Bohemians - NE – Olomouc 8:3 (kon.) | Chodov – ELITE PRAHA 15:1 (kon.) | Královské Vinohrady – Ostrava 9:10 (kon.)
Židenice – Ne 2:12 (kon.)
K1 Florbal Židenice
2:12 (1:3, 1:5, 0:4)
Ne
Neděle 09.10.2016, 17:00 • MSH Vodova Brno • ČEZ Extraliga žen • 5. kolo

57:20
    Denisa Billá z místa na levém křídle poslala míček do tyčky! Marková akci se štěstím ustála.

54:17
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Nešťastný okamžik pro Markétu Markovou. První střelu ze strany gólmanka vyrazila, druhý pokus MARTINY ČAPKOVÉ se jí ale smolně zatoulal mezi nohy, kudy prošel do branky. Asistence: Dominika Kubišová.

49:30
    Tým z Jižního Města má hru pod naprostou kontrolou. DENISA BILLÁ zaznamenává svoji pátou branku. Asistence: Lucie Pilíková.

48:25
    Hostující družstvo stupňovalo tlak a odměnou mu je desátý gól. Míček dorazila do odkrytého místa brány LUCIE PILÍKOVÁ. Jedná se o její druhý úspěch v rozmezí dvou minut. Asistence: Denisa Billá.

46:37
    LUCIE PILÍKOVÁ netrefila míček úplně podle představ. Střela se však otřela o horní tyč a změnila směr, na což Marková nemohla nijak zareagovat. Asistence: Denisa Billá.

36:46
    Již čtvrtou asistenci v utkání zaznamenává Lucia Košturiaková, která připravila míček do střeleckého postavení DAGMAR SURÉ. Brankářka byla úplně mimo úhel. Asistence: Lucia Košturiaková.

33:45
    Rychlý přechod hostujícího celku nebyla obrana Židenic schopna zastavit. Svoji příležitost gólově využila DENISA BILLÁ. Asistence: Lucie Pilíková.

30:55
    Židenice právě vstřelily branku!
    Tak přece jen se prosazuje i domácí tým. Z druhé vlny se naprosto bezchybně trefila ŽANETA VELETOVÁ, její rána prošla do horní části klece. Asistence: Veronika Vývodová.

30:44
    Blesková rozehrávka standardní situace přinesla šestý gól Herbadentu. Směr míčku změnila MARTINA ČAPKOVÁ a potvrdila absolutní herní dominanci hostů. Asistence: Lucia Košturiaková.

27:34
    Hned další nahození však končí úspěšně. Hattrick zkompletovala DENISA BILLÁ, jež přízemním pokusem posunula míček do sítě. Asistence: Lucia Košturiaková.

21:35
    Vyloučení v týmu Herbadent FK Jižní Město (Martina Kleinová – 10 minut, Špatné střídání).

20:39
    Míček doskákal do předbrankového území, kde se jej bez okolků ujala DENISA BILLÁ a okamžitě prostřelila brankářku Brna. Herbadent prožívá snový vstup do druhého dějství. Asistence: Dominika Steinbachová.

12:12
    Druhá inkasovaná branka během jediné minuty! Židenická obrana ponechala DENISE BÍLLÉ dostatek času i prostoru k tomu, aby s pomocí tyče procpala míček za čáru. Asistence: Barbora Zabavská.

11:15
    Remízový stav vydržel pouhých čtyřicet vteřin. Herbadentu vrací jednogólové vedení MARTINA ČAPKOVÁ, jež se prosmýkla kolem statické defenzivy Židenic. Asistence: Lucia Košturiaková.

10:35
    Domácí florbalistky si připravily pro Herbadent nepříjemné překvapení. Své střelecké dovednosti předvedla ze smrtícího brejku MARIE SVOBODOVÁ, což znamená vyrovnání. Asistence: Martina Indrová.

06:05
    Nechat volné místo na ose hřiště se Židenicím nemile vymstilo. LUCIA KOŠTURIAKOVÁ volila zakončení ze střední vzdálenosti, které proklouzlo kolem ruky Markové. Asistence: Denisa Billá.

05:07
    Obrovskou možnost promarnila Denisa Billá! Střelkyně Herbadentu měla spoustu času ke zpracování míčku a následné dorážce, její bekhendová střela ale nakonec proletěla kousek nad břevnem.

01:06
    Vyloučení v týmu Herbadent FK Jižní Město (Barbora Zabavská – 2 minuty, Špatné střídání).

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Svobodová (Indrová), 31. Veletová (Vývodová) – 7. Košturiáková (Billá), 12. Čapková (Košturiáková), 13. Billá (Zabavská), 21. Billá (Steinbachová), 28. Billá (Košturiáková), 31. Čapková (Košturiáková), 34. Billá (L. Pilíková), 37. Surá (Košturiáková), 47. L. Pilíková (Billá), 49. L. Pilíková (Billá), 50. Billá (L. Pilíková), 55. Čapková (Kubišová)

K1 Florbal Židenice: Marková (Příleská, Mannová) – Veletová, Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Finková, Babáčková, Svobodová – Brošová, Novotná, Dundelová – Rozenbergová, Sejáková, Praxová – Vývodová, Indrová, Dernerová – Obrovská.
    Ne: Christiánová (Červová) – Billá, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Steinbachová, Surá – Kubišová, Košturiáková, Čapková – Zabavská, Polívková.

Rozhodčí: Jan Perla, Jiří Vrzala