Vsetín – Třinec 4:10 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Ústí n/L 7:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Kometa Brno – Pardubice 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Letňany – K. Vary 7:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 15:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 6:5 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:4 (1:1, 2:1, 1:2 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 28.09.2016, 15:00 • Bouchalky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

Po divokých změnách stavu se povedlo nakonec zvítězit domácím hráčům, když se v prodloužení prosadil Pytlík a dal tak svůj druhý gól v dnešním utkání a tím pádem vystřelil i druhý bod to tabulky pro Žďár. (17:32:06)

64:58
    Žďár právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto. Pouhé dvě sekundy před koncem prodloužení se kotouč odrazil na hokejku JAROMÍRA PYTLÍKA, který pěknou střelou překonal hostujícího brankáře a vystřelil tak druhý bod z dnešního utkání to tabulky pro žďárské Plameny. Asistence: Žán Primožič

64:15
    Mladá Boleslav si beze oddechový čas.

64:14
    Zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat před Rylichem.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá jedna minuta.

63:32
    Další obrovská šance domácích. Sám na brankáře uháněl Pytlík, ale svojí kličkou kotouč do branky nedostal.

62:26
    Plameny pokračují v závaru před hostující bránou, ale ke gólu to nevede.

61:40
    Další slibná šance Plamenů, ale Rylich byl opět pozorný.

61:12
    Do samostatného úniku se dostal jeden z domácích, ale brankáře překonat nedokázal.

60:38
    Puku se ujímají domácí a hned ženou na Rylichovu branku.

60:01

Po třetí třetině je stav vyrovnaní 4:4. za malou chvíli se bude tedy prodlužovat.

60:00

58:51
    Střela Hese letěla mimo domácí branku.

57:45
    Velkou šanci skórovat měl jeden z domácích hráčů, jenže svojí střelou pouze vyprášil výstroj Rylichovi.

57:28
    V závěru utkání jsou jednoznačně aktivnější domácí hráči, ale žádná kombinace ke gólu z jejich strany po vyrovnání nevede.

57:09
    Do konce 3tř. zbývají necelé tři minuty.

55:16

Plameny odpovídají tím nejlepším možným způsobem. Pytlík nahrál kotouč přímo na hokejku JIŘÍHO PUZCKA, který pěknou střelou překonal hostujícího brankáře a vyrovnal tak stav utkání na – 4:4.

53:50
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Mladá Boleslav jde opět do vedení. K dorážce se před bránou dostal JAKUB ZAJÍČEK, který bez problému poklidil puk do domácí branky. Asistence: Tomáš Dlask, Michal Simon

53:09

52:51
    Střela domácí obránce letěla nad bránu hostů.

51:26
    Plameny jsou v útočném pásmu a dávají si kotouč z hokejky na hokejku.

51:09
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Dobrkovský – 2 min., faul kolenem).

50:04
    Pěkný závar před brankovištěm teď vytvořili hosté, ale žádný se kloudně nedostal k puku a tak z toho nic nebylo.

48:57
    Střelu Dobši z levého kruhu vyrazil domácí brankář mimo.

47:01
    Velkou šanci teď měli domácí když uháněli v přečíslení dva na jednoho. Boštík který uháněl s kotoučem, ale zvolil střelu, která však letěla mimo hostující branku.

45:48

Je vyrovnáno. Ve skrumáži se dostal puk k MICHAELU SCHULZOVI, který neměl problém doklepnout puk do brány. Asistence: David Dobša, Jiří Mrkus

44:39
    Další střela tentokrát hostujícího Zajíčka, letěla mimo bránu domácího brankáře.

43:56
    Tvrdou střelu Matějky od modré ukryl Rylich v lapačce.

43:16
    Střelu od modré vyrazil Růžička mimo svojí bránu.

42:48
    Po Pytlíkově střele z levého kruhu se bude vhazovat opět před brankářem z Mladé Boleslavi.

41:39
    Bude se vhazovat před Rylichem.

41:24

40:45
    Domácí pokračují v přesilovce a snaží se rozehrát si nějakou kombinaci.

40:01

Stav se nám po 2tř posunul na 3:2 pro domácí, když se za Plameny ve druhé třetině trefil Hromádka a Pytlík. Za hosty se prosadil Hes. Třetí třetina začne cca v 16:34.

40:00

39:42
    Plameny jsou už před hostujícím brankářem a snaží se ještě těsně před koncem druhé třetiny se stavem něco udělat.

39:27
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Dlask – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

38:30
    Hostující hráč teď šikovně sklepl puk ze vzduchu a chystal se hned ke střele, jenže mu rozhodčí odpískal hru vysokou holí, takže mu to bylo k ničemu.

38:00
    Do konce 2tř. zbývají dvě minuty.

36:33

35:16
    Hosté jsou v útočném pásmu a snaží se vytvořit nějakou kombinaci která by vedla ke gólu, ale zatím se žádná taková neděje.

34:33
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Primožič – 2 min., nedovolené bránění).

32:52
    Šanci vstřelit gól měli na druhé straně i domácí, ale kotouč nakonec letěl mimo Rylichovi bránu.

31:09

Po střele Zajíčka se před Růžičkou dostal k dorážce ADAM HES, který dorazil kotouč do branky a využil tak přesilovku hostů a snížil na – 3:2. Asistence: Jakub Zajíček, David Sýkora

30:55
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Boštík – 2 min., hákování).

29:10
    Puk i s hostujícím brankářem dostal do brány jeden z domácích hráčů. Jenže až po odpískání a bude se tak vhazovat před Rylichem.

28:13
    Na puku se drží hosté, ale domácí jim ho berou a uhánějí na druhou stranu.

26:30

Po chybné rozehrávce hostujícího brankáře se k puku dostal JAROMÍR PYTLÍK, který doklepl kotouč do hostující brány. Bez asistence

Střela Sýkory od modré letěla mimo domácí branku.

25:37
    Zakázané uvolnění domácích. Následuje vhazování před Růžičkou.

24:44
    Na puku jsou opět domácí a snaží se si vytvořit další gólovou šanci. Zatím, ale bezúspěšně.

22:59

Domácí jdou do vedení a otáčejí tak stav utkání.

Po střele Jindry se ke kotouči dostal JIŘÍ HROMÁDKA, který si šikovně s kotoučem zajel do palebné pozice a z té poslal puk za Rylichova záda. Asistence: Matěj Jindra, Oldřich Matějka

22:43
    Zakázané uvolnění hostů Bude se vhazovat před Rylichem.

22:13
    Po pěkné střele si připisuje další zákrok Růžička.

21:39
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, ale žádný tým se nemůže dostat do nějaké výraznější šance.

20:46
    Střelu od modré kryje právě hostující brankář.

20:36

20:01

V první třetině jsme se dočkali po jednom gólu na každé straně. Nejprve se prosadil hostující Moucha a poté pak pouhých osm sekund před koncem 1tř. vyrovnal Puczek.

20:00

19:52

Domácí pouhých osm sekund před koncem první třetiny ještě vyrovnávají.

K dorážce před Rylichem se pohotově dostal JIŘÍ PUCZEK, který neměl žádný problém zasunout kotouč do hostující klece. Asistence: Jaromír Pytlík

19:13
    Zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před domácím brankářem.

19:00
    Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.

17:59
    Střelu Mrkuse si pohlídal Růžička a srazil ji vedle své brány.

14:27
    V útočné třetině se drží teď naopak hosté, ale špatně si předali kotouč a s ním tak hned uhání jeden z domácích na druhou stranu.

12:08
    Na puku se drží domácí a přenášejí hru na jejich útočnou polovinu.

10:46
    Bude následovat vhazování před Rylichem.

09:30

Hosté jdou zhruba v polovině první třetiny do vedení.

Po střele se před brankovištěm dostal k dorážce LUKÁŠ MOUCHA, který dorazil puk za Růžičkova záda a poslal hosty do vedení. Asistence: David Dobša, Michael Rudolph

08:33
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Poizl – 2 min., hákování).

08:25
    Offsajd hostů. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

08:02
    Pokus Rudolpha od modré chytá Růžička v lapačce.

07:40
    Ke střele od modré se dostal jeden z hostů, ale jeho střelu srazili domácí hráči mimo.

06:57

05:45
    Domácí se ujali kotouče a snaží se založit nějakou přesilovkou akci, jenže zatím bezúspěšně.

05:06
    Vhazuje se před Rylichem, ale hosté hned vyhazují kotouč ven na druhou polovinu.

04:55
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Zajíček – 2 min., držení protihráče).

03:26
    Hra ve čtyřech se zatím lépe daří domácím, když hosty ještě nepustili vůbec na svojí polovinu. Žádná výraznější šance od nich, ale nepřišla.

03:10
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Dobša – 2 min., sevření puku rukou).

02:43
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Černohorský – 2 min., faul kolenem).

01:48
    Ke střele se mohl dostat Simon, ale domácí obránce stihl včas zakročit a nedal mu žádnou šanci.

00:35
    Jako první se do útoku hnali domácí, ale hosté jim vzali kotouč a obrátili hru na druhou stranu kluziště.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Růžička (Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Matějka, Jindra, Vlk, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Puczek, Primožič, Hromádka

BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora, Suk, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon

Rozhodčí: Michal – Hodek, Gančarčík.

Žďár se naposledy představil v Táboře. Zde šli v 6. minutě utkání do vedení zásluhou Pytlíka právě hostující hráči z Vysočiny. Stav po 1tř. byl 0:1 pro Zr. Ve 2tř. se prosadili opět jenom hosté, když se trefil Klodner. Poslední dějství už bylo na góly bohatší. Nejprve se trefil hostující Hromádka – 0:3. Po něm rozvlnili žďárskou branku i domácí, když přesně mířil Čížek. Jenže poslední slovo měly Plameny. A to hned dvakrát, když se v rozmezí dvou minut trefil dvakrát Pytlík a připsal si tak po tomto utkání hattrick. Konečný stav utkání – 1:5 pro ZR.

Nejlepší střelci ZNS:

Jaromír Pytlík 13 (11+2)
    Jiří Puczek 11 (6+5)
    Žán Primožič 5 (1+4)

Zatím poslední utkání odehrála Mladá Boleslav doma proti Jihlavě. Po 1tř. byl stav vyrovnaný 1:1 po trefách Dlaska a hostujícího Brože. Druhá třetina byla ve stejném znamení jako ta první, akorát že se za domácí prosadil Simon a za hosty Smolko. Po 2tř. tedy stav 2:2. Poslední dvacetiminutovka měla stejně jak první tak i druhá po jednom gólu na každé straně. Trefil se domácí Závora a za Jihlavu Pigl. Po 3tř. byl stav nerozhodný 3:0 a šlo se do prodloužení. V tom se prosadil podruhé domácí Závora a vystřelil tak Mladé Boleslavi druhý bod do tabulky. Na konci byl teda stav – 4:3pp pro MLB.

Nejlepší střelci MLB:

David Dobša 10 (8+2)
    Michal Simon 5 (3+2)
    Tomáš Dlask 5 (3+2)

Zdravím Vás u dnešního onlajnu kde se proti sobě postaví druhý tým v tabulce ELIOD Extraligy mladšího dorostu sk. střed tým SKLH Žďár nad Sázavou proti sedmé BK Mladé Boleslavi. Utkání začíná v 15:00h. na žďárských Bouchalkách.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 20. Puczek (Pytlík), 23. Hromádka (Jindra, Matějka), 27. Pytlík, 56. Puczek (Pytlík), 65. Pytlík (Primožič) – 10. Moucha (Dobša, Rudolph), 32. Hes (Zajíček, Sýkora), 46. Schulz (Dobša, Mrkus), 54. Zajíček (Dlask, Simon)

Rozhodčí: Michal – Hodek, Gančarčík