Písek – Dobrovice 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Táborsko akademie 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Domažlice 1:0 (kon.)
Jirny – Zápy 3:2 (kon.) | Převýšov – Benátky n/J 1:0 (kon.) | Olympia Radotín – Štěchovice 3:0 (kon.)
Hořovicko – Benešov 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 3:1 (kon.)
FK Králův Dvůr
3:1 (1:0)
Loko Vltavín
Středa 28.09.2016, 16:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 17. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek svátečního dne.

Je dobojováno. Vyrovnané utkání nakonec zvládl lépe Králův Dvůr, který doma porazil Vltavín 3:1. Domácí zahrávali dvě penalty, ale dali pouze jednu. Z penalty se prosadili i hosté, ale víc nevymysleli a všechny body zůstávají v Králově Dvoře.

90+2
    Konec zápasu. (18:46:24)

90+2
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    A je hotovo, protože domácí v samém závěru zvyšují na konečných 3:1! Trefil se střídající PETR DOCHTOR.

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Vltavín právě vstřelil branku!
    A drama je na světě, protože Vltavín snižuje! Pokutový kop proměnil RICHARD MACHÁČ.

87
    Třetí penalta v tomto utkání, tentokrát ale pro hosty!

85
    Nakonec se domácí dopředu vydali, ale nic nevymysleli. Na tahu byl Vltavín, ale jeho snažení skončilo zbytečným útočným faulem.

82
    U míče jsou stále domácí fotbalisté, kteří šetří cenné vteřinky na své polovině.

80
    Domácí kontrolují své vedení a vypadá to, že se nějakého velkého obratu nedočkáme, protože Vltavín už nikam ani příliš nepospíchá.

77
    Domácí ale dnes velmi dobře brání a vypadá to, že získají důležité tři body.

75
    Hosté se pochopitelně hned tlačí dopředu a snaží se ještě něco kloudného vymyslet.

73
    Ale domácí přežili nebezpečné akce hostů a po rychlé kombinaci se sami prosazují a ADAM HÁJEK zvyšuje na 2:0!

71
    Posledních dvacet minutek má Vltavín na to, aby alespoň vyrovnal. Bude to ještě velké drama.

69
    Stále se hraje na polovině domácího celku, který se po neproměněné penaltě pouze brání a vůbec neví, co hrát.

67
    Nyní to hosté sehráli výborně, ale nakonec pokazili finální přihrávku a nic z toho nebylo.

66
    Vltavín se stále tlačí dopředu a jde za vyrovnáním, ale domácí zadáci odolávají.

64
    Jeden z hostujících hráčů se nakonec dostal do zakončení, ale to přesné nebylo a stav se tedy nemění.

63
    Rohový kop pro hosty.

61
    Je před námi posledních třicet minut a vzhledem k tomu, že domácí vedou pouze 1:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59
    Nyní se hosté dočkali vyrovnávací branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí.

58
    U míče už jsou tedy hosté, kteří trpělivě kombinují na polovině domácího celku, který stále vede pouze o jednu branku.

57
    K míči se opět postavil Kraus, ale tentokrát se mu rána vůbec nepovedla a Pávek si s touto penaltou poradil.

56
    Druhý pokutový kop pro domácí!

53
    Vltavín bojuje a snaží se něco vymyslet, ale dnes se hostům směrem dopředu určitě nedaří podle představ. Domácí se v pohodě brání.

50
    Tentokrát z toto byla pouze nepřesná střela z dálky a od své branky bude rozehrávat Pávek.

48
    Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí před branku hostujícího celku.

46

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 17:33.

První poločas je za námi. Byl hodně opatrný, viděli jsme pouze dvě střely na branku, ale jednoho gólu jsme se přeci jen dočkali. Domácí se prosadili z penalty a vedou nad Vltavínem 1:0. Ve druhém dějství to tedy bude ještě hodně zajímavé.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Domácí kontrolují konec prvního poločasu.

42
    MARTIN KRAUS poslal brankáře na druhou stranu a Králův Dvůr jde tedy na konci prvního poločasu do vedení 1:0!

41
    Žlutou kartu dostává Pávek (Loko Vltavín).

41
    Pokutový kop pro Králův Dvůr!

39
    Registrujeme první střelu na branku. Nebezpečná ale nebyla a Krček si s tímto pokusem dokázal poradit.

37
    V posledních minutách je aktivnější Vltavín, který se stála tlačí dopředu, ale na domácí obranu zatím nevyzrál.

35
    Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale ani z něho nic nebylo, protože u míče byl jako první pozorný Krček.

33
    Žlutou kartu dostává Valíček (Loko Vltavín).

30
    Žlutou kartu dostává Macháč (Loko Vltavín).

28
    Žlutou kartu dostává Šilhavý (FK Králův Dvůr).

27
    Domácí jsou v posledních minutách aktivnější a stále více se tlačí dopředu, ale zatím bez gólového efektu.

24
    I tentokrát se ale Vltavín v pohodě ubránil a stav zápasu se tedy nemění.

23
    Rohový kop pro domácí celek.

21
    Je za námi úvodních dvacet minutek a zatím jsme neviděli vůbec nic. Žádnou střelou, pochopitelně ani žádnou branku. Zatím je to hlavně velký boj o každý metr hřiště.

18
    Domácí nyní dobře kombinovali na polovině svého soupeře, ale ani tentokrát se do zakončení žádný z hráčů nedostal.

16
    Obraz hry je stále stejný. Hraje se hlavně uprostřed hrací plochy a stále čekáme na první střelecký pokus.

13
    Zatím to žádná ofenzivní show rozhodně není. Ani jeden celek nechce udělat chybu a je to hodně znát, hlavně tedy směrem dopředu.

10
    Z prvního rohu ale nic nebylo. U míče jsou ale stále domácí, kteří se snaží něco kloudného vymyslet.

9
    Rohový kop pro Králův Dvůr.

8
    Vltavín je zatím o něco málo aktivnější, hlavně tedy směrem dopředu, ale na první šanci stále čekáme.

5
    Zatím je k vidění pouze mnoho nepřesností a míč létá ze strany na stranu. Začátek je velmi opatrný.

3
    Ale ani domácí nic nevymysleli, protože na levé straně se zrodila pouze velmi nepřesná přihrávka.

2
    Z prvního dlouhého nákopu hostů nic nebylo a na tahu jsou tedy domácí fotbalisté, kteří jsou u míče a trpělivě kombinují.

1
    Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

FK Králův Dvůr: Krček – Zelenka, Šilhavý, Soldát, Hell, Petr (C), Balšánek, Eliáš, Ježdík, Kraus, Šlapák
    Náhradníci: Vybíral, Mocyk, Dochtor, Hájek, Bohánek, Vávra

Loko Vltavín: Pávek – Valíček, Komárek (C), Abena, Macháček, Macháč, Pejša, Uvíra, Šípek, Pozníček, Podzimek

Králův Dvůr – Vltavín 3:0

FK Králův Dvůr zatím odehrál osm zápasů a na svém kontě má 15 bodů. Při skóre 15:11 se domácí celek nachází na šestém místě. V posledním kole zastavili domácí sérii dvou porážek, když vyhráli 4:0 nad Hořovickem.

Loko Vtlavín je na tom podobně. Hosté totiž mají na svém kontě také 15 bodů a při skóre 21:13 se nachází na pátém místě. I Vltavín v posledním kole vyhrál, když doma porazil silné Domažlice 3:1.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu vložené kolo a my budeme sledovat duel, ve kterém přivítá Králův Dvůr Loko Vltavín.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.