Panthers – ELITE PRAHA 3:2 (1:0 po s.n.) | Královské Vinohrady – Vítkovice 0:16 (kon.) | Ne – Bohemians - NE 7:5 (kon.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ALŽBETA ĎURÍKOVÁ. Asistence: Michaela Šponiarová.

58:30
    Autorem branky je VERONIKA ENENKELOVÁ. Asistence: Adéla Pantělejevová.

55:27
    Od mantinelu střelouk tyčce se prosazuje VERONIKA ENENKELOVÁ. Asistence: Zuzana Šponiarová.

49:06
    Krásná rána končí v brance. Autorkou střely je KATARINA KLAPITOVÁ. Asistence: Anna Niemcová.

47:28
    Autorem branky je ROMANA KIECKOVÁ.

43:54
    Autorem branky je ZUZANA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

42:08
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Michaela Lingová – 2 minuty, Bránění ve hře).

35:51
    Z rychlého protiútoku hostujícího celku se prosazuje dnes aktivně hrající ZUZANA HALFAROVÁ. Asistence: Adéla Pantělejevová.

34:00
    Autorem branky je PETRA MANDÁTOVÁ. Asistence: Veronika Enenkelová.

33:28
    Autorem branky je ADÉLA PANTĚLEJEVOVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

30:01
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Katarina Klapitová – 2 minuty, Bránění ve hře).

26:26
    Dobře technicky provedenou střelou se prosazuje MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Klára Kociánová.

20:01
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Barbora Vavřinová – 2 minuty, Zdržování hry).

19:56
    Autorem branky je KATARINA KLAPITOVÁ. Šestou branku přidali hosté z brejku. Krásnou ránou se prosadila Klapitová. Asistence: Klára Kociánová.

15:59
    Autorem branky je ZUZANA HALFAROVÁ. Tato hráčka zůstala samotná před brankou domácích a dokázala si poradit. Výborně nyní hrají Vítkovice. Asistence: Denisa Ferenčíková.

12:14
    Autorem branky je MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Míček z hranice malého brankoviště dorazila do branky. Obrana jí dala mnoho prostoru.

11:34
    Autorem branky je ROMANA KIECKOVÁ. Ta využila obrovské chyby domácí obrany. Asistence: Alžbeta Ďuríková.

08:39
    Čermáková před brankou tečovala míček a díky tomu se dočkala DENISA FERENČÍKOVÁ branky. Vítkovice vedou o dvě branky.

06:19
    Autorem branky je ALŽBETA ĎURÍKOVÁ. Její tvrdá rána od mantinelu se ujala a hosté se dostávají do vedení. Asistence: Romana Kiecková.

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Ďuríková (Kiecková), 9. Ferenčíková (Niemcová), 12. Kiecková (Ďuríková), 13. M. Šponiarová, 16. Halfarová (Ferenčíková), 20. Klapitová (K. Kociánová), 27. M. Šponiarová (K. Kociánová), 34. Pantělejevová (Ferenčíková), 34. Mandátová (Enenkelová), 36. Halfarová (Pantělejevová), 44. Z. Šponiarová (Ferenčíková), 48. Kiecková, 50. Klapitová (Niemcová), 56. Enenkelová (Z. Šponiarová), 59. Enenkelová (Pantělejevová), 60. Ďuríková (M. Šponiarová)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Vyrobíková (A. Kutnarová) – Čermáková, Lingová, F. Kutnarová, Sladkovská – Bartůňková, Zelníčková, Honzová – Šádková, Jarešová, Reichvoá – Vavřinová, Tvrzníková, Trunečková – Dobisíková, Macurová, Bartošová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Š. Vávrová) – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Mandátová, Klapitová, Ďuríková – M. Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Z. Šponiarová, Enenkelová – K. Kociánová, Ratajová, Šupáková – Martináková.

Rozhodčí: Biliš, Varga