Poruba 2011 – Vsetín 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Kopřivnice – Opava 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 2:7 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 2:3 (po pr.)
Jindř. Hradec – Žďár n/S 7:8 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 5:0 (kon.)
Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.)
Klatovy – Kobra 6:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 3:4 (kon.)
HC Tábor
3:4 (0:4, 2:0, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 28.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Střed (ČR) • 4. kolo

Konec zápasu. (20:23:18)

59:45
    další zakázané uvolnění hostů.

59:37
    Zakázané uvolnění hostů.

58:46
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Havran – 2 min., hákování).

58:26

58:17
    Domácí zkoušejí hru bez brankaře.

58:17
    Oddechový čas pro domácí.

58:17
    Střela Havrana vedle, Panec odražený kotouč schoval pod lapačku.

57:43
    .. bohužel se ale sami vyhánějí z útočného pásma.

57:25
    Domácí v tlaku...

56:24

55:43
    U trestných lavic hráči zašlápli puk, a proto se přerušuje a vhazuje ve středním pásmu.

54:56
    Endál naslepo našel Buška, jeho střelu Klestil chytá.

54:28
    Střela Buška ztečována Havranem do ochranné sítě.

54:13
    Vhazování před Pancem.

53:44

53:02
    Z protiútoku hostů nakonec nic není, jelikož je posunutá branka Klestila.

52:52
    Domácí se teď ženou za vyrovnáním, ale není jim přáno vsítit branku.

52:33
    Hra přerušena po zašlápnutí puku u mantinelu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:53
    Kanov chyboval v rozehrávce a díky tomu se do šance dostal Endál s Třetinou. Svou šanci ale nedokázali gólově proměnit.

50:40
    Vhazování ve středním pásmu.

50:34
    Chybu hostující obrany nedokázal domácí útočník potrestat.

50:26

49:56
    Po šarvátce mezi Havranem a Endálem je přerušena hra.

48:59
    Vhazování pře Pancem.

48:47
    Klestil po pěkném průniku hostů přerušuje hru.

47:57
    Hra přerušena. Jeden z hostujících hráčů tvrdě atakoval Severu a sám si zjevně ublížil.

47:15
    Vaniš ve velké šanci pálí těsně vedle!

46:59
    Offside hostů.

46:49
    Hra přerušena, vhazuje se ve středním pásmu.

46:41
    Kellnerova střela ztečována do ochranné sítě.

46:33
    Lehkou střelu Severy má Panec pod lapačkou.
    Středa je den zaslíbený Druhé hokejové lize

46:24
    Klestil přerušuje hru.

45:23
    Kellner vypálil, Panec vyráží.

44:35
    Blažek teď byl brutálně napaden hostujícím hráčem, Ten za svůj zákrok dostává zasloužený trest. Kratzer se ho rozhodl pomstít a tak si také půjde odpočinout na trestnou lavici.

43:03
    Puk mimo hrací plochu, vhazování ve středním pásmu.

42:20
    Střela Kýhose jen o milimetry minula klec Pance.

41:19
    Střelu Seidla ztečovala hostující obrana do ochranné sítě.

40:51
    Panec se teď ocitá pod salvou střel domácího celku.

40:43

40:13
    Tábor právě vstřelil branku!

Tak to bylo velmi rychlé! Po krásné akci 13 sekund po startu třetí třetiny snižuje na rozdíl jediné branky MARTIN HAVRAN!

40:01

Po druhé třetině je na straně domácích rozhodně veseleji. Díky brankám Severy a Vaniše se jim podařilo snížit na 2:4.
    Všemu samozřejmě pomohla čistší hra domácích a jejich vyšší nasazení.

V zápase budeme pokračovat třetí třetinou, která začne přibližně v 19:40h.

40:00

39:27
    Vhazování před Klestilem.

39:14
    Klestil si teď zjednal pořádek ve svém brankovišti a buduje si tak respekt u soupeře.

38:10
    Klestil se teď výborně přemístil proti střele Kuchty a přerušuje hru brilantním zákrokem.

37:49
    Puk mimo hrací plochu, ve středním pásmu.

37:34
    A teď horké chvilky i na druhé straně. Vše řeší Klestil, který přerušuje hru.

37:09

37:05
    Domácí jsou teď ve velkém tlaku, jedna střela střídá druhou.

36:05
    Puk po střele Havrana končí ve výstroji některého z hostujících hráčů a tak se hra přerušuje.

35:57
    Hlavní sudí přerušuje hru po zašlápnutí puku u táborské střídačky. Vhazování před Pancem.

35:25
    Voříšek ve velké šanci, Klestil vyráží do rohu.

35:00
    Střelu Semráda má Klestil pod kontrolou a přerušuje hru.

34:17

33:54
    Vaniš velmi aktivní na brankovišti, Panec ale puk našel a přerušuje hru.

33:27
    Kellner ve velké šanci trefuje pouze připraveného Pance.

32:04
    Třetina a Přidal jeli dva na jednoho, Třetina to vzal na sebe, ale nezakončil přesně.

30:49
    O Endála v úniku se postaral domácí Kanov, Endál končí v domácí brance a hra se přeušuje.

29:17
    Kuchta se řitil do akce, na domácí obranu si ale nepřišel.

27:32
    Kellner hledal volného Blažka před Pancovou bránou, ten nedokázal zakončit.

27:03
    Zakázané uvolnění domácích.

26:43
    Hosté teď přitlačili, Klestil s přehledem chytá a přerušuje hru.

25:54

25:25

MAREK VANIŠ převzal přihrávku od Kýhose a snižuje na 2:4 pro táborské barvy.

24:51
    Hraje se nahoru dolů, ani jeden tým se však nedostává k zakončení.

23:33

22:49
    Panec přikrývá odražený puk a přerušuje hru.

22:28
    Dvojce Kýhos – Kellner připravuje hostující obraně perné chvilky. Panec se štěstím chytá a přerušuje hru.

Zároveň si hosté vybírají oddechový čas.

22:08
    Klestil teď předvedl cirkusový zákrok a nadvakrát zneškodnil dalekonosnou střelu Valy.

21:31

JIŘÍ SEVERA se zapisuje mezi střelce a snižuje na 1:4 krásnou střelou do pravého růžku Pancovi branky.

20:42
    Vaniš ve velké šanci, Panec chytá.

20:01

Máme za sebou první dvacetiminutovku. Pro domácí to byla vysloveně třetina plná hrůzy, kdy se neustále dostávali pod tlak a mohou být rádi, že inkasovali "pouze" 4 branky.

Druhá třetina začne přibližně v 18:45h.

20:00

18:39
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Heršálek udělal chybu v obranném zákroku a Endál tak mohl v klidu přihrát a NAVRÁTIL FILIP tak navyšuje na 4:0.

16:08
    Zmatek před Pancem, vše nakonec končí zákrokem hostujícího golmana a přerušením hry.

14:23
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kellner – 2 min.).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Endál – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hrubost).

14:23
    Na ledě se strhla obrovská bitka!

14:20
    Kýhos v šanci, Panec chytá.

13:41
    Hosté opět v brejku, tentokrát Chlubna, Klestil ho ale vychytal.

12:59

Hosté se dostávají do tříbrankového vedení zásluhou JAKUBA LACINY, který zužitkoval krásnou přihrávku Kozlíka.

12:13
    Kellner ujel hostující obraně, ale nepředvedl pořádné zakončení a Panec ho vychytal.

11:51
    Po chybách v domácí obraně se dral do zakončení Přidal, Klestil chytá.

11:04
    Puk se ocitl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:17
    Domácí se pustili do úniku, bohužel nedokázali své přečíslení proměnit.

07:33
    Seidl pomáhá obraně a vyhazuje až za Pance.

07:09
    Kanov vyhazuje přes všechny čáry.

06:57
    A opět vyloučení na straně domácích, zbytečného faulu se dopouští Vaniš.

06:13

A hosté využívají přesilovku! Kapitán TŘETINA MIROSLAV posílá hosty do vedení dorážkou do prázdné branky.

05:55
    Domácí jsou sevřeni ve svém pásmu a jsou pod velkým tlakem.

05:49
    Střelu Semráda nedokázal Endál ztečovat za Klestilova záda.

04:50
    Domácí jdou opět do oslabení.

04:31

04:05
    Hosté se pokoušejí něco vymyslet, domácí ale dávají pozor a opět vyhazují.

03:28
    Domácí opět vyhazují.

03:09
    Černý uklidňuje domácí obranu a vyhazuje až za Pance.

02:54
    Semrád pálí, Klestil vyráží do rohu.

02:49

02:31
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Dvořák – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

01:55
    Endál ve velké šanci, domácí obrana se o něj postarala.

01:13
    Hosté opět v pásmu, Heršálek získává puk a rozehrává.

00:25

A máme tu rychlý gól v podání hostů!
    Při rychlém protiútoku vypálil od modré Kulhánek, jeho střela se odrazila zpět před branku a TOMÁŠ SEMRÁD posílá hosty do vedení.

00:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

00:01

Dnešní buly nám bude vhazovat čestný host – starosta města Tábor – pan JIŘÍ FIŠER.

Dnešní utkání bude pod taktovkou pana Volfa, na čarách mu budou ku pomoci pánové Vavruška a Oudes.

HC Kohouti Tábor

Jak již bylo zmíněno, domácí celek čeká teprve první domácí utkání. Nejdříve odložil (zkontumoval) uktání Jindřichův Hradec, a poté čekal Kohouty nešťastný výjezd do Kolína, kde byli doslova rozdrceni domácím celkem a odvezli si vysokou prohru 0:7. A aby toho nebylo málo, ani nováček II.ligy – HC David servis České Budějovice – nenastoupil k utkání a požádal o odložení.

Hostující celek má o něco příjemnější vstup do letošní sezony.
    Na svém kontě mají domácí výhru po nájezdech nad Pelhřimovem, dále si zřejmě jako Tábor připíší 3 kontumační body a výhru 5:0 nad jindřichohradeckým Vajgarem. V posledním zápase ale podlehli na domácím ledě 2:3 s kolínskými Kozli.

Tak snad do třetice…!
    Táborští hokejisté už měli mít v tuto dobu odehrané tři zápasy, jenže namísto toho se chystají na svou sezónní premiéru před domácími fanoušky.

Jak je to možné?
    Vstup do letošního ročníku má do normálu opravdu hodně daleko. V polovině září byli táborští hokejoví fandové v očekávání jihočeského derby s Vajgarem Jindřichův Hradec. Hostující tým dal ale další políček kreditu třetí nejvyšší soutěže v zemi a dva úvodní zápasy v Táboře a v Havlíčkově Brodě neodehrál. Jako důvod uvedli jeho činovníci sportovně-technické potíže v klubu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Bláha (ROK)

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 22. Severa (Blažek), 26. Vaniš (Kýhos), 41. Havran (Kýhos, Vaniš) – 1. Semrád (Endál), 7. Třetina (Endál), 13. Lacina (Kozlík), 19. Navrátil (Endál)

HC Tábor: Klestil (Novák) – Havran, Hlaveš, Černý, Kanov "A", Heršálek, Dvořák – Kellner "A", Kýhos, Vaniš – Březina, Matušík "C", Seidl – Blažek, Kratzer, Severa – Pechánek, Zayml
    BK Havlíčkův Brod: Panec (Novák) – Semrád T., Kulhánek, Duben "A", Vala, Lacina, Bušek – Přidal, Třetina "C", Endál "A", Kuchta, Voříšek, Michálek, Navrátil, Kozlík, Beneš, Chlubna, Ludvík

Rozhodčí: Rudolf Volf – Aleš Vavruška, Jakub Oudes