Písek – Šaľa 23:27 (kon.) | Olomouc – Slavia 20:27 (kon.) | Partizánske – Veselí n/M 21:20 (kon.)
Poruba – Bratislava 39:14 (kon.) | Most – Zlín 30:21 (kon.)
DHK Zora Olomouc
20:27 (9:13)
DHC Slavia Praha
Středa 28.09.2016, 17:30 • DHK Zora Olomouc • Interliga ženy • 5. kolo
    60
    A v poslední vteřině ještě udeřila Svobodová, která tak udělala tečku za celým utkáním. (20:27)
    60
    Fryčáková ještě snížila, ale prohru tím neodvrátila. (20:26)
    60
    Za Slavii se trefila opět aktivní Svobodová. (19:26)
    59
    Z trestného hodu skórovala Gajdošíková, která je dneska při střelecké chuti, ale bohužel to na výhru stačit nebude. (19:25)
    58
    Hurychová ještě koriguje stav zápasu. (18:25)
    57
    Novotná se protáhla kolem své bránící soupeřky a poslala míč k levé tyči. (17:25)
    55
    Svobodová už se prosadila už poněkolikáté. (17:24)

55
    Olomoučanky mají jednu z posledních šancí zvrátit utkání. K dispozici mají dvou minutovou početní výhodu, když pražský tým oslabila Kordovská, která se navíc ještě zranila. (17:23)
    53
    Olomoučanky bleskově odpověděly. Na obrat zápasu už ale začíná být pozdě. Do konce zbývá necelých sedm minut a házenkářky Zory nemůžou překonat Hillebrandovou. (17:23)
    53
    Kordovská navyšuje skóre. (16:23)
    51
    Rézlerová vystřelila pro Raškovou nechytatelně, míč ji prosvištěl kolem ucha a zapadl za tyčku. (16:22)
    50
    A Kordovská vzápětí využívá nesoustřednosti v obraně Zory a přidává další gól. (16:21)
    50
    Slávistky odpověděla rychlou brankou a je skóre je zase o čtyři góly ve prospěch pražského celku. Rézlerová si konkrétně připisuje hlavní zásluhu na brance. (16:20)
    49
    Salčáková potřetí v rychlém sledu. Už je to jen o tři góly. (16:19)

47
    Rézlerová v důležité pasáži oslabuje svůj tým na dvě minuty . (15:19)
    46
    Dvakrát za sebou! Salčáková opět trefila přesně. (15:19)
    45
    Salčáková na sebe upozornila pěknou akcí, kterou zakončila gólem do sítě pražského týmu. (14:19)
    45
    Rézlerová dala svou první branku. (13:19)
    43
    Na druhé straně udeřila Večeřová, která nechce hráčky Zory dotáhnout. (13:18)
    43
    Z trestného hodu dala branku Kubáčková. (13:17)
    41
    Chlandová vystřelila prudký projektil, který skončil za zády Kudláčkové. (12:17)
    39
    Nenápadnou střelu vyslala Galušková a ta skončila až v síti. (11:17)
    37
    Novotná v brejku hravě překonala Raškovou, která se snažila pohybem rozhodit střelkyni, což se ji nakonec nepovedlo. (11:16)
    36
    Gajdošíková snížila. (11:15)
    36
    Házenkářky Zory nezakončily svůj útok brankou, vzápětí se k míči dostala na pravém křídle Motejlová, které zamířila úspěšně k levé tyči. (10:15)
    35
    A početní výhody hned využila Galušková, jež našla skulinu mezi nohama gólmanky Raškové. (10:14)

34
    Gebre Sellasieová odchází na dvě minuty mimo palubovku. Olomoučanky hrají oslabení. (10:13)
    33
    Hvostaľová se prosadila z pravého křídla, z velkého úhlu propálila Kudláčkovou. (10:13)
    30
    Magdaléna Svobodová nejprve naznačila přihrávku a pak proskočila i s míčem mezi hráčkami Zory a přesně zakončila. (9:13)

30
    Trumpešová oslabila tým na dvě minuty za ostrý zákrok na protihráčku. (9:12)
    28
    A Slávistky udeřily znovu, opět to byla Šetelíková, která si připsala během krátké chvíle dva góly. (9:12)
    28
    Šetelíková vystřelila přesně k pravé tyči. (9:11)
    26
    O pár vteřin odpověděla Chlandová z křídla, kdy vystřelila na bližší tyč, čímž zaskočila brankářku Beranovou. (9:10)
    26
    Kordovská z brejku propálila Raškovou. (8:10)
    24
    Galušková se uvolnila a pohotově zakončila k levé tyči, na její ránu byla Rašková krátká. (8:9)
    24
    Gajdošíková gólem srovnala skóre. (8:8)
    22
    V oslabení se prosadila Magdaléna Svobodová. (7:8)
    21
    Sovová ukázala v čem je je její síla, zády se obtočila kolem bránící hráčky a v pádu zakončila. (7:7)
    20
    Šetelíková se protáhla kolem své strážkyně a zakončila do horní poloviny branky. Rašková se jenom otočila. (6:7)
    18
    Za Pražačky srovnala opět Šetelíková, její rána zapadla za levou tyčku. (6:6)
    17
    Druhý zářez na pažbě si připisuje Gajdošíková. (6:5)
    16
    Kordovská se znovu trefila. (5:5)

15
    Trumpešová viděla žlutou kartu. (5:4)
    14
    Gajdošíková schovala střelu za hráčku. (5:4)
    14
    Šetelíková rychle vyrovnala stav zápasu. (4:4)

13
    Kordovská oslabila tým na dvě minuty. (4:3)
    13
    Kubáčková zachovala chladnou hlavu vstřelila branku. (4:3)
    12
    Kordovská poslala z rychlého brejku míč nechytatelně k levé tyči. (3:3)
    8
    Kubáčková vypálila tvrdě a přesně. (3:2)

7
    Od sudího viděla žlutou kartu i Kordovská, která si počínala nedovoleně v souboji s domácí hráčkou. (2:2)
    6
    Hvostaľová vyrovnala vzápětí. (2:2)
    6
    Večeřová navýšila skóre, z bezprostřední blízkosti nedala Rašková žádnou šanci. (1:2)