Kladno – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Rakovník – Most 5:0 (kon.) | Sudoměřice – Hr. Králové 4:3 (kon.)
Plzeň – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Pardubice – Kovo Praha 5:2 (kon.)
SK Sudoměřice
4:3 (0:2, 1:1, 3:0)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 08.10.2016, 14:00CROSSDOCK Extraliga • 8. kolo

Jako první šel do vedení v 7. minutě Hradec, který vstřelil první branku v oslabení. Po trefách Mitry a Bacovského šel dokonce do tříbrankového vedení, ale ani to se mu nepodařilo udržet. K velkému obratu zavelel v 35. minutě kapitán domácích Kaluža, když snižoval na rozdíl jednoho gólu. Během necelé minuty bylo vyrovnáno a vítěznou branku Sudoměřic vstřelil šest minut před koncem utkání opět Kaluža a rozhodl tak o třech bodech pro svůj tým. (15:55:16)

38:48
    Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Hruboš – 2 min., vražení na hrazení).

38:10
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    Druhá branka pro domácího kapitána Jana KALUŽU, díky kterému se Sudoměřice poprvé v utkání ujímají vedení. Asistence: Skyba.

37:45
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Bacovský – 2 min., držení protihráče).

36:33
    Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Chovanec – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Mitra – 2 min., hrubost).

35:04
    A je vyrovnáno! Sudoměřice těží ze své aktivity dvě branky během necelé minuty. Do černého pálil Adam HRUBOŠ. Asistence: Kaluža.

34:58
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Ježek – 2 min. + 10 minut osobní trest, zásah do oblasti hlavy a krku).

34:12
    Sudoměřice dramatizují utkání. Kapitán domácích Jan KALUŽA snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Kmenta a Tóth D.

32:41
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Rail – 2 min., sekání).

30:01

Nejprve dokázal využít přesilovou hru Hradec, který se tak díky přesnému zásahu Bacovského dostal do tříbrankového vedení. Nabídnutou početní výhodu využily i Sudoměřice, které snížily zásluhou Michala Tótha na 1:3. Poté se už skóre v prostřední části neměnilo, a tak do závěrečné patnáctiminutovky nastoupí Hradec opět s dvoubrankovým vedením.

30:00

22:39
    Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Kaluža – 2 min.).

21:30
    Sudoměřice se dostávají zpátky do zápasu, když díky Michalu TOTHOVI snižují na rozdíl dvou branek.. Asistence: Chovanec a Liška.

20:22
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Bacovský – 2 min., podražení).

17:41
    Hradec právě vstřelil branku!
    Do tabulky střelců se zapisuje také Jan BACOVSKÝ a Hradec díky němu odskakuje už na rozdíl tří branek. Asistence: Svoboda a Jiřík.

16:15
    Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Janík – 2 min., nedovolené bránění).

15:01

Marek Danielik

Branky a nahrávky: 22. Michal (Chovanec, Liška), 35. Kaluža (Kmenta, D.), 36. Hruboš (Kaluža), 39. Kaluža (Skyba) – 7. Tesař (Šimek, Škoda), 9. Mitra (Rail), 18. Bacovský (Svoboda, Jiřík)

SK Sudoměřice: Terna (Brdečka) – Janík, Hübl "A", Novák, Kudláč, Liška, Tóth D., Tóth M. – Kaluža "C", Hruboš, Skyba, Mišík, Hujsa, Chovanec, Fraňo, Helešic "A", Havlík, Kmenta, Navrátil.
    HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Biegl) – Hrubý, Jiřík, Soukup, Škoda – Bacovský, Mitra, Rail, Ježek, Pekárek, Svoboda, Tesař, Fišer, Šimek.