Buffalo – Carolina 2:0 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Montreal – Boston 4:3 (kon.)
Nashville – Columbus 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Dallas – Florida 2:1 (1:0 po s.n.)
Colorado – Minnesota 2:0 (kon.) | Edmonton – Anaheim 2:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:2 (po pr.)
Nashville Predators
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Středa 05.10.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:50:46)

1. William KARLSSON (CBJ) 1 + 0
    2. Viktor ARVIDSSON (NSH) 1 + 0
    3. P.K. SUBBAN (NSH) 1 + 0

Československá stopa v utkání:

Lukáš SEDLÁK (EDM) 0+0 0 střel, čas na ledě 14:24.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Nashville Predators: 28

Columbus Blue Jackets: 23

Utkání končí vítězstvím Columbusu, který rozhodl v prodloužení po chybě defenzivy Nashvillu. První polovina utkání patřila dobře hrajícímu Columbusu, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Pak ale převzali aktivitu hosté, ve druhé polovině druhé třetiny byl Nashville o něco lepší a nakonec i v předposlední minutě dokázal snížit na 1:2. Do třetí třetiny již domácí vlétli s nadšením a svého soupeře jasně přehrávali, nicméně na víc, než na vyrovnání, to nestačilo. I přesto nakonec domácí Predátoři ztratili tento zápas v prodloužení.

61:17
    Columbus právě vstřelil branku!
    Chybu v rozehrávce Nashvillu trestají hosté rozhodujícím gólem, Sonny Milano nejprve ztratil puk u mantinelu, bleskově se ale otočil a útočícímu hráči Predators dokázal puk vypíchnout tak dobře, že se dostal za obranu na volného WILLIAMA KARLSSONA, který povedeným blafákem překonává Rinneho v brance Nashvillu. Asistence: Sonny Milano a David Savard.

61:01
    Vhazování po levici Korpisala, domácí úspěšnější.

60:01

Ani šedesát minut nerozhodlo o vítězi, ve třetí třetině byl Nashville jasně lepší a zaslouženě se dočkal vyrovnávacího gólu. O vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

60:00

59:22
    Nashville se ale osvobozuje, puk ve středním pásmu.

59:00
    Oznámena poslední minuta třetí třetiny, Columbus se snaží o nějakou akci ve třetině Nashvillu.

58:46
    Vhazování po pravici Korpisala, puk získávají hosté.

58:00
    Poslední dvě minuty druhé třetiny, stav stále nerozhodný, utkání spěje do prodloužení.

57:19
    Daniel Zaar netrefuje z pravé strany branku Nashvillu.

56:02
    Zach Werenski pálí z levé strany, Frederick Gaudreau zablokoval.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 39. Subban (Fiala), 53. Arvidsson (Granberg) – 2. Björkstrand, 32. Werenski (Björkstrand, Milano), 62. Karlsson (Milano, Savard)

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Ekholm, Subban, Bitetto, Granberg, Weber, Carle – Neal, Gaudreau, Fisher – Salomaki, Kameněv, Watson – Smith, Jarnkrok, Arvidsson – Sissons, Johansen, Fiala
    Columbus Blue Jackets: Forsberg (31. Korpisalo) – Savard, Harrington, Prout, Werenski, Bergeron, Aulie – Zaar, Hannikainen, Dubois – Brown, Stoll, Sedlák – Anderson, Campbell, Karlsson – Björkstrand, Wennberg, Milano

Rozhodčí: Morton, Chielewski – Shewchyk, Nagy