Vsetín – Třinec 4:10 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Ústí n/L 7:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Kometa Brno – Pardubice 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Letňany – K. Vary 7:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 15:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 6:5 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Mountfield HK
Středa 28.09.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

57:48
    Síly na ledě se srovnají. Domácí se nedokázali v útoku dostat přes modrou, což byla voda na mlýn pro Poppela, jenž měl proti sobě už pouze obránce Martina Baráka a samozřejmě gólmana Chaloupka. Přes prvního jmenovaného beka Dukly neprošel, protože ten jej podrazil.

Na vyloučení: 2-6.

56:29
    Tohle bylo v podání Jana Jušty možná trošku zbytečné. Před brankou Chaloupka se dostal k odraženému puku, ovšem domácího gólmana pohotovou střelou nepřekonal. Vzápětí ale lehce šťouchl do ležícího jihlavského hráče a dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 1-6.

48:42
    Tady nebylo moc co řešit. Nyní již kombinace Dukly vyšla. Najman z levé strany přenechal puk Chlubnovi, který si sjel mezi kruhy, připravil si puk a vystřelil. Jenže přesně v ten moment jej sekl Matěj Morong, který dostává nejen dvě minuty za tento faul, ale ještě dvě minuty navíc za nesportovní chování.

Na vyloučení: 1-5.

38:13
    Hráčská lavice hostí je potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Lukáš Petržílka.

Na vyloučení: 1-3.

35:24
    Miroslav Juda totiž při Poppelově pokusu o střelu zahákoval soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-2.

12:06
    Jihlava bude hrát 69 vteřin přesilovou hru pět na tři, protože Jakub Myška při přesilové hře Dukly fauloval – podražení.

Na vyloučení: 0-2.

11:15
    Jihlava si po tlaku v útočném pásmu vynutila faul. Matěj Morong dostává dvě minuty za hákování, kterého se dopustil před svojí brankou.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 45. V. Brož (Najman, Chlubna), 62. V. Brož – 54. Janda (Jušta)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Pavlas) – P. Brož, Rašín, Sapík, Smolko, Barák, Křišta – V. Brož, Najman, Chlubna – Svoboda, Juda, Zadražil – Krajíček, Dýcková, Pigl. Trenér: Petr Svoboda
    Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Bieniek, Janoušek, Řehák, Myška, Junek, Naar, Perička – Poppel, Morong, Síla – Soukup, Nedomlel, Petržílka – Brandejs, Kašpar, Janda – Jušta, Šedivý, Záliš – Müller. Trenér: Petr Luštinec

Rozhodčí: Král – Šťastná, Kotlík