Omsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 3:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:3 (po pr.)
Avangard Omsk
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Pondělí 26.09.2016, 15:00 • Omsk Arena • KHL

56:17
    Pozor, protože Bereglazov (Metallurg Magnitogorsk) ze svého pásma hloupě vyhodil puk mimo hřiště a za zdržování hry bude pykat. Odsedí di dvouminutový trest.

40:11
    Na začátku třetí třetiny byl za podražení poslán za katr Jan Kovář (Metallurg Magnitogorsk). Domácí tým tak má ideální možnost vyrovnat.

23:40
    Zbytečného podražení a následného krosčeku se dopustil Gustafsson a kvůli jeho nedisciplinovanosti bude Avangard Omsk hrát v oslabení.

18:55
    Přesilovku si zahraje také domácí tým. Sjomin totiž podrazil soupeře, za což mu byl vyměřen dvouminutový trest.

14:30
    Nepříjemnost pro Avangard Omsk. Juňkov se totiž provinil podražením a domácí celek se bude muset bránit. Během přerušení hry proběhla komerční přestávka.

01:48
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk: Jaroslav Chabarov usedne na trestnou lavici kvůli hákování.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 3. Kučerjavenko (J. Medveděv) – 2. De. Kazionov (Dm. Kazionov), 36. Zaripov (Dm. Kazionov, Chabarov), 60. Mozjakin

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv, Nikitin, Gustafsson, Lisov, Kutějkin, Děrvuk, Kulik, Minejev – Roy, Pjanov, Pěrežogin – Paršin, Zubov, I. Michejev – Kučerjavenko, Pestuško, Fajzullin – Juňkov, Fiščenko, Malcev.
    Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Antipin, Bereglazov, Lee, Chabarov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Dm. Kazionov, Zaripov, De. Kazionov – Filippi, A. Sjomin, Osala – Železkov, Kaletnik, Platonov – Timkin.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek (CZE), Konstantin Olenin – Konstantin Gorděnko, Viktor Tomilov