Jekatěrinburg – Čerepovec 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 2:4 (kon.) | Čeljabinsk – Záhřeb 3:0 (kon.)
Jokerit – Novokuzněck 5:1 (kon.) | Riga – Omsk 1:2 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 5:4 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Medveščak Záhřeb
Středa 21.09.2016, 16:00 • Traktor Arena • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu! (18:28:33)

Československá stopa

Jakub Krejčík (ZAG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:27
    Tomáš Mertl (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:03
    Jiří Smejkal (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:58

Traktor Čeljabinsk zaslouženě poráží Medveščak Záhřeb výsledkem 3:0. Domácí si mohli výraznější vedení vypracovat již ve druhé třetině, v níž měli obrovské množství gólovek, ale proměnili pouze jednu z nich, takže se o výsledek museli strachovat skoro až do konce. Třetí třetinu však Traktor odehrál velmi takticky, nepouštěl soupeře do útoku a dvěma góly v samém závěru pojistil svou výhru.

59:30 Alexandr PANKOV - 3:0

59:30
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Ještě jedna úprava skóre! ALEXANDR PANKOV vybojoval kotouč a jeho střelu zpoza obránce Taylor jen vyrazil, laxní obrana Záhřebu pak pustila Pankova k bekhendové dorážce, která prolétla pod Taylorem do branky. Bez asistence.
    58:40 Paul SZCZECHURA - 2:0

58:40
    Sotva Taylor opustil svou branku, ztratili hosté kotouč a PAUL SZCZECHURA trefil z polovině hřiště odkrytou branku Záhřebu. Asistence: Arťjom Peňkovskij.

58:33
    Hosté to zkouší bez brankáře!

58:28
    Trenér hostů byl kvůli přílišným protestům vykázán z prostoru střídačky Záhřebu.

58:28
    Mirnov mohl pojistit Traktoru vítězství, ale samostatný únik zakončil pouze střelou do Taylora, jenž si poradil i s následnou dorážkou!

57:51
    Na druhé straně musel Taylor betonem vytěsnit střelu jednoho z domácích hráčů, který pálil od mantinelu.

56:57
    Zničehonic mohlo být pro domácí zle! Larkin objel s kotoučem branku, ale naštěstí pro Traktor poté neprotlačil puk pod Děmčenkovým betonem.

56:08
    Nahozený kotouč končí u Taylora, který přerušuje hru.

55:40
    Hráči Traktoru lépe bruslí a nepouštějí soupeře do tlaku. Domácí to hrají hodně dobře, ale přeci jen si furt trochu zahrávají, když spoléhají na vedení 1:0.

54:35
    Domácí drželi útočnou třetinu, ale Borodkin poté neuhlídal kotouč na modré a píská se postavení mimo hru.

53:08
    Hosté působí laxně a nenapadají tolik jako v předchozích periodách, přestože teď mají mnohem větší důvod.

52:00
    Osm minut před koncem se hra odehrává převážně v obranné třetině hostů, jimž hráči Traktoru takřka nepůjčují kotouč.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 36. Pestunov (Jakuceňa), 59. Szczechura (Peňkovskij), 60. Pankov

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, Děnisov, Šinin (C), Žuldikov, A. Petrov, Klimontov – Jakuceňa, Mirnov, Pestunov – Sevankajev, Szczechura, Kručinin – Pankov, J. Petrov, Černikov – Šolochov, Šarov, Peňkovskij.
    Medveščak Záhřeb: Taylor (Hovinen) – Morrisonn, Parlett, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin – Mertl, Co. Genoway, McMillan – Butler, Brulé, Katic – A. Giroux, Mahbod, Bolduc – Glumac (C), Smejkal, Arkalov – Perkovich.

Rozhodčí: Roman Ščeňjov, Nikolaj Akuzovskij – Nikolaj Kuprijanov, Alexandr Nikolajev