1:1 (0:1)
Polsko
Čtvrtek 15.09.2016, 15:30 • Nový Jičín • Reprezentace U16

Děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. (17:14:35)

Remíza dnešnímu utkání nakonec asi sluší, polští mladíci si sice vypracovali více nadějných příležitostí, vždy jim ale chybělo finále celé akce. Český výběr může být za druhý poločas určitě spokojen s obrannou fází při hře o deseti a také s výsledkem celého dvojzápasu (1:0, 1:1).

80+2

80+2
    Poláci mohli ještě v poslední minutě nastavení překlopit výsledek na svou stranu! Nowak zatáhl po pravé straně míč do šestnáctky, na vápno ho prostrčil Żukovi, jenž zamířil těsně vedle pravé tyče!

80+1
    Sudí nastavuje dvě minuty.

80
    Další ofsajd, Poláci se jistě dnes dostali v této disciplíně do dvojciferných čísel.

79
    Do ojedinělého úniku se dostával Žambůrek, ale byl vytlačen ze střelecké pozice vracející se obranou.

77
    Češi kouskují hru za pomoci faulů uprostřed hřiště.

75
    Do zakončení se tlačil Bida, Kubart ve složitém osobním souboji obstál.

74
    Střela z úhlu nebyla pro Jaroše nebezpečná.

73
    Český tým se už pouze snaží ubránit nerozhodný výsledek, do konce zbývá ještě sedm minut základní hrací doby.

71
    Poláky už poněkolikáté zastavil praporek pomezního, tentokrát se ocitl v ofsajdu Bida. Češi hrají v obraně velmi riskantně.

69
    V obrovské šanci se ocitl Jakub Karbownik, jenž nerušeně střílel z hranice malého vápna na brankáře Jaroše. Byť to měl trochu z úhlu, alespoň branku trefit mohl. Český gólman bude vykopávat.