Toronto – Ottawa 3:6 (kon.) | Boston – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Minnesota 1:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:0 (kon.) | Washington – Carolina 1:2 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 2:0 (kon.)
Montreal – New Jersey 2:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:3 (kon.)
Florida – Nashville 4:1 (kon.)
Dallas Stars
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
St. Louis Blues
Úterý 27.09.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

56:06
    Jamie Oleksiak (DAL) vyhodil puk z obranné třetiny až do hlediště, a tak si jede odsedět dvě minuty na trestnou lavici.

50:49
    Blues budou hrát přesilovou hru, protože Patrik Nemeth (DAL) dostává dvě minuty za držení Davida Perrona.

38:29
    St. Loius bude hrát znova ve čtyřech, protože Glenn Cawdin neudržel nervy na uzdě a krosčekoval jednoho z domácích hráčů.

31:18
    Další přesilová hra pro domácí tým, když je Jordan Caron (STL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

26:35
    TJ Galiardi (STL) však oslabuje svůj tým, když zahákoval Gurianova, a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

25:10
    St. Louis si zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za držení protihráče dostává Julius Honka (DAL).

19:47
    Tak to bude velmi perný začátek druhé třetiny pro hráče St. Louis, které v závěru první třetiny oslabuje navíc i David Perron (STL), jenž dostává dvě minuty za hákování, a Dallas tak bude hrát dlouhou přesilovou hru proti třem.

19:23
    Stars si ještě na konci první třetiny zahrají přesilovou hru, protože je na dvě minuty za sekání vyloučen Kyle Brodziak (STL).

16:24
    Jenže hostující útočník Ivan Barbašev (STL) následně podrazil Oleksiaka, a tak si za svůj prohřešek odpyká dvě minuty.

16:06
    Je tu první vyloučení v utkání, když na trestnou lavici putuje domácí Patrik Nemeth (DAL), který dostává dvě minuty za držení protihráče.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 19. Nemeth (Hudler, Sharp), 39. Hudler (Spezza, Sharp), 56. Eaves (Janmark) – 26. Shattenkirk (Agostino, Rattie)

Dallas Stars: Lehtonen (32. Lagace) – Klingberg, Oleksiak, Honka, Nemeth, Johns, Backman – Hudler, Spezza, Sharp –
    Elie, Janmark, Eaves – Ully, Smith, Gurianov – Ranford, Dowling, Ritchie.

St. Louis Blues: Hutton (41. Husso) – Edmundson, Shattenkirk, Hunt, Schmaltz, Lindbohm, Bortuzzo – Perron, Agostino, Rattie – Caron, Barbašev, Reaves – Nystrom, Gawdin, Galiardi – Paajarvi, Brodziak, Ferraro.

Rozhodčí: Kozari, Voss – Alphonso, Gibbs

Diváci: 14 707