Písek – Dobrovice 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Táborsko akademie 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Domažlice 1:0 (kon.)
Jirny – Zápy 3:2 (kon.) | Převýšov – Benátky n/J 1:0 (kon.) | Olympia Radotín – Štěchovice 3:0 (kon.)
Hořovicko – Benešov 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 3:1 (kon.)
SK Viktorie Jirny
3:2 (3:1)
SK Zápy
Středa 28.09.2016, 16:30 • Pražská 3 ,Jirny • Česká fotbalová liga • 17. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek svátečního dne. (18:22:44)

Je dobojováno. Jirny se v prvním poločase dostaly do vedení 3:0, ale pak hosté zabrali a snížili na 3:2. Žádná další branka už ale nepadla a domácí celek tedy bere všechny tři body.

90+2

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Awuku vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, ale ten si s tímto slabým pokusem dokázal poradit.

85
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Pokorný, přichází Awuku.

79
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Dubský, přichází Stöckner.

73
    Otáhal musel několikrát zasahovat, ale zatím to vždy ustál a domácí stále vedou o jednu branku.

64
    Hosté jdou za vyrovnáním! Domácí se v posledních minutách vůbec nemohou dostat do hry.

60
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Vandas.

58
    Zápy právě vstřelily branku!
    Ale pozor, protože drama je na světě, jelikož hosté snižují na rozdíl jedné branky. FRANTIŠEK HAKL se dostal do zakončení a domácí Otáhal byl bez šance.

56
    Kocourek hledal ve vápně Melechovského, ale před ním skvěle zasáhl pozorný Straka, který míč sebral.

54
    Dnešní utkání sleduje 273 diváků.

51
    Hosté bojují a snaží se vstřelit kontaktní branku, ale domácí brankář zatím ve druhém poločase zasahovat nemusel.

46
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Kovařík.

46

45

40
    Do zakončení se opět dostal Melechovský, ale Straka si s jeho pokusem dokázal poradit.

36
    Žlutou kartu dostává Putz (SK Zápy).

32
    Žlutou kartu dostává Melechovský (SK Viktorie Jirny).

29
    Hosté ale přeci jen snižují na rozdíl dvou branek. Prosadil se VOJTĚCH HRON.

24
    Hosté bojují, ale zatím se nemohou dostat do zakončení. U míče jsou domácí, kteří opět pospíchají dopředu.

20
    Jirny právě vstřelily branku!
    A je to 3:0 pro Jirny! Tentokrát si branku hosté vstřelil sami, když míč nešťastně zasáhl MARTIN JELÍNEK.

18
    Ale o pár minut později domácí přeci jen zvyšují na 2:0! Po centru se k hlavičce dostal LUBOŠ HRUŠKA, který překonal Straku.

13
    A málem to bylo o dvě branky! Zvýšit totiž mohl Dubský, ale branku nakonec minul!

12
    Do vedení jdou ale domácí! Na konci akce byl ALEŠ MELECHOVSKÝ a Jirny tedy vedou nad Zápy 1:0!

8
    Hostující celek vstoupil do zápasu velmi aktivně! Po střeleckém pokusu orazítkoval míč břevno domácí branky!

3
    Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Zápy).

1

SK Viktorie Jirny: Otáhal – Parys, Škorvánek, Hruška, Pokorný, Vondráček, Melechovský, Dubský, Kocourek, Čepelák, Kejha
    Náhradníci: Vandas, Stöckner, Awuku, Poráčanin

SK Zápy: Straka – Hakl, Petrů, M. Jelínek, Novák, Hron, Pavlík (C), Svoboda, J. Jelínek, Putz, Matějka
    Náhradníci: Terč, Pergl, Kovařík, Lukashov, Kalaš

Rozhodčí: Teuber Ivan – Kapoun Michal, Baum Tomáš. Delegát: Urban Jiří..

SK Viktorie Jirny : Poslední utkání:

SK Převýšov – SK Viktorie Jirny 1:2 (1:0) Pen: 6:7
    SK Viktorie Jirny – FC MAS Táborsko B 5:0 (2:0)
    TJ Štěchovice – SK Viktorie Jirny 2:0 (1:0)
    MFK Chrudim – SK Viktorie Jirny 1:2 (0:1)

SK Zápy: Poslední utkání:

SK Benešov – SK ZÁPY 4:2 (2:2)
    SK ZÁPY – FK Loko Vltavín 5:3 (3:2)
    FK Dobrovice – SK ZÁPY 3:2 (1:1) Pen: 5:4
    SK ZÁPY – FK Litoměřicko 0:1 (0:1)

Všem fotbalovým příznivcům přeji příjemné středeční odpoledne. Česká fotbalová liga má na programu předehrávané 17. kolo, v jehož rámci mezi sebou změří síly SK Viktorie Jirny a SK Zápy.. Průběhem utkání, jehož úvodní výkop je naplánován na 16:30, vás provede Tomáš Kratochvíl

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.