Hulín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Vlašim – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:3 (kon.)
Olomouc – Táborsko 1:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
0:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Úterý 20.09.2016, 16:00 • Kollárova ulice, Vlašim • MOL Cup • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Utkání 3. kola Mol cupu se mělo původně hrát ve středu 21. září, ale po dohodě klubů se utkání hraje o den dříve od 16:00.

Vlašim má za sebou víkendový zápas v Opavě, kde prohrála gólem z poslední minuty utkání. „Po vyrovnání pět minut před koncem jsem myslel, že povezeme z Opavy bod, ale bohužel poté přišla nevynucená ztráta míče a gól domácích,“ hodnotil prohru svého celku smutný Martin Hašek.

To Hradec Králové si v prvoligovém utkání na půdě Hradce Králové vybojoval bod za remízu 1:1.

Cesta obou celků do 3. kola Mol cupu:

1. kolo:

FC Olympia Hradec Králové – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:2

2. kolo:

SK Benátky nad Jizerou – FC Sellier & Bellot Vlašim 2:5 po prodl.

FK Admira Praha – FC Hradec Králové 1:4

Dobré odpoledne z chladné Vlašimi. Oba celky zatím využívají hrací plochu k rozcvičení.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Le Giang – Breda, Piško, Kavka, Vondra – Kučera, Liener, Hašek, Frizoni – Reiter, Jícha.
    Náhradníci: Nguyen – Kulhánek, Štochl, Vyhnal, Nečas, Janda.

FC Hradec Králové: Lindr – Nosek, Zorvan, Krátký, Černý, Žondra, Schwarz, Mudra, Vobejda, Trubač, Polom.
    Náhradníci: Ottmar – Pázler, Chleboun, Martan, Malinský, Janoušek.

Rozhodčí: Dressler – Caletka, Vysloužil.

1

2
    Hosté vybojovali rohový kop.

3
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Domácí nejprve zachránil na brankové čáře stojící Piško, ale hosté míč udržely a po zpětném centru jej dostali do sítě. Střelcem úvodní branky je JAN MUDRA.

4
    Před Reiterem vzal míč do rukavic Lindr.

8
    Vlašimi se přechod směrem dopředu zatím moc nedaří.

10
    Po nepřesném odkopu se k míči dostal Libor Žondra, který vypálil a domácí tým podržel dobrým zákrokem Le Giang.

12
    Centr do vápna Vlašimi odhlavičkoval Liener.

14
    Frizoni odcentroval na druhé straně. Míč mířil na Jíchu, ale ten byl hlídán obráncem a tak neměl dostatek prostoru pro klidné zakončení.

17
    Rohový kop pro domácí celek.

18
    Na centr skákali hned tři domácí hráči, ale nikdo z nich nedokázal míč poslat na branku.

19
    Domácí se dostávají do hry a vybojovali další rohový kop.

20
    I podruhé se hosté ubránili.

23
    Žondra se ocitl po přihrávce Černého v ofsajdu.

24
    Po průniku Reitera budou domácí zahrávat další rohový kop.

25
    Piško přizvedl centr na přední tyči, ale bohužel nikdo z vlašimských hráčů nebyl ve volném prostoru, aby míč uklidil do odkryté branky.

27
    Jícha se snažil prosadit proti přesile, ale neuspěl. Hrát mohou hosté.

28
    Další rohový kop pro domácí hráče.

29
    Centr na přední tyč zasáhl Piško, ale míč byl sražen mimo branku.

30
    Frizoni dobře v souboji jeden na jednoho a jeho centr následně mířil na dva jeho spoluhráče. Piško nedoskočil na míč, ale Breda zakončil. Bohužel pro Vlašim vysoko nad branku.

31
    Na druhé straně hosté také nepřesně zakončují z velkého úhlu.

36
    Jícha to zkusil z velké dálky, al nepřesně.

39
    Na druhé straně se ani Černý neprezentoval přesným zakončením.

43
    Rohový kop pro hostující celek.

45

Po prvním poločase Vlašim prohrává v pohárovém utkání na domácím hřišti s prvoligovým Hradcem Králové 0:1. Utkání poznamenala nedůraznost domácích po rohovém kopu, kdy se prosadil Mudra.

46

50
    Hosté nastoupili do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě: Mudru nahradil Malinský.

52
    Domácí střídají: Adama Kučeru nahrazuje Jakub Nečas.

53
    Žlutou kartu obdržel hostující Vobejda.

54
    Nadějný brejk Vlašimi zhatila špatná přihrávka.

59
    Domácí střídají: Reitera nahrazuje Janda.

60
    Dnešní utkání sleduje 335 diváků.

61
    Na zemi se ocitl po souboji brankář Vlašimi. Hra je přerušena.

63
    Domácí brankář je v pořádku a hrát se může dál.

66
    Vlašim se snaží o vyrovnání a je aktivnějším týmem.

68
    Po přímém kopu se dostali vlašimští hráči ke střele, ale ta neměla patřičné parametry.

69
    Z hodně dobré pozice zahrávali domácí přímý kop, ale Kavka poslal míč vysoko nad branku.

70
    Hosté střídají: Černého nahrazuje Martan.

72
    Na Krátkého byla přihrávka od spoluhráčů moc dlouhá a Hradec musí myslet na defenzivu.

73
    Útočného faulu se dopustil Janda a akce Vlašimi končí ještě dříve než začala.

76
    Hosté střídají: zraněného Trubače nahrazuje Pázler.

79
    Obrovská šance Vlašimi! Lindr šel ven z branky míč nechytl a Kavka mohl zakončovat, ale bohužel míč do sítě nedostal!