Kazachstán – Anglie 0:1 (kon.) | Estonsko – Švédsko 0:3 (kon.) | Ukrajina – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Nizozemsko – Turecko 0:0 (kon.) | Maďarsko – Portugalsko 3:3 (kon.) | Izrael – Řecko 4:0 (kon.)
Estonsko
0:3 (0:2)
Švédsko
Čtvrtek 06.10.2016, 17:00 • Pärnu Rannastaadion, Parnu • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

86
    Naposledy střídají také domácí. Hřiště opouští Mihkel Ainsalu, poslední minuty si naopak zahraje Eduard Golovjov.

78
    Poslední střídání Švédska. Končí střelec druhé branky, Muamer Tanković, kterého nahradil Alexander Isak.

70
    Na posledních dvacet minut jde na hřiště German Šlein, jenž zaujal místo Andreho Pajua.

64
    Střídání na obou stranách. Estonci stahují Marka Olivera Roosnuppa, jehož místo zaujal Svjatoslav Jakovlev. Na lavičku Švédska usedá Linus Wahlqvist, jenž je nahrazen Simonem Strandbergem.