanoušci volali po gólu a Miroslav Třetina je málem vyslyšel, z levé strany ale trefil jenom tyčku! Akce pokračovala tlakem domácích, hosté se ale nakonec dokázali ubránit a dlouhým vyhozením se osvobodili.

38:19
    Tomáš Plachý (PEL) to přehnal za havlíčkobrodskou bránou s nasazením a odpyká si menší trest za vražení na hrazení.

37:37
    Tohle byla gólovka! Tomáš Semrád najel do pásma po levé straně, zadovkou přenechal puk z druhé vlny najíždějícímu Miroslav Třetinovi, který si sjel blíže k brán a vrátil kotouč úplně volnému Tomáši Semrádovi, který ani nadvakrát nedostal puk za záda pelhřimovského strážce svatyně!

36:33
    Bruslaři obsadili útočné pásmo a poslali puk na modrou čáru, kde se napřáhl Miroslav Duben, jeho tvrdou ránu našel C. J. Groh ve své výstroji.

36:02
    Když jsou síly na ledě vyrovnané, herně mají navrch domácí. Teď s jim ale nepodařila rozehrávka a je z toho zakázané uvolnění.

35:20
    Tomáš Ludvík se cpal do zakončení z levé strany, C. J. Groh ale jeho pokus vytěsnil. Akce pokračovala a domácí útočník chtěl vrátit kotouč před bránu, tam se jej ovšem ujala hostující obrana.

34:50
    Miroslav Třetina vybojoval kotouč a z levého kruhu se natlačil až před bránu, jeho střelu bekhendem si ale hostující gólman pohlídal.

34:22
    Lukáš Endál z pravé strany přihrával přes brankoviště na Patrika Přidala, jehož ránu z první vyrazil C. J. Groh pravým betonem.

33:56
    Havlíčkův Brod nahodil puk na hostujícího gólmana. Za kotoučem ještě spěchal Tomáš Ludvík, jenž atakoval brankáře Pelhřimova a vhazovat se bude ve středním pásmu.

33:36
    Domácí se ubránili a hrají se všemu bruslaři na ledě.

33:04
    Lední Medvědi opět zatlačili Bruslaře v jejich pásmu a donutili Čeňka Nováka k zákroku, následně se ovšem ujali kotouče domácí a vyhodili jej přes všechny čáry.

32:17
    Hosté stupňovali svůj tlak, který nakonec jejich vlastní vinou pominul, protože jsou vykázáni za postavení útočícího hráče v brankovišti.

31:54
    David Bušek se vrací do hry a domácí se brání ve čtyřech.

31:36
    Domácí mají problém s disciplínou a na trestnou lavic míří Miroslav Duben (HBR) za krosček.

31:23
    Vladimír Port se napřáhl na modré čáře a jeho ránu těsně před brankovištěm ještě tečoval Filip Kasalý, puk skončil jen těsně vedle pravé tyče!

30:48
    Tomáš Semrád za vlastní klecí tělem zastavil hostujícího útočníka a po volném kotouči se vrhl Čeněk Novák, který tak přerušuje dlouhou kombinaci Pelhřimova.

29:54
    David Bušek (HBR) zastavoval hostující útok za hranicí pravidel a odsedí si 2 minuty za podražení.

28:37
    Po levé straně vyvážel dopředu kotouč Tomáš Semrád, který vyzkoušel z kruhu pozornost hostujícího gólmana. Ten zastavil kotouč svými betony.

28:34
    Obě trestné minuty domácího výtržníka uplynuly a domácí jsou kompletní.

28:06
    Filip Kasalý získal útočné pásmo pro svůj celek a okamžitě také z pravé strany vypálil, Čeněk Novák našel kotouč v lapačce.

27:30
    Bruslařům se ale v této hře prezentují dobrou hrou v oslabení a Pelhřimovští musejí už poněkolikáté zakládat novou útočnou akci.

26:34
    Domácí (HBR) se provinili hrou vysokou holí, za což jsou potrestáni dvouminutovým trestem. Poté se strhla ještě menší potyčkou, po které jdou na trestnou lavici jak Miroslav Duben (HBR), tak rovněž hostující hříšník (PEL).

26:23
    Kulhánek míří na led a Bruslaři hrají v plném počtu.

26:02
    Hosté velmi dlouho a trpělivě kombinovali, až si nakonec připravili dobrou příležitost. Přihrávka přes brankoviště mířila k pravé tyči havlíčkobrodské klece, kde číhal Richard Adam, zblízka ale v tísni beků volné místečko netrefil.

24:53
    Lukáš Endál se rozjel ke svému pokusu, před brankovištěm krátce potáhl puk, připravil si ho na forhend, pak ale těsně minul pravou tyč Grohovy svatyně! Skóre je tak stále vyrovnané.

24:53
    Čeněk Novák vyrazil pravým betonem střelu od modré a na druhou stranu vyrazil Lukáš Endál, který byl v samostatném úniku podražen a bylo nařízeno trestné střílení!

24:23
    Tomáš Chlubna ale na trestné lavici dlouho opuštěný nezůstal, protože se vedle něj na 2 minuty posadí také Kryštof Kulhánek (HBR).

24:11
    Tomáš Cejpek opouští lavici hanby, domácí jsou kompletní.

24:02
    Bruslaři mají obranu dobře postavenou a Lední Medvědi se přes ní jen těžko dostávají. Teď se navíc vystavili do ofsajdu.

23:29
    Patrik Přidal se zmocnil kotouče a vyhodil jej přes všechny čáry. Po něm ještě napadá hostující rozehrávku Petr Kuchta.

22:58
    Kryštof Kulhánek nastavil své tělo do jízdy hostujícího útočníka a čistým hitem ho poslal k zemi.

22:44
    Domácí se ovšem i v početní nevýhodě brání dobře a puk už byl dvakrát za hostující klecí.

22:11
    Tomáš Chlubna (HBR) je potrestán na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, menší trest odpyká Tomáš Cejpek.

22:00
    Dobrá šance také na druhé straně, před Filipem Doležalem se na chvíli otevřel prostor a pak vyslal nepříjemnou střelu přes obránce, kterou Čeněk Novák jen tak tak zastavil.
    Zaútočí hokejisté Vsetína na postup do WSM ligy?

21:11
    Luboš Voříšek uviděl před bránou Davida Michálka, který se přes obránce natahoval po puku, jenže na něj nedosáhl. Puk pak zamířil do středního pásma a Bruslaři mířili znovu dopředu, jenže opět se pískal ofsajd.

20:43
    Hosté se však daleko nedostali a dopředu mířili opět domácí, jenže na modré čáře je zastavil ofsajd.

20:19
    Bruslaři šli po buly do útoku. Patrik Přidal byl zastaven, po něm mohl pokračovat ještě Miroslav Třetina, ani ten ale puk neudržel a Pelhřimov obrací hru.

20:01

Obě mužstva jsou připravená, druhá třetina může začít.

Přestávku zkracuje svým vystoupením malinká, ale o to šikovnější krasobruslařka, která zaslouženě sklízí potlesk diváků.

Utkání začalo skvělým zákrokem Christophera Josepha Groha, který lapačkou sebral jistý gól z hole Lukáše Endála. Na jeho zákrok brzy navázali také jeho spoluhráči z pole, když Jiří Kubát našel přesným pasem Miroslava Kopice, který poslal Lední Medvědy do vedení. Hosté z počátku zlobili, pak se ale aktivita přesunula na stranu Havlíčkova Brodu. Bylo z toho vyrovnání, když se domácí prezentovali podobnou akcí jako Pelhřimov. Miroslav Třetina od hrazení narýsoval přesnou přihrávku na volného Lukáše Endála, který se z pravého kruhu trefil přesně. Druhá třetina začne přibližně v 18:49.

20:00

19:48
    Lední Medvědi přežili i toto oslabení a nyní mají na hřišti všech 5 playerů.

19:43
    Pelhřimov se znovu osvobodil a Bruslaři museli o útočné pásmo znovu zabojovat, na modré čáře jsou al zastaveni ofsajdem.

19:14
    Filip Doležal vyvezl kotouč a nahodil jej až na Čeňka Nováka, hosté si mohou na chvíli oddechnout.

18:30
    Po trošku krkolomné kombinaci se dostal puk až před brankoviště, kde byl volný Luboš Voříšek, který byl zády k bráně a tak se snažil puk nahrnout bekhendem na bránu, tam byl ale C. J. Groh připravený.

17:48
    V závěru první periody si zahrají Bruslaři ještě v početní výhodě, hostující hráč (PEL) putuje na 2 minuty na trestnou lavici.

17:28
    Petr Kuchta dostal přihrávku mezi kruhy, kde měl dostatek času, aby si ještě vylepšil pozici a po rychlé kličce zakončil bekhendem, jenže puk zvedl až příliš a hostující svatyni minul!

16:22
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A v Kotlině je vyrovnáno! Miroslav Třetina se u levého mantinelu zkušeně podíval a našel na pravém kruhu neobsazeného LUKÁŠE ENDÁLA, který si v podobných situacích umí poradit a střelou zápěstím na vzdálenější tyč překonal hostujícího brankáře! Asistence: Miroslav Třetina.

16:08
    Teď zas bylo rušno na druhé straně. Jiří Kubát si přichystal kotouč na střelu, Čeněk Novák ovšem předvedl povedený zákrok lapačkou.

15:17
    Domácí nahodili puk ještě před půlicí čarou, u kotouče byli ale první, zakázané uvolnění se tak nepíská. Následně si vypracovali střeleckou příležitost z pravé strany, kterou lapil C. J. Groh.

14:28
    Hosté se po delší době podívali do útočného pásma s pukem na holích, po střele z pravého kruhu musel Čeněk Novák zasahovat betony.

13:54
    Na buly byli znovu lepší hráči Havlíčkova Brodu a Lukáš Endál se vydal rychle do útoku. Navedl si puk na osu hřiště a vypálil z mezikruží, jeho střelu zápěstím nakonec Groh i s menšími problémy zastavil.

13:46
    Domácí pokračují v útočné aktivitě a svému soupeři ani nepůjčují puk. Teď ale svoji akci nedokázali zakončit a dostali se až za modrou čáru, po čemž se píská ofsajd.

13:14
    Patrik Přidal se objevil na levé straně útočného pásma a hledal své spoluhráče před brankovištěm, puk ale prošel až do rohu kluziště. Pak byli domácí vykázáni do středního pásma za postavení útočícího hráče v brankovišti.

12:43
    Domácí jsou v těchto chvílích aktivnějším mužstvem, do rychlého protiútoku ale mohl přejít Pelhřimov. Ve středním pásmu ovšem ukázal svoji šikovnost Jakub Lacina, který ze vzduchu zastavil hostující přihrávku.

11:52
    Patrik Přidal dostal kotouč do jízdy na osu hřiště a měl před sebou posledního obránce, za kterou schovával svoji ránu, ta ale mířila doprostřed na připraveného C. J. Groha.

11:36
    Bruslaři vyhráli buly v útočném pásmu a puk se dostal na modrou čáru ke Kryštofu Kulhánkovi, jeho dělovka ale skončila na betonech Groha.

11:16
    Havlíčkův Brod se tlačil do dalšího útoku Ten mu sice nevyšel a puku se ujal Pelhřimov, hosté ovšem rozehráli nepřesně a píská se zakázané uvolnění.

10:15
    Bruslaři kombinovali v útočném pásmu, až se kotouč dostal na Petra Kuchtu, který nahazoval puk z vrcholku pravého kruhu. Jeho pokus ještě tečoval David Michálek, kotouč se ale do brány nedostal.

09:39
    Miroslav Třetina založil útok domácích a z pravé strany zakončoval Lukáš Endál, hostující obránce jeho pokus ale zablokoval a C. J. Groh zasahovat nemusí.

08:21
    Martin Vysloužil dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, odkud okamžitě vypálil! Jeho střelu po ledě Čeněk Novák hbitě vykopl levým betonem!

07:51
    Hosté se ubránili a hrají v plném počtu.

07:45
    Bruslaři zatlačili svého soupeře a nepustili ho z pásma. Domácí vyslali několik jedovatých střel, hostující gólman si však prozatím počíná jistě. Naposledy zlikvidoval střelu Kryštofa Kulhánka od modré.

06:06
    Lukáš Endál je na ledě a zkrácenou přesilovou hru si tak zahrají znovu Bruslaři.

05:51
    Vrátka trestné lavice jsou znovu otevřená a míří na ně jeden z hostujících hráčů (PEL).

05:25
    Hosté svého soupeře zamkli v jeho pásmu a zkouší ohrozit Čeňka Nováka, ten je ale pozorný.

04:46
    Filip Kasalý je zpátky ve hře a hosté mají početní výhodu.

04:21
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Pelhřimovští využili volného prostoru na ledě a radují se z vedení! Tomáš Plachý využil svých zkušeností a našel v pravém kruhu volného MIROSLAVA KOPICE, který propasíroval puk mezi levou rukou a tělem až do sítě! Asistence: Tomáš Plachý.

04:06
    Síly na ledě se vyrovnají, Lukáš Endál (HBR) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

03:48
    Teď měli také dobrou příležitost hosté, Bezděk nahazoval puk z levé strany na Vysloužila, který puk tečoval jen těsně vedle.

03:02
    To byla šance! Tomáš Semrád pálil od modré čáry, puk se ještě odrazil na hůl Lukáše Endála, který měl gól na hokejce, skvělým zákrokem lapačkou mu ho ale C. J. Groh ukradl!

02:46
    Máme tu první přesilovou hru, kterou si zahrají Bruslaři. Filip Kasalý (PEL) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

02:12
    Ani hosté ve své útočné snaze nebyli úspěšní, oba celky občerství síly na ledě a vystřídají.

01:39
    Jakub Lacina se vydal na útočný výlet, snažil se obhodit hostujícího beka, to se mu ale nepodařilo a na druhou stranu míří Pelhřimov.

00:26
    V první nebezpečné šanci se objevili hosté. Martin Hadrava pálil z levé strany, akce pokračovala střelou od modré čáry, kterou tečoval Filip Kasalý, Čeněk Novák ovšem kotouč udržel ve výstroji.

00:05
    Na vhazování byli úspěšnější Pelhřimovští a Kotlinou se rozezněly oba kotle, které se postarají o hlučnou atmosféru.

00:01

Po úvodních oficialitách a představení domácích borců vstupují do ledového kolbiště také hosté z Pelhřimova. V Kotlině následuje další minuta ticha za Pavla Lainku. Poté už následují tradiční pozdravy a zápas může začít.

Hlasatel na ledě přivítal také domácí A-mužstvo, které za potlesku tribun nastupuje na led. Následuje minuta ticha jako vzpomínka na tragicky zesnulé Martina Čecha a Josefa Vašíčka.

Zápasu předchází představení talentů a budoucích nadějí nejen havlíčkobrodského hokeje, na modré čáře se vedle sebe seřadily týmy mladých Bruslařů od nejmenších capartů až po starší žáky. I oni si tak užijí svoji chvíli slávy před zahájením druholigových bojů.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, Kulhánek, Duben "A", Vala, Bušek, Lacina, M. Semrád – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Voříšek, Michálek – Ludvík, Kozlík, Beneš – Chlubna, Cejpek, Navrátil

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Groh (Černý) – Kubát "C", Port, D. Kasalý, Jelínek, Hájek, Srdínko, Adam, Kalenda – Marek Hadrava, F. Kasalý, Martin Hadrava – Bezděk "A", Kopic, Plachý "A" – Doležal, Dupljaku, Vysloužil – Šulák, Kulík, Siřiště

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, David Potůček.

Krásný den všem, kteří otevřeli tento přenos!

Úderem šest hodiny večerní započne prvním kolem druholigová skupina Střed. Havlíčkobrodská Kotlina odpálí svou raketu, kterou chce dovést minimálně do kvalifikace o WSM ligu, soubojem s krajským rivalem z Pelhřimova.

BRUSLAŘI mají za sebou vydařenou přípravu. V prvních zápasech zkoušeli především mladé hráče a zabudovávali do týmu posily. To bylo také příčinou první porážky v Táboře. Vzápětí však porazili Plameny a vyloupili Pelhřimov. V již kompletní sestavě, ve které pak docházelo k minimálním změnám, se zadrhli svěřenci Aleše Tottera a Ladislava Fixy jen ve Žďáru a ztratili vedení v Kolíně. Na závěr přípravy se vydali do zahraničí. V belgickém Mechelenu otevřeli novou arénu soubojem s Tilburgem (0:5), na jehož ledě o den později oslavili výročí založení klubu výhrou 6:1.

PELHŘIMOV si v přípravném období dvakrát smlsl na žďárských hokejistech. Doma je zdolali po nájezdech, venku pak ovládli velkou přestřelku. V prvních duelech měli Lední Medvědi nabušenou sestavu a bylo to vidět, jelikož podávali výborné výkony. V posledních dvou týdnech před startem soutěže se však tahouni ze hry vytratili a spíše se ohrávali mladí a noví hokejisté. Ačkoliv se Pelhřimovským dařilo a utkání vyhrávali, měli problémy s defenzivou. Inkasovali zkrátka mnoho branek.

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY:

PELHŘIMOV – BKHB 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 20. Marek Hadrava (Martin Hadrava), 51. Marek Hadrava (Filip Kasalý) – 23. Severa (Chlubna, Ludvík), 31. Chlubna, 48. Michálek (Kuchta, Semrád), 58. Vala (Voříšek). Vyloučení: 8:8. Využití: 0:1. Diváci: 174.

Pelhřimov: Groh – Kubát, Port, D. Kasalý, Srdínko, Adam, Benýšek, Kalenda, Kůrka, Dupljaku, Šulák, Votápek, F. Kasalý, Vysloužil, Klaga, Kopic, Pinkowski, Martin Hadrava, Marek Hadrava, Bezděk, Vantuch.

BKHB: Novák – Kulhánek, T. Semrád, Lacina, Vala, Mečiar, Šíma – Kuchta, Voříšek, Michálek – Beneš, Kozlík, Navrátil – Severa, Ludvík, Chlubna.

BKHB – PELHŘIMOV 10:0 (5:0, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 1. Voříšek (Endál), 5. Kuchta (Mečiar), 12. Semrád (Endál), 19. Navrátil (Cejpek), 20. Přidal (Endál), 24. Vala (Cejpek), 33. Endál (Kulhánek, Přidal), 57. Severa (TS), 60. Lacina (Kuchta, Kozlík), 60. Navrátil (Chlubna). Vyloučení: 4:11, navíc Vysloužil (PEL) 5+OK [HRUB]. Využití: 3:0. Diváci: 335.

BKHB: Panec (Novák) – Kulhánek, T. Semrád, Vala, Duben, Lacina, Mečiar – Přidal, Cejpek, Endál – Severa, Voříšek, Michálek – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Ludvík, Navrátil.

Pelhřimov: Černý (Sochor) – Port, Z. Jelínek, Wasserbauer, D. Kasalý, Hort, Benýšek, Kalenda – F. Kasalý, Vysloužil, Pekárek, Votápek, Bezděk, Šulák, Siřiště, Kulík, Dupljaku.

Favoritem zápasu jsou domácí hokejisté, kteří přes léto vhodně doplnili tým, který už na konci loňské sezony ukazoval, že by měl patřit ke špičce tabulky. Naopak Pelhřimov těží z toho, že základní osa kádru je stejná již po několik let. Navíc získala zajímavou posilu – brankáře C. J. Groha. I díky divokým výsledkům Spartaku z posledních přípravných duelů bude zápas velmi zajímavý a bude ho provázet zajímavá kulisa!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.